IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1741  
Стар 12th November 2009, 12:57
Аватара на toni_bonboni
toni_bonboni toni_bonboni не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 218
По подразбиране

А иначе, ходих на диетолог, защото преди време, преди да почна да чета книги, се опитвах да остлабна с глад и нищо не стана. Принудих се да отида и някой да ми обясни тънкостите на отслабването. Макар че, гледам 2 от яденетата ми на ден да са по менюто, което ми е предписано. Сутрин ям каквото ми се яде - ядох днеска малко мед и после бъркани яйца с чущки. Надвиших си нормата и на мазнините и на въглехидратите, ама не ми пука особено. Важното е, че не съм гладн сега.

А как се казваше точно шоколада?
Отговори с цитат
  #1742  
Стар 12th November 2009, 13:37
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

hatred не пише по две причини. Първо, нямам много време ( но успявам да ви чета де ) .

Второто: май не съм компетентна да раздавам съвети. Увлякох се, прекалих с отслабването, спорта, с всичко, консултирах се със специалист и той беше категоричен: "претренирана, недохранена, начална форма на анорексия ".

Сега кардиото ми е строго забранено. Опитвам се да се успокоя, да мирясам и да преодолея вманиачаването, което ме е обзело. Да увелича количествено храната, без изобщо да излизам от рамките на подбора на продуктите, които консумирам ( за него поне бях оценена високо ).

И така ...

Умната !

aniK, храната ти е прекрасна за бременна жена. Както винаги: умерена и на място. Не че съм очаквала някакви крайности от тебе.

toni_bonboni, извинявам се предварително за острото изказване, което престои, но ще вкараш някое девойче в беда. Да ограничиш мазнините до 30 бадема на ден е равносилно на самоубийство. Не знам кой ти го е казал, но това е пълен абсурд. Една жена се нуждае от поне 50 - 60 гр мазнини на ден, и то при калорийна рестрикция. А 30 бадема са около 40 грама и далеч не съдържат 100% мазнини.
Отговори с цитат
  #1743  
Стар 12th November 2009, 13:38
Аватара на marsi
marsi marsi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Здравейте
Менюто ми досега:
08:00 дюканска палачинка+1 ябълка+половин кофичка кисело мляко+зелен чай
10:30 50 гр сурови ядки кашу,лешник,бадем,орехи
12:30 шопска салата+пилешко филе на скара(около 150 г),за десерт 3 бисквити Digetsive
нататък планирам
16:00 другата половинка на кофичката кисело мляко с ябълка,мюсли,канела и ленено семе
18:00 салата моркови+зеле+цвекло овкусена с зехтин и лимон,мариновано филе от скумрия около 150 г
А след това съм на РД,където със сигурност ще хапна торта и ще пийна я винце,я някоя биричка...
Усмивки
Отговори с цитат
  #1744  
Стар 12th November 2009, 14:16
Аватара на toni_bonboni
toni_bonboni toni_bonboni не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 218
По подразбиране

Hatred, ne si prava. Az qm po Zonata. 11 bloka mi trqbvat na den. 11 bloka maznini, 11 bloka beltachini i 11 bloka vaglehidrati. 1 blok maznini sa 3 badema po iz4isleniqta na Dr. Sears. 11 bloka sa 33 badema na den. Spored men izobshto ne e malko. Plus tova, ne sam si pravila rejima sama, za da me uprekvash ...

p.s. nqmam kirilica
Отговори с цитат
  #1745  
Стар 12th November 2009, 14:29
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Добър ден от мен...Малко ми е виновно,че режимът ми не е много добър...както казвате...и се мъча да го поправя...
Събудих се в 12 и нещо...обаче си закусвах и обядвах..
Закуска:220гр кисело мляко с около лъжица трици и 2 малки ябълки
Обяд:салата от 200гр зеле,2 малки морковчета,половин домат,магданоз,оцет,зехтин. ..1 ябълка
Вечеря:2 варени яйца,домат,краставица
Отговори с цитат
  #1746  
Стар 12th November 2009, 14:32
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Искам само да се включа по темата с шоколада.И аз веднъж(много отдавна) си купих такъв и ми стана интересно какво аджеба представлява малтитолът.Потърсих инфо и единственото ,което запомних е,че е КАНЦЕРОГЕНЕН.От тогава не съм близнала такова нещо.Според мен с шоколада е същото като с колата.Ако не можете да се откажете напълно ,то употребявайте много умерено и то продуктите със захар,а не със заместители.
Отговори с цитат
  #1747  
Стар 12th November 2009, 14:32
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

А след закуска си натроших малко ленено семе...Цяло е и ми се налага да си го троша..
Отговори с цитат
  #1748  
Стар 12th November 2009, 14:36
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

hatred, мила, винаги ме е било страх от това нещо за теб Моля те, обещай, че сама ще си помогнеш!!!!! Ти имаш толкова натоварено ежедневие - то допълнително отслабва тялото ти

Иска ми се да пишеш по-често. Даже, ДА СЕ ОТЧИТАШ!!!!

toni, добре, че понякога постовете ти са доста сложни за разбиране, та се надявам момичетата да не следват съветите безрезервно! Кой пък е този Д-р Sears
Отговори с цитат
  #1749  
Стар 12th November 2009, 14:40
Mery- Mery- не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 111
По подразбиране

Един глупав въпрос: Дюканската палачинка задължително с овесени трици ли трябва да е? От няколко дена изследвам супера и все не ги намирам. Та днес ги видях случайно, но имаше само пшенични. С такива дали ще стане?
Отговори с цитат
  #1750  
Стар 12th November 2009, 14:41
neilichka neilichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 116
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Disaster
Искам само да се включа по темата с шоколада.И аз веднъж(много отдавна) си купих такъв и ми стана интересно какво аджеба представлява малтитолът.Потърсих инфо и единственото ,което запомних е,че е КАНЦЕРОГЕНЕН.От тогава не съм близнала такова нещо.Според мен с шоколада е същото като с колата.Ако не можете да се откажете напълно ,то употребявайте много умерено и то продуктите със захар,а не със заместители.
Напълно съм съгласна! Не яжте такива химии. По-добре едно малко парченце истиснки шоколад. Или какао със стевия!

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Една жена се нуждае от поне 50 - 60 гр мазнини на ден, и то при калорийна рестрикция. А 30 бадема са около 40 грама и далеч не съдържат 100% мазнини.
И тук съм съгланса. Зехтина, маслините и ядките са много полезни и няма проблем да се смесват. Какво и сиренето. Всичко е в количеството. Освен това много от жизненоважните витамини са мастно-разтворими - т.е. трябва им мазнина в яденето, за да се абсорбират от тялото.

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Второто: май не съм компетентна да раздавам съвети. Увлякох се, прекалих с отслабването, спорта, с всичко, консултирах се със специалист и той беше категоричен: "претренирана, недохранена, начална форма на анорексия ".

Сега кардиото ми е строго забранено. Опитвам се да се успокоя, да мирясам и да преодолея вманиачаването, което ме е обзело. Да увелича количествено храната, без изобщо да излизам от рамките на подбора на продуктите, които консумирам ( за него поне бях оценена високо ).



Надявам се да се оправиш. Но не е ли по-дборе да не четеш изобщо темите тук. Така няма да мислиш само за храна и хранителни режими... Успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословноотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:45.