IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1751  
Стар 12th November 2009, 14:43
neilichka neilichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 116
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mery-
Един глупав въпрос: Дюканската палачинка задължително с овесени трици ли трябва да е? От няколко дена изследвам супера и все не ги намирам. Та днес ги видях случайно, но имаше само пшенични. С такива дали ще стане?
Да, ще стане. Само трябва да са трици, няма значение какви
Отговори с цитат
  #1752  
Стар 12th November 2009, 14:50
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

neilichka, hatred е от хората с "желязна воля", на които нищо не им се прияжда. Ще гледа отрупана трапеза, ще ръфа зелка и ще е щастлива. Иска ми се да пише, за да я контролираме, да критикуваме и да и "набиваме канчето" дет' се вика!!!
Има изключително много познания за храненето, които за жалост не прилага успешно върху себе си
На всичкото отгоре е вегетарианка - яде само треволяк, извара и тук-там моски (не знам от кога четеш, може и да я познаваш). Последно беше започнала положителна промяна в посока към сложните въглехидрати, но явно нещо не се е получило
Hatred, добре те описах май Напиши нещо за семейния живот, за училище...абе лисваш, да знаеш!!!
Отговори с цитат
  #1753  
Стар 12th November 2009, 15:03
Аватара на toni_bonboni
toni_bonboni toni_bonboni не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 218
По подразбиране

Neilichka, veche naistina mnogo me draznish. Az se darja milo s teb, ti hodish i kritikuvash vseki moi post.

moje li da te pomolq po otnoshenie na moite postove da ne si davash "kompetentnoto" mnenie poveche???

blagodarq ti predvaritelno.

Vish, postovete na Anik gi cheta s udovolstvie i ot neq mnogo se ucha.

Dr. Barry Sears e osnovatelqt na "Zonata". Darji 13 patenta varhu vaprosite s hraneneto. Lichno az vqrvam na negovite knigi i sled kato doktorat tvardi, 4e e po -dobre da ne s smesvat maznini, az ne gi smesvam. Razbira se, vie ne ste dlajni da me slushate i az ne vi zadaljavam da sledvate Zonata.
Отговори с цитат
  #1754  
Стар 12th November 2009, 15:04
Аватара на toni_bonboni
toni_bonboni toni_bonboni не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 218
По подразбиране

nqmam kirilica na tozi komp, zatova pisha taka.
tova za maltitola naistina ne go znaeh. Mai i az shte mina na obiknoven shololad togava.
Отговори с цитат
  #1755  
Стар 12th November 2009, 15:21
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

aniK, действително много точно си ме описала

Аз си продължих със сложните въглехидрати, но явно количеството им не е достатъчно, за да покрие високия ми разход на енергия, допълнително увеличаван от тренажора. Освен това започнах интервално кардио, запазвайки същата продължителност, което според специалиста е занимание за тежки спортисти, които имат време за следобеден сън и други подобни екстри, ускоряващи възстановяването.

Ще се оправя, но тежкото е, че според него ще трябва да кача 2-3 кг, както и процента мазнини ( в момента е 9-10% ). Което ме хвърля в ужас, въпреки че всики ми казват, че приличам на торба с кокали. Поне имам някакви хранителни навици, специалистът ми каза, че в общи линии трябва да запазя начина си на хранене, но да увелича количествата на обяда и закуската и да се преориентирам към тренировки с по-нисък енергоразход, поне на първо време.

Няма да се дам, я Благодаря за загрижеността ви

Charlotte, това последното меню е просто ... трагедия отвсякъде. Леле този глад ... Този глад... Ужас просто.
Отговори с цитат
  #1756  
Стар 12th November 2009, 15:34
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

toni, колко си годишна?

hatred, миличка, ти ВИНАГИ си била нашата гордост и пример за желязна воля. Няма да се предаваш!! Ние сме с теб и винаги ще бъдем. Както искаш, ти си преценяваш дали е добре или не е за теб да пишеш в този форум и специално в тази тема, в която говорим нон-стоп за храна. Наистина понякога е изтощаващо и обсебващо, НО anik e права, като се отчиташ поне можем да те "следим" и да помагаме с каквото можем и най-важното да даваме безпристрастно мнение отсрани, както се казва, защото понякога, всъщност доста често самооценката е грешна. Ти решаваш :P Аз съм сигурна, че ще се справиш!!!

Sine, исках да те питам (и все забравям), ти да не си вегетарианка? Защото никакво месо не присъства в менютата ти..
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #1757  
Стар 12th November 2009, 15:35
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

hatred,незнам..чувствам се много наядена от тази салата..на вечеря ще си сваря яйца с таратор и доматче..сигурно и ябълка ще изям..Старая се да не ям много и то полезни храни...щото и не "спортувам" в смисъла,който означава тази дума-имам "гладиатор" у нас и тренирам на него...отделно клекове,упражнения за горните и долните коремни мускули,но кардиото ми се свежда до много ходене и бягане на място колкото мога...Нямам нито време,в момента нито пари да ходя на фитнес..а ми е прекалено студено да се мъча да тичам сутрин...и незнам..поне с храната си мислех да постигна нещо...
Отговори с цитат
  #1758  
Стар 12th November 2009, 15:39
neilichka neilichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 116
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Ще се оправя, но тежкото е, че според него ще трябва да кача 2-3 кг, както и процента мазнини ( в момента е 9-10% ).
А имаш ли цикъл? Ако да - значи положение не е толкова страшно , т.е. няма здравословен проблем и всичко с времето ще се оправи.
Отговори с цитат
  #1759  
Стар 12th November 2009, 16:15
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

И аз да подбутна темата с присъствие...
Ани К, благодаря за вниманието. Аз не пиша , но чета редовно, особено твоите постове. Ти си пример за бременна....Е малко се тревожиш излишно за кг, но е в рамките на нормалното.Страхотна си...

Суитинка, радвам се че си предприела промяна в храненето и спорта и нагласата, като цяло,но аз пак се тревожа за теб. Та ти току що се стабилизира и пак искаш да сваляш мазнини и кг. Храната ти е доста прилична като състав, но бедна на калории. Всичко води до това до което се докара Хатред и не само тя. За да ходиш на фитнес и да се развиваш нормално, ти трябва храна... Поне 1800 калории на ден. Знам че ти звучи страшно, но е така. Преди да ги намаляш първо трябва да ги увеличиш за да засилиш метаболизма си. После се намалят постепенно. Сега като ядеш по 1000 калории, като ти свикне тялото по колко ще ядеш? по 500 ли???Много си хубава на аватара. Остани си такава. Никой не харесва скелети с оредяла коса, изпочупени нокти и без цикъл. Айе пак съм лошата сега.....

Хатред, щом си осъзнала проблема ще се справиш. Спри тренировките , фанатичното смятане и броене. Погледни себе си и се харесай мамка му/упс/. Животът е пред теб и е прекрасен...Имаш мъж, дом, работа...Щастливка си. Това е важно
Отговори с цитат
  #1760  
Стар 12th November 2009, 16:54
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ей, maika, много се радвам, че четеш Включвай се, че с повече мнения е по-добре, дори и да възникне спор!
Леле, моето хранене - старая се. Не ми се ядат "забранени" храни, само заради този гаден гастрит много внимавам. Много се пазя и от характерния за бременните запек Да чукам на дърво, засега съм бомба, обаче някой път хапвам лъжичка сладко от рози сутрин, сушени кайсии, закусвам овесени ядки Позволявам си някои неща - малко ориз, някое картофче, филийка пълнозърнест хляб, ябълки... - гледам да има от всичко полезно
От няколко дни пия вода и съм най-щастливата !!!

toni, не се дразни от постовете на nelichka - в спора се ражда истината! Тя дава много полезна информация. За подсладителите и аз знам, че са канцерогенни - моята философия е да бягам максимално от изкуствено създадени неща.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословноотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:03.