IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 26th July 2006, 14:50
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

От този Калудов още колко ли пациенти ще страдат ! Трябва да се направи силна антиреклама за да се предпазят други предприели да си направят интервенция при този некадърник ! А тези които са пострадали да потърсят правата си - толко -колкото е възможно в нашата държава !
Отговори с цитат
  #222  
Стар 26th July 2006, 15:48
Аватара на beladona
beladona beladona не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 297
По подразбиране

Малее момичета по написаното от вас разбрах ,че този Калудов е истински касапин,аз ако бях на ваше място щях да откача сигорно,не оставайте нещата така и потарсете правата си .Дано има вазмездие и калудов да плати загрешките си.
__________________
Няма друга такава аз съм уникат.
Отговори с цитат
  #223  
Стар 26th July 2006, 20:52
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ...

Днес бях при Калудов и му казах за всички,за които прочетах тук.Убих го с информацията ,която знам,той само мигаше на парцали и се чудеше от къде я имам.Само каза:"Ама вие сте много информирана,кой ви дава информацията?" Казах му,че не е важно кой,важното е че няма да оставя така нещата и не смятам да мълча.Затова искам всички ,които са минали под неговия нож да се свържат с мен.Само да споделя с вас ,че за месец от 45кг,отслабнах 4кг.,а ръста ми е 1.56.На това ми телосложение ,той каза че това коремче било масна тъкан и на есен щял да ми направи липосукция и всичко щяло да е наред.Изсмях се в лицето му и го попитах на 40кг. човек колко мас смята да извади.Той просто през цялото време стоеше и мигаше и не знаеше какво да каже.Казах му,че най малкото което може да направи е да ми върне парите,а той каза че си имало ред.Отговорих ,че и този ред го знам но той ще си остане без работата.Стреснах го,защото като излязах ме проследи от къде ще мина с колата и какво ще напрвя.Радвам се за него,че от тази вечер няма да може да спи спокойно.А аз съм намислила как да го наместя.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 26th July 2006, 20:53
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

браво на тебе няма да го оставяш на мира тоя
Отговори с цитат
  #225  
Стар 26th July 2006, 20:56
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ....

Не смятам и да го оставя,просто м у е бедна фантазията.Казах му,че цяла България ще научи за него и му обясних какво точно е направил с мен и какво всъщност е трябвало да направи.
Отговори с цитат
  #226  
Стар 26th July 2006, 20:58
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #227  
Стар 26th July 2006, 21:03
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Наистина едно голямо БРАВО , такива като него изобщо не трябва да практикуват пластична хирургия. Гони го до дупка!
Отговори с цитат
  #228  
Стар 26th July 2006, 21:11
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ...

Ще го гоня,но ми трябва още информация.Виждам ,че Малвина не е писала отдавна,дано влезе скоро във форума.А и се надявам още пострадали да се обадят.А тук не знаете ,че е имало жена със същата операция като моята,на която са се образували тромби в корема и е била на косъм,това също не му го спестих.
Отговори с цитат
  #229  
Стар 26th July 2006, 21:12
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране Re: ....

Цитирай:
Първоначално написано от Вили
Не смятам и да го оставя,просто м у е бедна фантазията.Казах му,че цяла България ще научи за него и му обясних какво точно е направил с мен и какво всъщност е трябвало да направи.
Браво Вили,възхищавам ти се
Отговори с цитат
  #230  
Стар 26th July 2006, 21:15
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ..

Днес смятах да му нарежа и гумите на колата,но и това ще свърша като му дойде времето.Той не знае колкото съм дребна,колко съм вредна всъщност.Просто исках да му дам шанс днес да се разберем с добро,ама не зацепи горкия.Ей сега ще му се стъжни животца
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:04.