IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 18th December 2006, 20:56
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Целта на масажите : наместване на протезите, узряване на съединителната тъкан на джоба, омекване на гърдите.
Пазят се 2-4 седмици (в зависимост от съветите на лекаря), после - няма проблем.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #392  
Стар 18th December 2006, 21:07
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Мерси момичета..добре че ви има...Извиняваите,че ви занимавам с такива елементарни за вас въпроси,но чак след НОВА ГОДИНА ще ходя на консултация и затова се възползвам от вас аз съм вече на месец и значи е време да се развихря........и да не се притеснявам
Отговори с цитат
  #393  
Стар 19th December 2006, 20:46
jancen jancen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 6
По подразбиране .,.

силиконът не е подмускулно и това че все още няма чувствителност 7 месеца след операцията нормално ли е?докторът е Николай Георгиев.интересува ме дали имате представа до колко месеца след операцията е нормално да няма чувствителност?
Отговори с цитат
  #394  
Стар 20th December 2006, 12:13
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

На мен са ми казвали ,че чувствителността се възобновява напълно до 1год. при някои става по-бързо при други по-бавно, отново е индивидуално.
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #395  
Стар 20th December 2006, 13:14
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Не забравяй, че при всеки разрез се прекъсват и доста нервни влакна, а това си изисква някакво време за възстановяване. На мен пък откакто съм със силикон са ми по-студени на пипане. Ама че ефект,а!
Отговори с цитат
  #396  
Стар 20th December 2006, 13:15
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

моите още на 3-4 месец си бяха чуствителни, тоест като спряха да ме болят зърната.
Отговори с цитат
  #397  
Стар 20th December 2006, 13:16
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

аз нямам чувствителност само около зърната
Отговори с цитат
  #398  
Стар 23rd December 2006, 11:46
elica81 elica81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 5
По подразбиране Как ще си потърсим правата....

Ако резултата от операцията не е добър или е с някакви лоши последици може ли да се потърси отговорност от пластичния хирург или на практика това е почти невъзможно. Споделете предполагам че предварително се подписват някакви документи преди операцията какво представляват те.
Отговори с цитат
  #399  
Стар 24th December 2006, 11:17
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Може, ако пациентът е официално регистриран в здравното заведение и в документите му е записана естетична операция. Това е, ако искате да се оплачете официално. Но преди да го правите е добре да се обърнете към конкретния хирург.
Предварително се подписва "Информирано съгласие", в което има подробности за операцията и около нея, с разбираеми думи.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #400  
Стар 7th January 2007, 14:28
tariana tariana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здавейте момичета, първо искам да ви поздравя за смелостта във всяко едно отношение. И аз съм една от вас, да чукна на дърво засега всичко е наред, но проблемът ми е следният и ако някой ми помогне с инфо ще съм му много благодарна. Аз си правих циците преди 12 години. Тогава колкото и да търсих и разпитвах единствената клиника по известна беше тази на Сердев и най-популярен тогава беше хидрогела. За щестие манипулацията ми я направи др. Брънков, тогава съдружник на Сердев. Явно имам късмет досега сам нямала проблем, но като чета колко хора са пропищяли ме хваща страх. Въпросът ми е към тези които са чистили гела, искам да знам къде и как , колко им е коствало и какви са следващите процедури.

tariana, ако нямаш кирилица на компютъра, моля използвай този КИРИЛИЗАТОР.
Модератор
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:58.