IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 23rd January 2008, 14:31
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Защо не прочетеш по-подробно тук за подмускулните гърди и ще се успокоиш
Отговори с цитат
  #682  
Стар 23rd January 2008, 14:32
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Винаги има вероятност нещо да не е наред.

Но по принцип подмускулните в началото стоят много високо, и постепенно слизат. До края на първия месец би следвало осезаемо да слезат, но 4 дена са прекалено малко това да се случи.

За да сме по-точно по-добре кажи какво точно те притеснява - само това, че са още високо или има и нещо друго?

Ако искаш пусни снимки и ще можем да сме по-конкретни.

При всички случаи е много рано да се панираш така Няма да останат на това положение
Отговори с цитат
  #683  
Стар 24th January 2008, 01:57
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Здравейте и от мен,за сажаление аз също съм недоволна от д-р Христов,операцията ми за поставяне на силикон е била 4 часа.След като ми е поставил единия имплант и ме е зашил е слезнал при приятелката ми,на която и беше направил ринопластика предния ден и и е казал,че единия имплант се е спукал и ако не му платя още 800 лв ще се наложи да извади ве4е поставеният.Тя го убедила че ще платя,след един час са донесли друг имплант и операцията е продължила.Не знам как съм издържала на тази упойка 4 часа,все пак съм само 45 кг,мисля че съм съм сънувала на скоро починал мой приятел,който ми казваше:-Ако ти е много лошо си вдигни ръцете над главата,аз така правех!Когато излизах от упойката 2 сестри се опитваха да ми свалят ръцете до тялото,защото съм притискала трите абоката по тях.Видях приятелката ми как плаче,по късно поясни че са ме свалили с гърчове,посиняла и тя е помислила че ще умра.Д-ра стоеше до краката ми и ме питаше дали осъзнавам какво се е случило и че трябва да му платя и другите 800 лева,а аз просто търсех починалия си приятел с поглед някаде из стаята,но просто го нямаше...болеше ме много.
Отговори с цитат
  #684  
Стар 24th January 2008, 02:25
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

След 6 дни ми махна дебелите дренажи,колкото малкото ми пръстче на ръката,заши дупките без никаква упока-каза че се търпяло,да ама ми беше болезнено,след това ме изписа.Вечерта вдигнах висока температура,обадих се на доктора и той ми изписа оспамокс,след 2 дни от шева на лявата ми гърда течеше кръв и гной,пак го потърсих по тел.за да отида да ме прегледа,а той ми каза да не се разхождам а да си я изстискам за да изтече всичко.Така и направих.след още 7 дни отидах при него с температура и инфекция,а той сякаш не ме помнеше попита ме какво сме правили,аз го подсетих-гърди,каза ми да влезна в операционната да се саблека и да легна.Докато успея да му кажа каквото и да е,той вече се опитваше да ми свали конците на инфектираната гърда,аз крещях като луда от болка,което го стресна и спря.останах с конците и инфекцията 45 дни.Излекува ме друг доктор,който ми свали дори конците на 46-тия ден.Благодарение на собствената си неинформираност и глупост се здобих с най грозните белези-6 см. дълги,дебели,криви,прещипа а кожа и силиконови импланти,които намразих.Последствие се здобих и с още нещо-безчуственост на лявата гърда.За мене това е един мърляч и касапин.Дано да съм единствената пострадала така от него.Това се случи 2004г.сега съм с друг силиконов бюст при който нямаше болка,инфекции и т.н
Отговори с цитат
  #685  
Стар 24th January 2008, 07:05
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Лелеее, 645CI, какъв ужас !!!!
Момичета, добре, че започнах да чета тази тема след операцията.
Отговори с цитат
  #686  
Стар 24th January 2008, 11:26
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Олеле, съжалявам
Радвам се, че всичко е приключило ...
Хубави ли са ти гърдите сега?
Отговори с цитат
  #687  
Стар 24th January 2008, 11:40
snowy snowy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Нямам думи!!! Този май не е лекар, а инквизитор! Надявам се сега всичко да е наред при теб!
Отговори с цитат
  #688  
Стар 24th January 2008, 17:44
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Направо настръхнах докато четях. След месец ми предстои операция, за щастие не при него! А за "този" мога само да кажа, че е достоен конкурент на Сердев.
Отговори с цитат
  #689  
Стар 25th January 2008, 03:02
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Олеле, съжалявам
Радвам се, че всичко е приключило ...
Хубави ли са ти гърдите сега?
чак хубави не,но горе долу стават,това което ви разказах можеби се случи защото съм карък или имам някакъв проблем с упойките-незнам,но когато си правих ринопл.в италия доктора отказа да ме оперира с пълна упойка,а с местна.през цялото време ме болеше и се опитвах да му хвана ръцете,а той ми казваше да стоя кротко-накрая ме приспа.най интерестното е че когато му казах след операцията че помня всичко,той не вярваше,аз му разказах че помня болката,че не го виждах,но го чувах,разказах му как се опитваше да ми отдели хрущяла от костта,имах чувството че ми вади мозъка така ме болеше, молех му се да ме остави да си ходя така недовършена...-на него му настръхна косата...каза че това е нещо което не трябва да си спомням,но аз го помнех...После пусна записа от операцията,видях,че очите ми са залепени с лепенки и за това не съм виждала нищо и всичко беше така както го помня само с малка разлика- бях забравила да му говоря на итал.а на български и то доста заваляно...преведах му това което успях...
Отговори с цитат
  #690  
Стар 25th January 2008, 03:11
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

сега искам да си правя още неща,но толкова много ме е стрх...незнам дори как да се преборя със собствените си опасения,страхове и предубеденост какво още може да ми се случи.бях си определила дата за 3-та операция на гърди,платих капаро 2500 лв,а когато дойде време за операцията избягах последния момент от страх,изключих си тел. и т.н,но страха е голяма работа...незнам колко мога да понеса още...а много искам нови гърди и др. неща
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:23.