IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #711  
Стар 12th March 2008, 19:49
vmikova vmikova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте ,накрая се реших да се подложа на интервенция уголемяване на бюста искам да попитам знаете ли нещо за д-р ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ ОТ КЛИНИКА НЕФЕРТИТИ .
Отговори с цитат
  #712  
Стар 16th March 2008, 14:52
SandStormG SandStormG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
.през цялото време ме болеше и се опитвах да му хвана ръцете,а той ми казваше да стоя кротко-накрая ме приспа.най интерестното е че когато му казах след операцията че помня всичко,той не вярваше,аз му разказах че помня болката,че не го виждах,но го чувах,разказах му как се опитваше да ми отдели хрущяла от костта,имах чувството че ми вади мозъка така ме болеше, молех му се да ме остави да си ходя така недовършена...-на него му настръхна косата...каза че това е нещо което не трябва да си спомням,но аз го помнех...После пусна записа от операцията,видях,че очите ми са залепени с лепенки и за това не съм виждала нищо и всичко беше така както го помня само с малка разлика- бях забравила да му говоря на итал.а на български и то доста заваляно...преведах му това което успях...
След това което прочетох просто настръхнах, ужас.......
Аз съм се будила от опойка по време на операция и тогава ме е боляло, но да чувствам всичко в упойка
Отговори с цитат
  #713  
Стар 17th March 2008, 00:08
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Направо косата ми настрахва
Отговори с цитат
  #714  
Стар 17th March 2008, 00:18
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

.....и моята!!! Единственото лошо което ми се е случвало под епидурална упойка е да ми пада кръвното бях в съзнание до 60/20 и после ме нямаше известно време но беше много мъчително. Мисля че беше от голяма кръвозагуба преди това което не беше установено преди да ме отворят. Важното е че сега съм жива и здрава де. Дано на никой нищо лошо не се случва такова, защото е гадно усещането да си безпомощен с упойка и дори да не можеш да се бориш за живота си! Ужасен ужас е!
Отговори с цитат
  #715  
Стар 23rd March 2008, 12:25
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

Момичета.нямаше ли кой да попитате къде отивате за операция?Аз се събудих от упойка след операцията с толкова бистър ум все едно не съм била под упойка-значи има свестни упойки-като чета написаното от вас ми се изправя косата
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #716  
Стар 23rd March 2008, 14:21
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SandStormG
Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
.през цялото време ме болеше и се опитвах да му хвана ръцете,а той ми казваше да стоя кротко-накрая ме приспа.най интерестното е че когато му казах след операцията че помня всичко,той не вярваше,аз му разказах че помня болката,че не го виждах,но го чувах,разказах му как се опитваше да ми отдели хрущяла от костта,имах чувството че ми вади мозъка така ме болеше, молех му се да ме остави да си ходя така недовършена...-на него му настръхна косата...каза че това е нещо което не трябва да си спомням,но аз го помнех...После пусна записа от операцията,видях,че очите ми са залепени с лепенки и за това не съм виждала нищо и всичко беше така както го помня само с малка разлика- бях забравила да му говоря на итал.а на български и то доста заваляно...преведах му това което успях...
След това което прочетох просто настръхнах, ужас.......
Аз съм се будила от опойка по време на операция и тогава ме е боляло, но да чувствам всичко в упойка
доста ми прилича на сюжета на филма Пробуждане "Awake".... даже и лепенките на очите....
Отговори с цитат
  #717  
Стар 23rd March 2008, 17:14
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
доста ми прилича на сюжета на филма Пробуждане "Awake".... даже и лепенките на очите....
Не бих се учудила никак...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #718  
Стар 23rd March 2008, 19:03
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #719  
Стар 24th March 2008, 01:01
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Отговори с цитат
  #720  
Стар 24th March 2008, 19:36
pyfffi pyfffi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3
По подразбиране др тонев-внимаваите с него

здравейте момичета.искам да ви споделя,че ако предстои операция при др Тонев от Пловдив,мн внимавайте,защото аз си изпатих от него. преди 3г си правих операция за увеличаване на гърдите и сега като се появи КК,той не иска да ми отстрани тази КК и бяга от отговорност.аз вече си намерих нов пластик-др Н.Георгиев и даже си насрочих дата на операция.Не се доверяваите на Тонев,мн е мил,но само на думи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:47.