IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #921  
Стар 15th April 2008, 19:02
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayamanti
Д-р Христов каза: " Ей сега ще видите как ще се сабуди!!!" Още чувам гадният му смях! В присъствието на анестезиоложката и една сестра прокара ръка по вътрешната страна на крака ми и стигна до... започна да ме опипва най-нагло. Исках да крещя а не можех... През това време ьнестезиоложката се сети защо не дишам както трябва и ми напъхаха една тръбичка в гърлото която да изсмуче секретите.
Започнах да дишам по-нормално... а милият доктор реши да бръкне и на голо. Вкара си пръста и гледайки ме в лицето с мазен глас ме питаше: "Хубаво ли ти е ,а? Хубаво ти е знаааам! Толкова веше влизо до крака ми... така неистово исках да го изритам... а не можех да помръдна дори кутрето си... веше ужасно... потекоха ми сълзи... Анестезиоложката през смях му каза да престане да се забавлява че трябвало да ме изнасят вече.
MareChiiaaro, като ще оборваш разказа, използвайки подробности, поне чети по-внимателно.
Отговори с цитат
  #922  
Стар 15th April 2008, 19:20
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Наистина се уморих..... изобщо не ми е сваляно долнището на пижамата!!! Мисля че всички усещаме допир дори когато сме с дрехи... и да, опипването започна от глезена през коляното, бедрото и стигна до интимните ми части!!!! В/у пижамата!!! После за момент бръкна и на голо дръпна ми гащетата настрани и.....Не бих могла да дам по-точно обяснение!!!! И не, неприемам друго обяснение на случилото се , защото няма такова!!!
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #923  
Стар 15th April 2008, 19:29
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от Dayamanti
Д-р Христов каза: " Ей сега ще видите как ще се сабуди!!!" Още чувам гадният му смях! В присъствието на анестезиоложката и една сестра прокара ръка по вътрешната страна на крака ми и стигна до... започна да ме опипва най-нагло. Исках да крещя а не можех... През това време ьнестезиоложката се сети защо не дишам както трябва и ми напъхаха една тръбичка в гърлото която да изсмуче секретите.
Започнах да дишам по-нормално... а милият доктор реши да бръкне и на голо. Вкара си пръста и гледайки ме в лицето с мазен глас ме питаше: "Хубаво ли ти е ,а? Хубаво ти е знаааам! Толкова веше влизо до крака ми... така неистово исках да го изритам... а не можех да помръдна дори кутрето си... веше ужасно... потекоха ми сълзи... Анестезиоложката през смях му каза да престане да се забавлява че трябвало да ме изнасят вече.
MareChiiaaro, като ще оборваш разказа, използвайки подробности, поне чети по-внимателно.
На него така му изнася, затова!
Отговори с цитат
  #924  
Стар 15th April 2008, 20:42
MareChiiaaro MareChiiaaro не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayamanti
...опипването започна от глезена през коляното, бедрото и стигна до интимните ми части!!!! В/у пижамата!!! После за момент бръкна и на голо дръпна ми гащетата настрани и.....
....И не, неприемам друго обяснение на случилото се , защото няма такова!!!
Така става за ръката тогава.

Сега никой не може да каже какво е станало всъщност.

Друго обяснение обаче със сигурност има, както ти писах още в първия пост, и то не е мое лично мнение, а мнение на американската асоциация на анестезиолозите - те би трябвало да разбират все нещо от упойки - която (в линка) отправя официално предупреждение, че точно такива неща могат да се случат като преживявания. Има дори доста пациенти, които се съдили докторите си, толкова са били убедени в преживяванията си, и за които е било категорично доказвано, че са халюцинирали. А да се отричат неща, които се знаят като известни научни факти... означава да се отиде твърде далеч в убедеността, да кажем.

Както и да е, за мен също разговорът беше доста досаден и нямах намерение да губя толкова време, мислех че ще мина само с един пост, после още един и така.. Исках да помогна и смятах, че този факт в първия ми пост ще те зарадва и ще ти помогне да преодолееш терзанията си. Не си била наясно с тази страна на нещата, щом приказваше за фантазии, но явно не те и интересува, а нали най-важно е човек да се чувства добре. Айде успех и всичко най, надявам се, че сега вече сме приключили...
Отговори с цитат
  #925  
Стар 15th April 2008, 21:06
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Хей, момичета, всички тук с вас сме минали през пълни упойки, някои повече от една (лично аз - 5). Хайде, споделяйте коя какви халюцинации е имала за доктора си. Не може Dayamanti да е единствената
Явно човекът много държи да ни убеди в правотата си, дайте да го подкрепим с доводи
Отговори с цитат
  #926  
Стар 15th April 2008, 21:11
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Аз съм имала до сега 5 пълни и 2 епидорални но никога нищо не съм халюцинирала. При някои от които съм излизала по трудно обаче ту се будех (но вече в стаята си) ту сънувах мои си неща каквито обикновенно сънувам...ежедневни проблеми или преживявания
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #927  
Стар 15th April 2008, 21:51
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Хей, момичета, всички тук с вас сме минали през пълни упойки, някои повече от една (лично аз - 5). Хайде, споделяйте коя какви халюцинации е имала за доктора си. Не може Dayamanti да е единствената
Явно човекът много държи да ни убеди в правотата си, дайте да го подкрепим с доводи
Аз моята халюцинация я разказах в "...Искам толкова малко от теб..." ама чак сега зацепих, че е от упойката...ама ,че съм невежа
Отговори с цитат
  #928  
Стар 15th April 2008, 23:59
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Dayamanti,
току-що изчетох цялата ти историята...нямам думи, още съм потресена и не мога да повярвам на това, което ти се е случило! Истински ужас!
Не мисля, че думите ти биха могли да бъдат поставяни под съмнение, още повече, че всеки, който е бил под пълна упойка знае как е било събуждането - поне при мен беше като при теб: първо дойдох в съзнание, чувах какво става около мен, но нямах сили да се помръдна, после постепенно почнах да усещам болка и въпреки, че ми беше трудно да се движа,успах да проговоря и да си поискам обезболяващото.

А колкото до по-горните твърдения, че никой пластичен хирург няма да си рискува работата и да прави подобно нещо в присъствието на екипа си,.. ами тоя явно си е имал "подбран" екип, който е приемал напълно извращенията му! Колкото и да е отваратително това и от тяхна страна! (Нали едно момиче по-горе беше писало, че е целунал гърдите й, за да й премери температурата, в приосъствието на сестра)Очиведно за тях това не е било нещо ново.

Dayamanti,
от една страна разбирам защо не си казала за случилото се на близките си, но от друга мисля, че това много ти е попречило, за да го преодолееш. Държала си всичко в себе си, опитвала си се сама да се пребориш, да забравиш...но...като не споделяш е трудно, сама си се убедила в това. Надявам се сега, след като го сподели тук и въпреки подробностите, в който трябваше да навлезеш, това до известна степен да ти помогне. Изхвърли гадния спомен от себе си, успокой душата си и гледай напред! Нали знаеш - споделеното бреме е половин бреме. А всички ние тук те разбираме и много ти съчувстваме!

Към съфорумничката, която беше писала за халюцинациите - първо благодаря й за информацията, мисля че само се беше опитала да помогне по някакъв начин, а не да оборва напълно твърденията на Dayamanti.
Но както писах в началото, не мисля, че в случая може да се говори за подобно нещо!

Успех занапред в живота, Dayamanti, и не се страхувай от бъдещи интервенции. Преживяла си кошмар, но той е минало и трябва да си остане там. А ти искаш да се развиваш и да се променяш, нали така?Смело напред
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #929  
Стар 16th April 2008, 12:05
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Благодаря на всички които ми съчувстват!!! Благодаря и на тези които имат противоположно на моето мнение по въпроса(все пак в спора се ражда истината ) Но най-вече ще съм доволна ако момичетата които отиват при него(т.е. при д-р Христов) имат едно гооолямо на ум и внимават повече. Аз съм го преживяла(до колкото би могло да се преживее такова нещо), просто тези дни ми се наложи да се върна назад в спомените си... Искам само да кажа нещо на въпросният доктор , както и на вас всички: Датите които съобщих за операцията не са истински. Смених ги , ако случайно въпросният хирург реши да ме потърси от съда за клевета... то това би било едно (макар и нищожно доказателство), че знае за кой става въпрос и на кого е причинил това. Както и да е... единственият човек който знае всички подробности е моята приятелка, но тя едва ли би дошла до съда ... в Испания е и тези дни чака бебче ... Желая ви успех на всички !!1 Мare Chiiaaro, пожелавам ти такова нещо НИКОГА да не ти се случва. Благодаря ти за опитите да ме успокоиш, но за такова нещо са ми необходими доказателства с доста силни аргументи за конкретния случай за да повярвам на теорията ти , а не доказателства по принцип. Защото много неща се случват по принцип , но на мен много от тези по принцип случващи се неща никога няма да ми се случат.
Желая великолепни изживявания на всички! Целувам ви!
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #930  
Стар 17th April 2008, 02:57
MareChiiaaro MareChiiaaro не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 11
По подразбиране

@Даяманти

Изобщо не те разбирам за какви теории(?), спорове, противоположни мнения, доказателства със силни аргументи и пр. говориш, явно имаме проблем с комуникацията, а може би и със значението на някои думи. Както и да е.

Не аз съм длъжна нещо да ти доказвам, а ти си тази, която трябва на себе си да докаже за да има моралното право да обвини. Всеки човек, дори и Христов, по презумпция (по приемане) е невинен, а не виновен. Един спомен при нормални обстоятелства може да е достатъчен за да си сигурна, че е станало това и това, но В МОМЕНТ НА ИЗЛИЗАНЕ ОТ УПОЙКА - не! И тук не говорим за това колко души ще ти повярват каквото и да им кажеш/не кажеш, нито за това какъв мръсник е Христов, а за това, че не е правилно да базираш една такава травма и едно такова обвинение единствено върху спомен в такова състояние. Дори да има 5% шанс да бъркаш, а той е повече, длъжна си да вземеш предвид, че преживяването може да не е било реално!

Изглежда не си разбрала, че никакви доказателства не се опитвам да ти представям, повторих вече няколко пъти, че сега никой не може да каже какво е било станало. Трябвало е да се сетиш, че ти трябват доказателства веднага след случката, а не сега да очакваш отнякъде "доказателства със силни аргументи" - тогава е могло примерно да се търсят някакви микроскопични следи от латекс, да се разпитат свидетели, да се разбере това-онова пряко или косвено. Тъй че просто поради липса на друго, сега щем не щем си приказваме само по принцип.

Вече писах какво предупреждават американските анестезиолози - който не е съгласен с тяхното мнение за възможните странични ефекти на упойващите медикаменти няма нужда да се хаби излишно да пише тук, но добра идея е да им се изпрати писмо за това колко много тези анестезиолози не са прави (стилът на изразяване тук-там във форума обаче няма да свърши работа). Та нали всеки има право на мнение.

Мерси за пожеланието, но на мен са ми се случвали и доста по-тежки неща. Всеки човек е имал своите тежки моменти и се старае да ги преодолява. Понеже осем години са доста, в случай, че имаш желание, мога да те свържа с много добра психоложка, моя приятелка. Тя е работила примерно успешно с деца, които са били подложени на дългогодишен сексуален тормоз, с хора, които са били свидетели на жестоки престъпления и с други сериозни случаи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:56.