IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 14th November 2009, 11:43
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

А ако се чудите на какъв фитнес да се запишете и как ще отделяте време и дали ще имате толкова пари.... Можете просто да си купите три сауна колана , от тези на вс телешоп , които се увиват около ханша има ги по 3 лева ... двата увивате около бедрата , един на ханша обувате анцунга и си взимате въженце за скачане. С музика се скача по леко.... След половин час ще се вир вода . Това преди лягане , и след тренировката чаша чай , на сутринта сте във супер форма и заредени с енергия за диетката
Офертата ще ви струва еднократно 10,50 за коланите и въжето
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #212  
Стар 14th November 2009, 14:14
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Според мен при теб проблема е бил единствено и само в храненето, а не си имала генетични заложби да си по-пълна. При такива хора една подобрена култура на хранене върши идеална работа. Аз обаче по наследство съм си пълна и за това са ми нужни много повече усилия
Отговори с цитат
  #213  
Стар 14th November 2009, 17:27
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

това което мога да кажа , че фигурата ми е тип круша , от тези хора които като са седнали изглеждат слаби , докато не се изправят.
за генетиката може би си права и майка ми е пълна точно в тази област и то доста , все пак не са и малко и годинките
Така че е неизбежно и с мен да стане същото , за това се контролирам, но проблем с безразборното хранене имах наистина, за това си права
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #214  
Стар 14th November 2009, 17:27
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

това което мога да кажа , че фигурата ми е тип круша , от тези хора които като са седнали изглеждат слаби , докато не се изправят.
за генетиката може би си права и майка ми е пълна точно в тази област и то доста , все пак не са и малко и годинките
Така че е неизбежно и с мен да стане същото , за това се контролирам, но проблем с безразборното хранене имах наистина, за това си права
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #215  
Стар 18th November 2009, 22:13
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Идеята за въжето е наистина страхотна! Аз преди играех една аеробика, за която трябваше да имам минимум 2.30 часа свободни, а и беше толкова натоварваща че на моменти мързелът надделяваше. Сега от началото на тази седмица правя следната тренировка: загрявам с каквито упражнения ми дойдат на ум за десетина минути, след това скачам на въженцето колкото издържа и накрая завършвам с коремни преси и малко упражнения за крака. Цялата философия може да се направи за 40-50 мин, аз когато съм по-ентусиазирана скачкам и по час че и повече и наистина е страхотно.
Само дето трети ден не ми спира мускулната треска

далия, благодаря за поредния полезен съвет!
кремамел, манито как вървят при вас нещата?
Отговори с цитат
  #216  
Стар 18th November 2009, 22:58
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

аз цикля - от началото на седмицата съм извън режима
май ще подкарвам го отново
Отговори с цитат
  #217  
Стар 19th November 2009, 00:41
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

еее ти беше от малкото "редовни" в тази тема аз чак на 7ми и 8ми декември мисля да си позволя някои сериозни нарушения, но само ако мога да се похваля с още някои свален килограм до тогава
Отговори с цитат
  #218  
Стар 22nd November 2009, 15:53
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

втори воден деееен
Отговори с цитат
  #219  
Стар 22nd November 2009, 17:03
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

при въженцето мускулната треска в началото е задължителна , от нищо не са ме болели по този начин краката , особено вечер като си легна на сутринта съм дърво
Но това е първите три дни после , ефекта е много добър приятел който тренира бокс ми каза че свалял така килограми и то много бързо , при тях за състезанията е неизбижно , оказа се прав
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #220  
Стар 4th December 2009, 17:12
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kremamel
според мен проблемът ти не идва от диетата, защото тя е добре балансирана. Получаваш от всичко , както и да си се хранела преди, едва ли е било по-добре. Кръвното добре се регулира като се приемат повече течности. Дори сутрин можеш да правиш физически упражнения, ако не си закусвала само след като поемеш чаша топла вода с лъжица мед. Това е напълно достатъчно в кръвта ти да влезе малко захар и да се почувстваш работоспособна. Не се вманиачавай, че проблемът ти идва от диетата защото :
1. Има разнообразни храни
2. Приемаш храни от всички групи
3. Не се ограничаваш в количеството чак толкова много

Това не Дюкан, ВМ-НВХ, Аткинс, и т.н. където за дълъг период от време се лишаваш от какво ли не.
Не съм специалист по хранене, но според мен от тази диета не може да има здравословни проблеми. Друг е въпросът ти самата как си разнообразяваш менюто и дали наистина не се ограничаваш съвсем съзнателно от нещо.
Забележка: ВМ-НВХ лишава тялото само от неща, които му пречат да функционира оптимално.
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:12.