IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st June 2018, 16:36
Shivers Shivers не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 19
По подразбиране Как да качим килограми?

Видях толкова много теми "как да отспабна", а какво да направят тези, които ядат и не дебелеят?
Смятам, че проблема с наднормено тегло (стига да не е медицински) може да се поправи със здравословна храна и движение. В общи линии зависи напълно от вас самите.
Опитвала съм какво ли не, храня се 3-4 пъти на ден, а слабея буквално с часове. Правени са ми какви ли не изследвания и се стига до "ами метаболизъм". Лошото е, че е кръвното ми е ниско, стига се и до припадъци, и продължавам да слабея.

МОЛЯ за съвет!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th June 2018, 17:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Започни да тренираш. И яж по 4-5-6 пъти на ден - разнообразна храна. Пий рибено масло капс (2-3 пъти на ден по 1000 мг - след ядене) и бирена мая (3 по 3 табл дневно - след ядене). И без стрес. Смело напред - ти можеш! Стискам ти палци!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd June 2018, 11:53
Semietaq Semietaq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2018
Мнения: 14
По подразбиране

е зако ти е да качваш, я си стой така
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th June 2018, 10:22
mirelka123 mirelka123 не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Препоръчвам ти да започнеш да си следиш калориите, а по-нататък дори и макро-нутриентите, за да можеш постепенно да качваш. Късмет!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st July 2018, 15:51
Shivers Shivers не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Започни да тренираш. И яж по 4-5-6 пъти на ден - разнообразна храна. Пий рибено масло капс (2-3 пъти на ден по 1000 мг - след ядене) и бирена мая (3 по 3 табл дневно - след ядене). И без стрес. Смело напред - ти можеш! Стискам ти палци!
Рибеното масло и бирената мая ги пиех в продължение на 6-7 месеца... НИКАКЪВ ефект. Пробвала съм с протеинови добавки за спортисти, които пиех след хранене (водеше се, че от 5кг добавка ще мога да кача поне 2 и то ако замести някое хранене). Пиех я след хранене, а не вместо него и свалих 500 гр. за седмица.

Храненето ми е минимум 3 пъти и не подбирам. Някой ако яде толкова ДЖЪНК ще стане поне 100 кг.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th November 2018, 21:33
TheNet TheNet не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 286
По подразбиране

И аз съм така. Ям всичко и почти не качвам :/
автотенекеджийски инструменти

Последно редактирано от TheNet : 12th December 2018 на 18:02
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдакачимкилограми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:37.