IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 5th July 2007, 04:04
borka borka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Открих сайт със снимки! Да, имам боттоминг ... Ужасно е! Едва 9 месеца след операцията!
Отговори с цитат
  #582  
Стар 5th July 2007, 15:14
Honey33 Honey33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Дай сайта да видим.
Отговори с цитат
  #583  
Стар 5th July 2007, 16:27
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borka
Предстои ми ре-операция,но уговорката е да се изтегли надолу другият имплант.
Имплантите трябва да съвпадат с естествената ти гънка, това е единственият критерий.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #584  
Стар 9th July 2007, 03:23
borka borka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 17
По подразбиране

http://www.implantforum.com/bottoming-out/#photos
Отговори с цитат
  #585  
Стар 9th July 2007, 03:43
borka borka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 17
По подразбиране

http://www.advanced-art.com/Breast-A...Bottom-Out.htm Не изглежда никак добре,а!? Абе въобще с тези импланти все нещо се случва Странното е че моят хирург искаше да ми изтегли по-високият имплант надолу за да се изравни височината на гърдите . Имам уговорена дата за ре-операция за да ми смъкне импланта на по-високата гарда
Отговори с цитат
  #586  
Стар 9th July 2007, 07:10
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

кой тоз умник?
Отговори с цитат
  #587  
Стар 9th July 2007, 10:46
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
кой тоз умник?
Някой, дето е наясно, че така по-лесно ще ги изравни, а при повдигането на падналата не винаги има гаранция, че няма пак да рецидивира ботъминга. И ще трябва да ходи опакована с ластичен колан/бинт бая време.
Аман от такива
Отговори с цитат
  #588  
Стар 10th July 2007, 04:32
borka borka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Аз общо взето съм доволна от хирурга си,спази желанието ми за разстоянието между гърдите ми което е само 1 пръст. Всички видели ме с дрехи твърдят че си е свършил перфектно работата. Аз също до скоро мислех че проблемът е в по-високата гарда,както той ми беше обяснил... Уговорката беше че,ако не "слезе" ще ми направи ре-операция безплатно. Но от около месец и половина увисналата гарда започна да образува почти незабележима втора гънка там където се врязва сутиена-той не я побира и тя провисва под него и се притесних за дъбал бабал... Започнах да спя с анатомичния сутиена на Триумф и да я повдигам,но не постигнах ефект. Едно от неприятните неща е че при навеждане я чувствам като разлепена,тегли кожата и мускъла ми надолу,а като легна тя се "разлива" за разлика от другата. Мисля че джобат ми е направен доста по-голям от другият, бяха ми спестени разчертаванията преди операцията,а провисването на гърдата започна по-пано от 3тя месец. Най-голямото разочарование идва от обясненията за реакция на организма
Отговори с цитат
  #589  
Стар 10th July 2007, 04:42
borka borka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Всащноет с ваша помощ разбрах че имам ботоминг... Иначе другия месес имам ре-операция. Дано и повдигането да е безплатно. Наистина ли има вероятност да се рецидивира ботаминга Възможно ли е да се избегне с упражнения за стягане на мускула
Отговори с цитат
  #590  
Стар 10th July 2007, 07:20
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Тъй като имаш ботъминг на едната,той иска да ти ги изравни,като ти направи и на другата?! Аз ли нещо не разбирам,ама да създадеш двоен проблем на човек с един,е безумие.
П.П.И на мен единия ми имплант е по-високо,не си единствена,далеч даже...
ПП.ПП.Упражненията за мускула според мен повече биха навредили,отколкото да помогнат в случая.При компресия,мускулът измества импланта надолу и настрани...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:13.