IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 5th October 2007, 13:41
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Гуен, аз ти казах вече няколко пъти, че имам такава корекция.
Би ли го казала и тук,аз така и не разбрах какво точно са ти направили?
В смисъл,че не виждам какво може да се зашие отдолу,за да се повдигне импланта?Там има само жлеза и кожа?!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #642  
Стар 5th October 2007, 19:32
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
В смисъл,че не виждам какво може да се зашие отдолу,за да се повдигне импланта?Там има само жлеза и кожа?!
Шие се кожата (вътрешният слой) към мускулите на гръдната стена.
Мноого красив аватар (този с милитъри-банския)
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #643  
Стар 5th October 2007, 21:32
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Шие се кожата (вътрешният слой) към мускулите на гръдната стена.
Това не е ли много слабо бе Ди ?В смисъл кожата,не мускула.
Чувала съм,че самата капсула/която се е образувала около импл./ се навива в долната си част на руло и така се зашива.Това по-надеждно ми се вижда...
П.П.Благодаря!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #644  
Стар 5th October 2007, 22:51
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Права си, капсулата трябва да се изреже или навие, за да се стесни джобът и да не пропадне имплантът наново. Но се шие пак подкожие към капсула или към мускул (по-скоро мускулна фасция).
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #645  
Стар 8th October 2007, 09:32
love love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 19
По подразбиране да ви попитам за спешен съвет

Здравейте момичета,

през юни си направих операция-295 подмускулно, при Стоянов...ок обаче още тогава усетих, че едната -лявата гърда -е по-дискомфортна..леко по-голяма е, със стрелкащи болки от левия страничен мускул, е вече повече от 2 м се прибави и силно напрежение в жлезата /сякаш съм пред цикъл и ще експлодира /, нали знаете какво е усещането , когано те пристегне сърцето-нещо такова усещам вече 4месец-Стоянов каза, че е най-вероятно от това,че джоба е по-тесен и левия страничен мускул не се е отпусналлллказа,че ако искам след 5-6 месец/ако още болир което не било нормално/ще влезе и ще го отпусн.....мамологът д-р Свещаров каза, че не се вижда нищо...но дори в момента усещам това непрестанно пробождане вътрешно,сякаш в ребрага.Не усещам джоба да е по-малък-дори движа импланта по-лесно отколкото на дясната гърда...същата гърда ми е слабо чувствителна в участъка ляв-долен, а мястото под зърното-тази долната част продължава да е дискомфортна...наистина незная какво да направя-да чакам, да отида пак на лекар-ама какво от това, как да разберат защо и какво точно има на л гърда...Моля, ако някой е имал подобно "препятствие" или може да ми даде лог обяснение да се включиллБлагодаря
Отговори с цитат
  #646  
Стар 8th October 2007, 10:14
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Love, а визуално вижда ли се някаква разлика?
Отговори с цитат
  #647  
Стар 8th October 2007, 11:13
love love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 19
По подразбиране

гърдата е по-обемна и сякаш по левия страничен ръб е по изпъкнало.., освен че има болна при натиск...имам чувснвото, че импланта в горната дясна част се опира в ребрата ми и се получава едно вътрешно напрежение и силен дискомфорт...оох,незнам вече...след 4 мес да имам ощи болки..наистина незная какво точно да предприема..
Отговори с цитат
  #648  
Стар 8th October 2007, 11:18
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Честно казано аз не съм имала усложнения и не знам кое е препоръчително в случая - да се изчака да отмине или да се вземат мерки веднага.

При всички случаи нещата не са нормални и ако лекаря ти твърди това значи лъже.

Може би не е зле да се консултираш и с друг лекар. Макар че той пък ще иска да ти вземе пари за реоперация и дали може да се разчита на мнението му пак не се знае
Отговори с цитат
  #649  
Стар 9th October 2007, 11:29
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mona_liza
поставих си имплантанти,перфектно изпълнение...заведох 5 мои приятелки при същия доктор-всички са адски доволни.той прави най-малките разрези.виждала съм на други жени правени в София...огромни и дълги разрези ... трябва да разпъна кожата и да се вгледам за да открия тънка като конец ивица в кожата ...след това правих липосукция...казвам ви-уникално изпълнение...имах бричове,а сега имам перфектни крака и дупе...няма белези...няма "дупки"...няма буци...гладки и стегнати бедра...родила съм 2 деца...след тези корекции изглеждам зашеметяващо тук при този доктор идват жени от цялата страна...и много които живеят в чужбина...цените са много по-ниски от тези в страната и работата на доктора е на нужното ниво.разпитайте,не вярвам някой да се оплаче от този доктор а това е д-р Димчо Маджаров от гр.Бургас. Работи в страхотна клиника с невероятен екип. ако ви е нужна повече информация,питайте ме..!!!
Здравейте ,аз съм нова тук и искам да ви попитам някои знае ли добър пластичен хирург в бургас и по точно се интересувам от работата на д-р Димчо Маджаров от клиника "Мария -Луиза "Ел Масри..ще се радвам ако някои ми даде информация за тоя хирург
Отговори с цитат
  #650  
Стар 9th October 2007, 12:01
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране


Рекламата в този пост е прозрачна, не виждаш ли че самия той се хвали!
Коригирам последния си ред, нищо за него не знам.
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:32.