IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #831  
Стар 10th April 2008, 15:51
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Благодаря на всички които имаха търпението да ме изчетат ;;; надявам се да ви е от полза тази информация! Целувам ви!!!
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #832  
Стар 10th April 2008, 15:55
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

От полза е Бъди спокойна.
Едва ли някой изобщо ще стъпи при него,след като прочете това
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #833  
Стар 10th April 2008, 16:12
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Боже господи!
Отговори с цитат
  #834  
Стар 10th April 2008, 16:36
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Мили момичета... знаете че това което не ни убива ни прави по-силни.... аз завърших психология докато се отърва от кошмарите които имах така че дерзайте .
Искаше ми се да подам жалба но не ми се искаше да набърквам семейството си... това щеше да ми създаде още по големи неприятности... така или иначе бях скрила от тях... само мъжът ми и леля ми знаеха... Опитвах се просто да забравя....
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #835  
Стар 10th April 2008, 17:40
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

off,много ти съчувствам Daymanti но нещо не мога да разбера ??Първо казваш че ако беше казала на мъжа си ще го лежи в затвора ... ((( Не посмях да кажа на никого... мъжът ми сигурно щеше да го застреля ... и после какво... да го лежи като за човек!?!?!?!?
Нямаше никакъв смисъл.... яд ме е само че не можах нищо да направя за да не пострада и някой друг... ))) а после казваш че (( само мъжът ми и леля ми знаеха... ))) Аз ли нещо не мога да разбера ,ако е така моля те обясни ми..
Отговори с цитат
  #836  
Стар 10th April 2008, 17:44
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

само мъжът ми и леля ми знаеха че съм правила операция, а не какво се е случило вътре!!!
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #837  
Стар 10th April 2008, 19:33
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

ааа,така става.Не беше пояснила ,а аз чета внимателно и затова така се получи.Извиняваи и още веднъж на всички
Отговори с цитат
  #838  
Стар 10th April 2008, 21:53
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Леле това е ужас мила...главата ми не го побира...нормално е да те е страх ти ме накара да се замисля за това колко пъти съм била под анестезия.... ужасен ужас е това....не ми е и хрумвало че нещо такова може да се случи на някого...въобще не го схващам....Но момичетата са прави все пак за толкова операции на които съм се подложила искам да ти кажа че нямам съмнение за коректостта и грижата на лекарите на които съм поверила живота и здравето си. Имала съм безгранично доверие на всеки при който съм попадала...това е някакво изключение ...тоя изрод и лошия ти късмет, но тоя кретен...явно това му е практика за да не го спрат останалите присъстващи...
Съжалявам мила за това което ти се е случило, но в другите болници не е така повярвай ми!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #839  
Стар 10th April 2008, 22:58
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

За съжаление много трудно ще се доверя вече на когото и да било!! А имам доста неща да коригирам..... бях си обещала до 25тата си годишнина да съм супер, но тази случка уби вярата ми във всичко... незнам дали ще успея някога да го надживея до такава степен че да си направя някоя операция!!! Мъжът ми все ме успокоява, че така си ме харесва.... но лошото е че аз не се харесвам, а няма по-лошо нещо от това да не се харесваш.... Благодаря ви за разбирането!
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #840  
Стар 11th April 2008, 00:38
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Здравей и от мен ..първо искам да ти кажа,че направо ме потресе историята ти и че искрено съжалявам за това ,което си преживяла...

Второ много искам да ти дам малко вяра,защото без вяра сме за никъде.....Има много свястни и страхотни лекари,които не биха направили подобен изродски ужас!Според мен не бива да позволяваш този така наречен д-р да продължава да застава на пътя на щастието ти и повярвай ми това зависи изцяло от теб!
събери сили и го махни от мислите и съзнанието си...не заслужава да е там!!!
Успех миличка ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:33.