Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #451  
Стар 3rd August 2006, 20:56
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Благодаря на всички Ви, че и до ден днешен не спирате да ме окуражавате!
Отговори с цитат
  #452  
Стар 3rd August 2006, 21:56
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

Malvina страшно се радвам,че нещата при теб вече са по-добре. partalinaa написа историята ти в една друга тема и наистина си преживяла нещо ужасно! дано и занапред да си все така добре, даже много по-добре!
p.p.:благодаря ви за милите думи dani_d,apoklistika i bel
Отговори с цитат
  #453  
Стар 4th August 2006, 18:06
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

ВИДЯХ СИ НОСЛЕТООООО Най накрая, днес в 4 и не мога да му се нарадвам, не спирам да се оглеждам от всички страни, направо не мога да повярвам, толкова се притеснявах, че може би няма да е точно както си го представях, а то е толкова сладкоооо, иде ми да си го изям!!!!! Като си видя „преди” в сравнение с „сега” направо се хващам за главата Все едно не е мое, още не мога да се възприема, чак от вълнения ми падна кръвното и щях да колабирам и до сега лежах на легло от световъртеж направо за сапунен сериал съм! Хахах
Отговори с цитат
  #454  
Стар 4th August 2006, 18:13
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

честитоooo000o! както си го беше направила на фотошоп ли стана? да му се радваш много,много,много и всички по улиците да се обръщат след теб като го видят! и непременно да ми пратиш снимки,ей!
Отговори с цитат
  #455  
Стар 4th August 2006, 18:29
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

ето снимка в профил, толкова ми е различно лицето от преди, аууууууууууууууууу
/директния линк пак не работи, copy в друг прозорец и се отваря/
http://albums.photo.epson.com/j/View...nce=0&res=high

Такаааа, сега за махането на гипса:

д-р Динев го сряза на две от челото към върха на носа, почти нищо не усетих, само чух едно "храс", след което го отлепи и почисти мястото със спирт от остатъците лепенка. Кожата е адски чувствителна и на места бяха се появили малки пъпчици , сега нослето ми е изтръпнало и го усещам като пластмасово, все едно не е мое и от леко докосване боли. Започна да се подува след махането на гипса и сега е леко надуто. Иначе кожата е някак неестествено груба, не е гладка, а като че е суха и е изгубила чувствителност, въобще цялата зона е много изтръпнала.

Обаче като форма страшно много ми харесва, целия този дискомфорт ще отшуми скоро и тогава вече пълноценно ще си се радвам на новото носле

Благодаря на всички ви за подкрепата в тези седмици преди и след операцията, за ценните съвети и за куража, който ми дадохте
Отговори с цитат
  #456  
Стар 4th August 2006, 18:45
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Мерси, мила почти както го бях направила на фотошоп, разликите са съвсем малки, по вирнато е, но така ми харесва много повече, изглежда по-естествено иииии с 3 думи МНОГО МИ ХАРЕСВА хем е вирнато, хем не съвсем - както сумати пъти повторих на д-р Динев въобще много съм доволна от него! Сега остава само формата да се запази /някъде четох, че връхчето можело да увисне / отоците да спаднат и всичко да е наред. Много ме дразни кожата с тия пъпчици, не си личи на снимката понеже я правих с телефон и по-добре но би трябвало да заздравее до няколко дни. Твоята как е?

Снимки ще правя като ми се оправи кожата и предполагам спаднат леко отоците на нослето, за сега само ориентировъчно за формата една.
Отговори с цитат
  #457  
Стар 4th August 2006, 18:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Честито и на теб,изглежда много добре и естествено,със здраве да си го носиш
Отговори с цитат
  #458  
Стар 4th August 2006, 19:12
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Честито на всички момичета с нови придобивки Откакто ме е нямало са станали толкова много новоразкрасилите се, че се смаях...

Мен пак ме разтресоха притесненията Оказа се,че в семейството имаме туберколозно болен и съоветно на всички контактни днес ни правиха изследвания,взеха и кръв. Не разбирам много от тези неща, но лекарят ми каза едно, че левкоцитите ми са 32 ( незная каква е мерната единица) и че са много над нормата, което говорело за някакъв възпалителен процес...Хич неща и да го споменавам, но веднага за това си помислих и извън параноята да споделя, че уж вече оздравялата ми гърда пари много повече от другата...Ей така сутрин като стана слагам длани и под двете едната си е студена, а другата направо ври...Тия съмнения направо ме убиват
Отговори с цитат
  #459  
Стар 4th August 2006, 20:09
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не бързай да се шашкаш,може би просто възпалението в гърдата ти още не е напълно излекувано,а и затова по всяка вероятност ти пари така.Винаги при възпаленото място температурата е по-висока.
Стискам палци да е всичко наред.
# ЛЕВКОЦИТИ

Левкоцитите са белите кръвни телца. Те играят основна роля в защитната система на организма.

# Норма

МЪЖЕ И ЖЕНИ: от 4800 до 10 000 мм3
Предполагам,че това 32 при теб трябва да означава 32 000 мм3,но не съм сигурна.Между другото пише,че повишението може да се дължи освен на възпалителен процес и на физическо и психическо претоварване.А при теб не е и чудо,след всичко,което ти мина през главата през последните месеци.Дано всичко да е ок
Отговори с цитат
  #460  
Стар 4th August 2006, 21:12
seoan seoan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Tsvetik,
Честито за новото носле.Найстина изглежда прекрасно и много естествено, сякаш нищо не му е правено.Желая ти много щастие и само приятни емоции оттук насетне
Malvina,
и аз изчетох за всички твой неволи...Както каза apoklistika повишението може да се дължи и на по-голямо психическо натоварване , а и аз някъде четох , че при скорошно повишаване на левкоцитите поради инфекция(или дори обикновен грип) после по-бавно влизат в норма.Така че притеснявай се колкото е възможно по-малко и се надявам всичко да е наред.[/b]
__________________
Човек който прави другите щастливи, неможе да бъде нещастен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:24.