IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 5th August 2006, 09:03
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Честито на Цветик - страхотен нос. Ако си във Варна днес идвай на срещата.
Малвина, звънни на Тонев, не мисля че е нормално едната ти гърда да е значително по-гореща от другата. Определено гърдите с имплантанти са по-студени от тялото. Не искам да те плаша, ама повишени левкоцити и гореща гърда говорят за някакво възпаление. Искрено се надявам да преувеличаваш нещата от страх, който е напълно обясним в твоя случай, но все пак му звънни. Дано да се окаже, че няма нищо обезпокоително, стискам палци.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #462  
Стар 5th August 2006, 13:51
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik
Много ме дразни кожата с тия пъпчици, не си личи на снимката понеже я правих с телефон и по-добре но би трябвало да заздравее до няколко дни. Твоята как е?
тезу пъпчици са много гадни,но не трябва да се стискат понеже може да са получи инфекция.
аз се магех с едно лекарство, което се казва Zineryt и много бързо минаха.
Отговори с цитат
  #463  
Стар 5th August 2006, 15:41
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Благодаря Ви на всичкииии за зилионен път

Chujdata, за съжаление съм далечко от Варна и няма да мога да дойда довечера, но пък ще гледам снимки след това обаче на следващата среща в София обещавам да дойда.

Malvina, надявам се бързо да се оправиш и да не се потвърдят страховете ти, дано е само внушение! Успех при лекаря, стискам палци да си добре!!!
Отговори с цитат
  #464  
Стар 5th August 2006, 21:37
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Уф, Малвина, твоите премеждия край нямат! Не съм компетентна, но и на мен ми се струва, че по-високата температура на едната гърда и повишеното ниво на левкоцитите говори за някаква инфекция. Обади се на доктора си! Дано и притесненията ти за туберколоза се окажат напразни!

Tsvetik, много сладко носле! Още веднъж - честито!!!
Отговори с цитат
  #465  
Стар 6th August 2006, 17:19
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране k

...дали има шанс да ми се смъкне върха в обратно положение- надолу. Колко успешно е присаждането дори на малко парченце хрушиял? Много съжалявам че оставих на доктор да прави с носа ми опiти. Много....Дайте ми съвет дали има шанс да излезе добра операция ако ми се удължи преградата. Септември почвам ходене по мъките.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #466  
Стар 6th August 2006, 17:20
perfection searcher perfection searcher не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik
ВИДЯХ СИ НОСЛЕТООООО Най накрая, днес в 4 и не мога да му се нарадвам, не спирам да се оглеждам от всички страни, направо не мога да повярвам, толкова се притеснявах, че може би няма да е точно както си го представях, а то е толкова сладкоооо, иде ми да си го изям!!!!! Като си видя „преди” в сравнение с „сега” направо се хващам за главата Все едно не е мое, още не мога да се възприема, чак от вълнения ми падна кръвното и щях да колабирам и до сега лежах на легло от световъртеж направо за сапунен сериал съм! Хахах

Честито!!! Наистина бях 1000% сигурна, че резултатът ще е прекрасен, защото го заслужаваш Рано или късно вътрешната красота трябва да допринесе за още по-голяма външна привлекателност, нали така
Браво и за смелостта
Отговори с цитат
  #467  
Стар 6th August 2006, 17:38
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране

Честито Tsvetik
Нослето ти е просто супер,радвам се че всичко е наред при теб!Този лекар наистина си знае работата
Отговори с цитат
  #468  
Стар 6th August 2006, 17:46
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране m

Цвети , нослето ти сякаш е прибрано към лицето, Динев толкова ли добър се оказва. Мислиш че е намалявал носа от върха освен грабчето, понеже моя нос има нужда от прибиране на върха по към лицето, в противен случай искам да ми се смъква човката пак надолу. Оле . Да взема да ходя при Динев
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #469  
Стар 6th August 2006, 18:05
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Честито носле, Tsvetik!Много е сладко Можеш ли да покажеш снимка преди операцията(може и на лични)?Поздрави
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #470  
Стар 6th August 2006, 18:25
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

perfection searcher, Вили, mays, Тайна благодаря ви за милите думи

Пиша пак за ъпдейт на състоянието ми. Та значи вече трети ден съм без гипс и нослето ми се държи като пуснато от гората, след махането на гипса се наду, особено от лявата страна, чувствителността при допир си я възвърнах само от дясната страна, но лявата е по-подута и изтръпнала, не знам на какво се дължи, все си мислех, че отоците би трябвало да са равномерни... иначе след махането на гипса всичко си беше симетрично, но защо отляво се наду повече....

Пия едно хомеопатично лекарство Arnica Montana 5 ch, слагам ледени компреси + сурови картофи обаче спада временно и после пак се надува, даже днес лявата страна /по-надутата/ съвсем изтръпна и започна и да се подува и навътре в ноздрата.

Отоците до преди махане на гипса по очите, под очите, бузите и челото спаднаха напълно много бързо с помощта на същото хомеопатично лекарство и леда, но тези по носа явно са по-упорити и се появяват отново.

Знаете ли какво още мога да направя за отоците обаче трайно? Знам, че все още е рано и че ще спаднат с времето, но пък ми се иска да забързам процеса по някакъв начин, а не само временно. Някакви идеи?

Mays, прибрано е към лицето и връхчето е вдигнато леко, но така, че отред да няма директно разкритие на ноздрите /много държах на това/, върха си ми харесваше на големина и го помолих да не намалява оформящите го хрущяли, а само да го прибере навътре и леко нагоре, гръбчето също е прибирано навътре.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:45.