IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 8th October 2008, 12:41
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

Отговори с цитат
  #72  
Стар 19th December 2008, 11:39
beibi9 beibi9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 2
По подразбиране Блефаропластика при д-р Михайлова - Пловдив

Здравейте, преди 2 седмици си правих блефаропластика при д-р Мария Михайлова в Пловдив. От една година се интересувам , ровя се по сайтове, форуми и тн, и съвсем случайно попаднах на едно интервю на д-р Кръстинова (всички които се интересуваме от пластична хирургия знаем коя е) , в което тя споменава името на д-р Михайлова като нейн асистент във Франция. Това което ме убеди да си направя операция при д-р Михайлова е че тя е не само пластик но и офтамолог, което е много важно. Доколкото съм чела в Щатите такива операции на очите се правят от офтамолози пластици, докато в БГ май е по-скоро изключение. Открих я в клиника Луксор в Пловдив , записах си час -изключителна жена, много бях впечатлена. 2 седмици по късно ми беше операцията. Самата операция е около час, след това 4 часа седях с превръзки, нощувах в болницата (никакви забележки, сестрите ни проверяваха на 10-20 минути, много отзивчиви) защото докторката искаше да ме види на сутринта. Първия и втория ден имаше оттоци и подуто, от третия ден много бързо се оправих,но като цяло е мина много леко и съм много щастлива че взех това решение да да ги коригима защото сега наистина се чуствам много добре и най-важното се харесвам още повече. Весели празници на всички!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 20th January 2009, 10:14
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
След корекцията лекаря ми показа това което беше махнал от "торбичките" под очите ми. Това беше някаква мазнинка да кажем колкото две лещени зърна от под всяко око. А явни торбички не съм имала, по скоро беше подутина под долните мигли като повече кожа. И бръчки При мен по големия проблем беше в горния клепач, но реших че и без това ще е операция, да е всичко.
Чувала съм че и синините махат по подобен начин, но не съм наясно, предполагам всеки пл. хирург би отговорил.
Никога нищо не ме е боляло! Писала съм вече че единствения дискомфорт ми беше, че веднага след операцията не можех да докосвам двата си клепача и се уплаших че ми е изрязал твърде много и никога няма да си ги докосна И очите ми ставаха едни сухи... Това беше до първата сутрин, отока беше спаднал и всичко си беше ок
Аз си правих долна блефаропластика на 19.12.2008 г.днес ми е 32 ден от операцята лявото око леко ме дърпа на вън и под шева има малко удебеление,дясното в външния ъгъл има малко някаква мазнинка която стой леко като прихлупнато,лекаря ми каза ,че всичко това ще се изглади и оправи с времето,но аз съм много притеснена.Бенджи,ти имаше ли нещо такова, и като си гримирам със спирала долните мигли още усещам там леко като изтръпване.Нормално ли е.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 20th January 2009, 10:22
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране Re: Блефаропластика при д-р Михайлова - Пловдив

Цитирай:
Първоначално написано от beibi9
Здравейте, преди 2 седмици си правих блефаропластика при д-р Мария Михайлова в Пловдив. От една година се интересувам , ровя се по сайтове, форуми и тн, и съвсем случайно попаднах на едно интервю на д-р Кръстинова (всички които се интересуваме от пластична хирургия знаем коя е) , в което тя споменава името на д-р Михайлова като нейн асистент във Франция. Това което ме убеди да си направя операция при д-р Михайлова е че тя е не само пластик но и офтамолог, което е много важно. Доколкото съм чела в Щатите такива операции на очите се правят от офтамолози пластици, докато в БГ май е по-скоро изключение. Открих я в клиника Луксор в Пловдив , записах си час -изключителна жена, много бях впечатлена. 2 седмици по късно ми беше операцията. Самата операция е около час, след това 4 часа седях с превръзки, нощувах в болницата (никакви забележки, сестрите ни проверяваха на 10-20 минути, много отзивчиви) защото докторката искаше да ме види на
сутринта. Първия и втория ден имаше оттоци и подуто, от третия ден много бързо се оправих,но като цяло е мина много леко и съм много щастлива че взех това решение да да ги коригима защото сега наистина се чуствам много добре и най-важното се харесвам още повече. Весели празници на всички!
И аз ходих при нея на консултация,но за датата която аз исках за операция тя каза ,че заминава в чужбина ,за дълго -може би постоянно, а аз не можех по ранна дата от 19.12.08г
Отговори с цитат
  #75  
Стар 20th January 2009, 13:40
beibi9 beibi9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 2
По подразбиране Блефаропластика при д-р Михайлова - Пловдив

Ни мисля, че завинаги е заминала, понеже се видях с нея на 5 Януари, да види как зарастват белезите и всичко останало, и понеже на едното око имам много лека асиметрия, която всичките ми познати твърдят, че въобще не се забелязва, но както и да е , д-р Михайлова каза, че има още време през което кожата окончателно да се изглади и да спадне лекия отток на въпросното око , и уговорката ми с нея е за началото на Април, когато тя ще се върне , да си запиша час и да видим дали всичко е както трябва , защото тогава ще са минали 4 месеца от операцията и се предполага че вече ще са наяве окончателните резултати. Специално на мен ми каза, ако продължава да я има тази лека асиметрия , за която тя каза че според нея с времето ще се оправи, ще се наложи минимална намеса, и да не се притеснявам , КАТО задължително да си мажа белезите със слънцезащитен крем поне 3 месеца.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 2nd July 2009, 08:27
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Виждам че няма нови мнения по темата, но се надявам някой да се включи. Събирам информация за тази процедура и ще ми бъде полезно ако още някой сподели къде си е правил и доволен ли е, може и на лични. За момента се колебая между Динев и Заякова.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 9th July 2009, 20:55
borianaa borianaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 7
По подразбиране blefaroplastika

za6to pri toq doktor kadeto bendji se se operirvala e tolkova evtino tova me pritesnqva .kade da otida ve4e ne znam kajete miiiiiiiiii
Отговори с цитат
  #78  
Стар 9th July 2009, 20:57
borianaa borianaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 7
По подразбиране

iskam da si napravq na dolni klepa4i .molqvi kajete mi kade ? obarkana sam ve4e ot tolkova kliniki i tolkova doktori .iskam da govorq s nqkoi koito si e pravil
Отговори с цитат
  #79  
Стар 10th July 2009, 12:04
borianaa borianaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 7
По подразбиране

za6to nikoi ne pi6e kade se operirva i v koq klinika
Отговори с цитат
  #80  
Стар 30th July 2009, 19:19
Cvetellina Cvetellina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 4
По подразбиране "сполучлива" операция

Казвам се Ралица, на 32г съм и си направих операция (блефаропластика) на 01.06.2009г при д-р Мария Михайлова в Пловдив. Направо ме обезобрази! Имах мастни натрупвания на долните клепачи и торбички и заради това си направих блефаропластика. Д-р Мария Михайлова ми изряза много горните клепачи, особено левия и сега не ми се затварят очите напълно (лагофталм) Имам асиметрия, двете очи са ми различни. Десният клепач ми е удебелен. Имам проблем с щитовидната жлеза (тиреотоксикоза) и точно заради това не е трябвало да се реже и милиметър от горните клепачи. Сега имам не само естетичен проблем, но и здравословен, защото окото може да изсъхне при условие, че не се затваря напълно. Платих за всичко това 1700 евро. Най-хуманната професия наистина се е превърнала в търговия. ..За повече информация и снимки може да пишете на raligene@yahoo.es[/quote]
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:19.