IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th April 2011, 15:22
electra884 electra884 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 10
По подразбиране Бактериална вагиноза!

Здравейте, от две години с еборя с едни бактерии и вече ми писна. Обясниха ми, че е до слаба имунна система,а вече мисля че съм резистентна към всички видове лекарства за ртози проблем. Можете ли да ми кажете дали някой напълно се е излекувал от него и какво са ви предписали (ако не е Арилин, Флажил, Дасижин, Тинидазол).
Аз ползвах един крем, който поне не с еприемаше катоорален антибиотик, че от тях с еобривам Dalacin V. Но сега го спряха от производство. Ако знаете някой заместител, който да не е хап, моля споделете...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th April 2011, 15:36
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от electra884 Виж мнението
Здравейте, от две години с еборя с едни бактерии и вече ми писна. Обясниха ми, че е до слаба имунна система,а вече мисля че съм резистентна към всички видове лекарства за ртози проблем. Можете ли да ми кажете дали някой напълно се е излекувал от него и какво са ви предписали (ако не е Арилин, Флажил, Дасижин, Тинидазол).
Аз ползвах един крем, който поне не с еприемаше катоорален антибиотик, че от тях с еобривам Dalacin V. Но сега го спряха от производство. Ако знаете някой заместител, който да не е хап, моля споделете...
За бактериална или за гъбична инфекция става въпрос при теб?Защото едно от лекарствата,които си изброила е за гъбички?Или можеби е комбинирана инфекция?Бактериална посявка на вагинален секрет направена ли ти е?Сподели ,ако искаш,за да се опитаме да ти помогнем
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th April 2011, 05:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от electra884 Виж мнението
Здравейте, от две години с еборя с едни бактерии и вече ми писна. Обясниха ми, че е до слаба имунна система,а вече мисля че съм резистентна към всички видове лекарства за ртози проблем. Можете ли да ми кажете дали някой напълно се е излекувал от него и какво са ви предписали (ако не е Арилин, Флажил, Дасижин, Тинидазол).
Аз ползвах един крем, който поне не с еприемаше катоорален антибиотик, че от тях с еобривам Dalacin V. Но сега го спряха от производство. Ако знаете някой заместител, който да не е хап, моля споделете...
Мога да ти дам телефона на моят микробилог,който работи с един гинеколог от Пирогов,защото са приятели и колеги.Много е важно как се прави пълният гин.преглед,как се взимат секретите и тн.!
Иначе могат да си те тъпчат с лекарства докат си жива,което надали те устройва.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th April 2011, 14:35
electra884 electra884 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Правих си микробиология преди 6 месеца последно и ми каза генеколожката, че си е бактериоза и пак ми предписа едно и също. на доста лекари съм била, то все се съмняваш дали не те мотаят просто или не. Ако М.И.К твоят лекар е наистина добър и смяташ, че ще измисли решение, моля те ми дай някакви координати да отида
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th April 2011, 12:16
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

И аз съм ги пила всичките тия лекарства и нищо, а последната лекарка при която ходих каза че това вече е хронично.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th April 2011, 18:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anjela_k Виж мнението
И аз съм ги пила всичките тия лекарства и нищо, а последната лекарка при която ходих каза че това вече е хронично.
И като е хронично не го лекува ли?Да ти имам лекарката....не бих се доверила на подобен човек.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th April 2011, 19:49
Аватара на magito023
magito023 magito023 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Много е неприятно, наистина. Пожелавам ти скоро да намериш решението, по-добре изпробвай проверени продукти.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th April 2013, 14:23
silviaslavova silviaslavova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Имах оплаквания –течение, сърбеж, болка. И преминах и през гъбична вагиноза, после намериха и бактериална.Няма да описвам всичките лекарства, а и пари, които дадох по гинеколози и микробиолози. Започнах да търся и други неща, препоръчаха ми промивки със смрадлика /тетра/. Само временен ефект. Една близка приятелка, която имаше подобни проблеми ми каза, че нейният гинеколог и е препоръчал един препарат с етерични масла на българска фирма. Казва се ЕМП-3 за смесена вагиноза (бактериална и гъбична). Тъй като не го намерих в няколко аптеки, аз се обадих на телефона от листовката, който ми даде моята приятелка. Отговориха ми, че могат да изпратят препарата с куриерите на Еконт до адреса ми. Работят и така. Помогна ми, само след петата, шестата промивка всичките неприятни симптоми изчезнаха. Той съдържа масло от смрадлика, от чаено дърво и други масла. Едно шишенце стига за тридесетина процедури, икономичен е. Телефоните на фирмата са -0888 347485 и 032/ 288748. Това е пловдивска фирма, много са учтиви и точни. Фирмата е ЕТЕРИКА –Калина Амалиева.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th May 2018, 12:36
e.petrova e.petrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silviaslavova Виж мнението
Здравейте! Имах оплаквания –течение, сърбеж, болка. И преминах и през гъбична вагиноза, после намериха и бактериална.Няма да описвам всичките лекарства, а и пари, които дадох по гинеколози и микробиолози. Започнах да търся и други неща, препоръчаха ми промивки със смрадлика /тетра/. Само временен ефект. Една близка приятелка, която имаше подобни проблеми ми каза, че нейният гинеколог и е препоръчал един препарат с етерични масла на българска фирма. Казва се ЕМП-3 за смесена вагиноза (бактериална и гъбична). Тъй като не го намерих в няколко аптеки, аз се обадих на телефона от листовката, който ми даде моята приятелка. Отговориха ми, че могат да изпратят препарата с куриерите на Еконт до адреса ми. Работят и така. Помогна ми, само след петата, шестата промивка всичките неприятни симптоми изчезнаха. Той съдържа масло от смрадлика, от чаено дърво и други масла. Едно шишенце стига за тридесетина процедури, икономичен е. Телефоните на фирмата са -0888 347485 и 032/ 288748. Това е пловдивска фирма, много са учтиви и точни. Фирмата е ЕТЕРИКА –Калина Амалиева.
Здравейте! Заинтересувах се от тези етерични масла и си ги поръчах. Аз също вече виждам подобрение още от третата промивка, но ме интетерусва колко врмеме ги правихте и след това правихте ли отново микробиология и какъв беше резултата?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th May 2018, 19:39
Аватара на mikaellax
mikaellax mikaellax не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2018
Град: Варна
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e.petrova Виж мнението
Здравейте! Заинтересувах се от тези етерични масла и си ги поръчах. Аз също вече виждам подобрение още от третата промивка, но ме интетерусва колко врмеме ги правихте и след това правихте ли отново микробиология и какъв беше резултата?
УОООУ!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бактериалнавагиноза
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:05.