IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 26th December 2007, 19:42
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Ми като са застанали на пътя и пречат, ще се блъскат, как иначе. :P
Отговори с цитат
  #222  
Стар 27th December 2007, 20:47
.elitooo. .elitooo. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 5
По подразбиране

adyonas, и аз съм същата.. по краката имам толкова синини...доста съм отвеяна!
ЧИД на всички именници! Много здраве, щастие и всичко най-добро.

м/у другото днеска ми беше мн як ден. само дето съм много болна и ме втриса ужасно, но като изключим тва ми е весело. честно казано днес нищо не правих. /сигурно и за тва ми е весело/
значи, събудих се в 13. мързеше ме да си сготвя и си взех тостер. изкъпах се. излезнах в 16 ч. Седях до 18 ч с едни момичета. толкова ме болеше главата че щях да си пукна на пейката, обаче ти ме питаха дали добре им седял лака! поне ми искат мнението.. прибрах се и в 19 ч. пак излезнах...
този път се бяха събрали около 5-6 момчета пред входа ми. честно казано предпочитам тях пред онези кокони... е, може би тва че си гледат лака не е нещо странно, но да мислят само за външния си вид...само да ги познавахте... макар че съм сигурна че и вие познавате някой такъв образ.
та, момчетата се разправяха за някви коли. веднага се намесих, независимо че съм прекалено некомпетентна на тази тема... важното е да се заяждам с някой. веднага ме изкараха неука и си замълчах...
с две момчета се забихме на една пейка и си говорихме много време. двамата са ми едни от най-добрите приятели и ги обичам толкова много. често им разправям за приятелки, за даскало, за проблеми с наще и т.н. те са едни от малкото момчета, които познавам, и не са побойници, не се правят на всемогъщи,не се мислят за мн важни и не смятат, че съм тъпа щото съм момиче... те единствении се решиха да ми обяснят накои неща, а не ми казаха просто "ми като не разбираш не говори". та, докато си говорихме се оказа, че единият се е скарал зле с приятелката му и май ще го скъса. тя е мн мило и хубаво момиче, умна е, културна, не е самонадеяна, нито нафукана. идеална е! точно за това ми стана ужасно кофти като научих че са се скарали... жалко е да изпуснеш нещо толкова хубаво! макар че не вярвам той да е виновен, просто понякога се случва...
та денят ми беше весел, защото една приятелка се завърна от чужбина /от Германия/ и сега ще има да й разправям много, както и тя на мен. толкова се зарадвах като ми се обади и ми каза че утре се връща... :P супер!

е, тва е... до утре...
Отговори с цитат
  #223  
Стар 27th December 2007, 21:02
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

ахахах пишеш все едно си имаш дневник(в случая форума), не ти давам повече от 16 годинки....но си много сладка :P
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #224  
Стар 27th December 2007, 21:13
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

.elitooo. , всеки ден чакам с интерес да напишеш нещо. На колко години си?
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #225  
Стар 6th January 2008, 11:18
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Здравейте на всички!

Честита Нова Година!!! Много здраве,щастие и късмет ви пожелавам!

Аз снпщи се завърнах от едноседмичен престой в едно градче тука до Лондон, днеска ми е някфо супер тъпо. Село Лондон няма нищо общо с др градове тука...тъпо ми е. ;(
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #226  
Стар 6th January 2008, 13:10
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

ЧНГ и на теб, Jenny^^^!
Ние пък утре почваме даскалото... Утре съм 1 смяна на практика и после имам най-отвратително скучния предмет - градоустройство. Грам не ми се ходи там... искам да видя всички от класа, но на кафенце. И най-гадното е че тряя да се местя от едното училище до другото, които са на 1км едно от друго. Поне в поне делник вечерта съм на рок-клуб с готина компания дано това компенсира гано очертаващия се ден (((:
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #227  
Стар 6th January 2008, 13:29
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

adyonas, ужасно е, аз цял ден не мога да свърша нищо. Такава носталгия ме е налегнала...а и да ти кажа разбирам те напълно,защото аз също съм на училище утре и не съм пипвала учебник, а имам толкова много, не знам кога ще наваксам.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #228  
Стар 6th January 2008, 13:50
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

На мен почти през цялата ваканция ми беше така... не ми се мърдаше от компа и ми беше много гадно, не исках да мръдна никъде, имам много за учене, но все ще успея да попрепиша от някой (((: Дано като почнем у-ще да влезем малко в ритъм.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #229  
Стар 6th January 2008, 20:00
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Леле, поне се успокоих, че не съм само аз... Такъв мързел ме е налегнал, а и днес съм на имен ден на чинка ми, а утре е баща ми... и не ми е много до тестове и училище.
Отговори с цитат
  #230  
Стар 6th January 2008, 20:13
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

оффффффф аз от няколко дена съм се окопирала в нас.....пуснала съм щорите, завесите и незнам ден ли е, нощли е.......цялата ми стая е в лекции, учебници, записки, протоколи....... и уш чета, ама нищо не остава в кухата ми глава
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изповедалнятанафорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:41.