IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 17th January 2020, 10:16
boy4 boy4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2020
Мнения: 1
По подразбиране

Добър ден.Искам да ви помоля за съвет.Мисля че имам проблеми с размера на пениса(намирам го за малък) и искам да се консултирам с лекар,защото четох че е възможно да се уголеми. Сега в ерекция достига 21 , 21.5 см дължина.Някой може ли да ми препоръча добър лекар и къде мога да го уголемя,благодаря предварително.

Последно редактирано от boy4 : 17th January 2020 на 10:19
Отговори с цитат
  #132  
Стар 14th April 2020, 21:42
jokermaycry jokermaycry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2020
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Нямам проблем с размера, а със самочувствието. Изчел съм всичко по форуми и няма нищо ясно освен някоя друга снимка в сайта на Ангел Енчев. Интересува ме дали след прерязване на сухожилието в основата на пениса той остава стабилен по време на секс? Ако пениса става нестабилен и трябва да се пазиш по време на секс св губи цялото удоволствие и не си струва за някаквин3 см...
Отговори с цитат
  #133  
Стар 13th September 2020, 07:54
Stefkata91 Stefkata91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2020
Мнения: 28
По подразбиране

Пичове това с интервенциите си звучи направо брутално. Аз лично нямам такъв проблем, но пък четох тук, че хора с по 21-22см се оплакват, че е малък. Та то при този размер половината жени ще изреват, че им идва много! По-скоро психологически е проблемът тук според мен защото не бива размера да играе такава важна роля на самочувствието, а очевидно играе. Попадал съм на разни кремчета, с които се намазва и го увеличават с някой сантиметър, което пак не е нужно, но все пак ако държи някой има хубави цени в Клеопатра и при това нещата се случват без рязане, болка и т.н. Магазинът е много дискретен в доставката. И все пак - не се шашкайте толкова...
Отговори с цитат
  #134  
Стар 8th October 2020, 10:58
Radostina_R Radostina_R не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2020
Мнения: 4
По подразбиране

Всичко е в главата Ви. Това с уголемяването е пълна глупост.. ако не знаете как да го ползвате и как да предразположите, всичко друго няма смисъл ако ще и да 30см.
Отговори с цитат
  #135  
Стар 30th November 2020, 12:54
vtva vtva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2020
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, интересувам се някой подлагал ли се е на такава операция , ако да- има ли нежелани странични ефекти, колко е реалният резултат при еректирал пенис и т.н .
Благодаря предварително.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Уголемяваненапениса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:55.