IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th April 2009, 12:26
emi1906 emi1906 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 5
По подразбиране Помогнете ми

ЗДРАВЕЙТЕ НУЖДАЯ СЕ ОТ ПОМОЩА ВИ !ИЗЧЕТОХ ЦЕЛИЯ ФОРУМ И НЕМОГА ДА СЕ НАСОЧА КЪДЕ И ПРИ КОЙ ДА СИ НАПРАВЯ КОРЕКЦИЯ НА УШИТЕ.СТРАХУВАМ СЕ ДА НЕ СТАНЕ ТАКА ЧЕ СЛЕД ОПЕРАЦИЯТА ДА НЯМА ЕФЕКТ ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА АКО НЯКОЙ МИ ПОМОГНЕ И МЕ НАСОЧИ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th April 2009, 12:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: ПОМОГНЕТЕ МИ

Цитирай:
Първоначално написано от emi1906
ЗДРАВЕЙТЕ НУЖДАЯ СЕ ОТ ПОМОЩА ВИ !ИЗЧЕТОХ ЦЕЛИЯ ФОРУМ И НЕМОГА ДА СЕ НАСОЧА КЪДЕ И ПРИ КОЙ ДА СИ НАПРАВЯ КОРЕКЦИЯ НА УШИТЕ.СТРАХУВАМ СЕ ДА НЕ СТАНЕ ТАКА ЧЕ СЛЕД ОПЕРАЦИЯТА ДА НЯМА ЕФЕКТ ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА АКО НЯКОЙ МИ ПОМОГНЕ И МЕ НАСОЧИ
Нека Celtic Dream се разпише. Тя премина през такава интервенция и доколкото знам, е доволна.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th April 2009, 13:54
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Здравейте
Аз още не смея да твърдя дали съм доволна или не, все пак ушетата са ми доста подути и имам подложени някакви неща зад тях. Правени са ми с изпиляване на хрущяла и огъване назад, и формата им е доста странна, надявам се да се промени, след като спаднат и като ми махнат онези неща зад ушите. Мисля, че за ушите трябва да минат поне 3 седмици, а моята операция беше в петък.
Аз бях при Динев във Вита. Мисля, че направих добър избор, защото доктора си разбира от работата, пък за резултата - времето ще покаже, меките тъкани и хрущялите заздравяват по-трудно, мисля. Аз на един път и нослето направих, и доколкото надничам изпод гипса е супер!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th April 2009, 15:24
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

аз съм доволна от Джамбазов ..направи ми прекрасни ушета
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th April 2009, 15:57
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Сиси, бяха ли ти подути в началото ушите? Имаха ли странна форма?
Не можах да открия такава информация в другата тема за ушички...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th April 2009, 16:01
emi1906 emi1906 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 5
По подразбиране

ЩЕ СТИСКАМ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА Е ОК .ДА СИ ДОВОЛНА И ДА ИМА НОВИ СЛАДКИ УШЛЕТА .КОЛКО ТИ СТРУВАШЕ ОПЕРАЦИЯТА?ПРИТЕСНЯВА МЕ ТОВА ЧЕ КАТО БЯХ МАЛКИЧКА МИ ПРАВИХА ТАКАВА ОПЕРАЦИЯ И БЕШЕ НЕУСПЕШНА НАЙСТИНА СЕ СТРАХУВАМ ДА НЕ СТАНЕ НЕЩО ТАКОВА.АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ДРУГИ КАДЪРНИ ДОКТОРИ МОЛЯ ВИ ПИШЕ МИ.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th April 2009, 16:08
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

да бяха му като пласмасови ...и кофти болка имах към 3 месеца ...
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th April 2009, 16:20
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Моята беше 600 евро, защото Вита не работи с касата, но доколкото знам доцент Джамбазов работи с касата, само че не съм запозната по какви клинични пътеки се минава за операция на уши. Има цели теми за доцента, много го харесват За Динев не успях да намеря във форума други с операции на уши при него правени, но аз разчитам на това, че е много пекан доктор и наистина разбира какво прави. Други пък си правят такива операции при доц. Евстатиев в Александровска и също са доволни. Разрови се във форума, има тема от 30 страници на тази тема с хора, които вече отдавна са минали по този път. Аз малко стрелях на сляпо с моя доктор, но реших да се доверя на инстинкта си
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th April 2009, 16:24
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Сис, разкажи по-подробно, ако не те мързи сигурно вече отдавна е минало и заминало за теб, но никой не е описвал подробно как му е протекло възстановяването и какви впечатления има. Моите уши са със странен цвят, не ги усещам, като чужди са ми, и като ги гледам отстрани, ушната ми мида има променена форма, в момента са грозни, непривични за мен, а предишната им форма беше красива, само исках да са залепени за главата ми. Искам да си мисля, че това ще се оправи с времето, защото не ми се минава по този път повторно
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th April 2009, 16:41
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

след 6 месец си ги почувствах отново мой ,дотогава ,бяха изтръпнали , носих лента точно 1 г всяка нощ..а 3 месеца постоянно . Сега учетата ми са перфекни еднакви , Джамбазов ми прави и ушитте и носа , от носа не съм доволна но ушетата браво !!! Излезнаха ми 2000 лв общо 2 те операции. Смятам че може да се довериш на Джамбазов
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помогнетеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:15.