IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 30th July 2015, 07:39
dayanhr dayanhr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 1
По подразбиране .

Цитирай:
Първоначално написано от fitnessline Виж мнението
аз ползвах липовон и съм доволна ,наистина е въпрос на мнение и личен избор .като цяло всяка добявка за отслабване е добре да се съчетава със спорт и хранителен режим!но има хора които или неискат да спортуват или имат физ.невъзможност или липса на време.нали и за такива трябва да има нещо а основното в липовон е загубата на апетит а от там и възможността да се спазва определен начин на хранене,емоционалната тежест от това че си на диета и ти се яде а не трябва... я няма ! да кажа спорта е здраве,професия и мое хоби ,така че съм далеч от това да го отричам -напротив!!!но 50 % всичко е от това какво слагаме в стомаха си-с каквото се храним това сме !!!за това подкрепям ЛИПОВОН.
Имам да свалям и аз едни 10 килограма , но има 10 сайта минимум на Липовон и ако може да ми кажеш от къде да поръчам оригиналния продукт , имам разни проблеми с здравето и не искам да поръчам нещо , което ще ме отрови още толко. дай някакъв вид номер или някак да ти пиша , за да не е реклама
Отговори с цитат
  #82  
Стар 10th August 2015, 08:33
katiaat katiaat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dayanhr Виж мнението
Имам да свалям и аз едни 10 килограма , но има 10 сайта минимум на Липовон и ако може да ми кажеш от къде да поръчам оригиналния продукт , имам разни проблеми с здравето и не искам да поръчам нещо , което ще ме отрови още толко. дай някакъв вид номер или някак да ти пиша , за да не е реклама
Аз лично си купувам липовон от сайта lipovon-bg.com. Това е официалния сайт за България и аз лично вярвам само на него! Успех
Отговори с цитат
  #83  
Стар 16th November 2015, 09:14
Lili_78 Lili_78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Аз доста прочетох преди да си закупя Липовон. Мога да кажа, че не само съм доволна, но съм изключително щастлива, защото с липовон свалих 9 кг и то само за 30 дни. Поръчах си го от lipovon.info там цената му е 45 лв с доставка.
Поздрави на всички )))
Отговори с цитат
  #84  
Стар 23rd November 2015, 09:17
katiaat katiaat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Браво радвам се за теб. Но ми е интересно това във всеки един форум където има тема за липовон ли ще го напишеш ? В бг-мама даже се радваше, че сайта има телефон
Отговори с цитат
  #85  
Стар 24th November 2015, 09:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katiaat Виж мнението
Браво радвам се за теб. Но ми е интересно това във всеки един форум където има тема за липовон ли ще го напишеш ? В бг-мама даже се радваше, че сайта има телефон
Не се дразни на тези с рекламите ... няма смисъл.
Ако наистина си Катя - честит имен ден!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 4th January 2016, 09:52
katiaat katiaat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Да, Катя съм. Благодаря ти макар и със закъснение!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 15th March 2016, 08:34
margoto11 margoto11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katiaat Виж мнението
Аз лично си купувам липовон от сайта lipovon-bg.com. Това е официалния сайт за България и аз лично вярвам само на него! Успех
Здравей, като вярваш само на него имала ли си някакви проблеми когато си поръчвала от там?Аз лично чета най- различни неща за всички сайтове.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 21st March 2016, 15:01
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Към Lili_78
Минало е време от ползването. Задържа ли килограмите?
Отговори с цитат
  #89  
Стар 18th April 2016, 08:21
margoto11 margoto11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 9
По подразбиране

И на мен ще ми е интересно да разбера как си сега с килограмите?
Отговори с цитат
  #90  
Стар 20th April 2016, 18:04
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Thumbs up

Да, аз съм много довола от него. Давай смело, но аз го пия около обяд, иначе вечер огладнявам много. Внимавай за ментета. Мен ми го препоръча преди години една девойка от фитнеса, аз се поинтересувах и писах на представителството им, исках директно от чужбина да поръчам, те ми казаха че имали представителство тук и няма смисъл да плащам излишно доставка. Писах на тях ,защото тя не знаеше откъде се поръчва, и го "вземала от фризьорката й" . Но не е магическа пръчка- с тренировки и постоянство отслабнах. Започнах да го пия на 75 кг и смъкнах до 60-65 (не помня беше преди години) После някакво време поръчвах, сега пак. Най-добре действа с плодове.

http://www.lipovon-bg.com/

Eто и копие от комуникацията, защото вече взе да ми писва от платени мнения
Lin <c.balcheva@gmail.com>
31.08.12 г.

до sales
Hiya i would like to order lipovon- do you deliver to bulgaria? And how much will it cost? Many thanks
Sent from my iPhone

sales@lipovon.com
31.08.12 г.

до мен
английски
български Превод на съобщението
Изключване за: английски
Hello,

Yes, we deliver to Bulgaria. But in Bulgaria there is an official web site which handles the deliveries there: lipovon-bg.com. You can order from there which most probably be cheaper for you.
If you order from us for less than 59 British Pounds we will charge you with 4.5 pounds for the delivery, otherwise the delivery is free.

Regards,
Customer Support
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
отслабване otslabvane

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойползваллиLipovonМнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:24.