IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 29th September 2008, 22:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

само да кажа,че доц Бояджиев СИ ОПЕРИРА СПЪЛНА СИЛА. това са глупости,които се рзпространяват от една негова конкуренция!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 30th September 2008, 08:39
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

fizzy, на теб наложи ли се да ти чупят носа, и какво точно правиха, ноздри стесняваха ли ти, а връхчето скъсявано ли е?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 30th September 2008, 09:10
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

да чупиха ми го, връхчето е скъсено и като цяло смалено, сега е много по-малко от преди... ноздрите явно също са ми пипани защото преди изглеждаха много по ужасно и не бяха еднакви
Отговори с цитат
  #34  
Стар 30th September 2008, 09:12
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

благодаря ти физи, дано и аз имам твоя късмет, защото твоето носле е страхотно наистина, а как е още ли имаш отоци?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 1st October 2008, 15:24
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

ще имаш, споко
оттоци нямам, смисъл видими такива. Ако не знаеш, че ми е правена операция, няма как да разбереш. Но мои познати които са си правили ринопластика и са по-запознати, казват, че според тях има още много да ми спада нослето. Все пак съм само на 20 дни още, а една приятелка която си прави ринопластика в Щатите каза че нейния е спадал цяла година
Отговори с цитат
  #36  
Стар 1st October 2008, 17:49
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

цяла година, брей това е много време за спадане, съгласна съм да се променя, но да спадат отоци цяла годинааа
Аз като ти гледах снимките ми се стори че в основата между веждите където е ти е подутото, но незнам, може на живо да не изглежда така?!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 1st October 2008, 21:37
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

От моята операция минаха почти 6 месеца и носът ми продължава да се променя, така че явно има какво да спада, но аз имах доста голям оток.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 1st October 2008, 23:04
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

А това момиче е нямало много голям отток, тя като мен веднага след махането на гипса си е изглеждала горе-долу нормално... Може би си права Тити1, че по-скоро се променя, спадането е с някви милиметри но все пак изглежда различно... Доста ми беше подут там, където казваш и изобщо по цялата дължина отстрани се сливаше с бузите ми ако ме разбираш какво имам впредвид, сега вече доста е спаднал и се е оформил, определено има разлика с първия ден след махането на гипса.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 2nd October 2008, 10:38
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

fizzy, защо не се снимаш пак, за да видим разликата, да много добре те разбирам, защото като ти видях снимките, профилът ти беше невероятен, но в анфаз както казваш цялото носле изглеждаше някак подуто, хубаво е, че се е променило, а може би още ще се променя, нали уж окончателни резултат се появава след 3-тия месец
Отговори с цитат
  #40  
Стар 2nd October 2008, 10:45
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

ами последно като се бях снимала на самата снимка изглеждаше по същия начин като на предните, макар че на живо е по-различно... Не знам що така... Сега апаратчето ми не е в мен понеже майка ми замина и и го дадох, тия дни като се върне ще се снимам и ще кача нови снимки да видим дали ще излезне различно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: акоможемалкопомощзамояклюн
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:10.