IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th April 2009, 04:34
Nelito22 Nelito22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране Здравейте, момичета! Помогнете!!!

Моля ви за помощ, понеже имам проблем. От октомври 2008 и аз съм на същото положение, подобно на това, което четох във форума на някои момичета. След проблеми, главоболия и нерви, цикълът ми спря. Започнах да се надувам и да качвам кг, имам чувството, че с всеки изминал ден все повече и вече се чувствам УЖАСНО. Гинеколожката ми назначи изследване - кръвна захар и щитовидна жлеза. За мое щастие, резултатите бяха добри. След това изследвахме хормоните - резултатите отново са добри. Назначи ми лечение с Дуфастон. Да, от него цикълът ми идва, но кг-те продължават да се качват и продължавам да се подувам. Чувствам се като БАЛОН. Вече не ми стават дрехите ми...изпадам в паника, отчаяние и "депресия", а съм била винаги 100 % отпимист.Моля Ви за съвет. Не мога повече така да карам. Ще се пръснааа! Благодаря Ви предварително!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th April 2009, 09:12
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Здравей. Ами според мен ние няма да можем много да ти помогнем, освен да те окуражим и да споделим опит. Това, което трябва да направиш е да търсиш добри специалисти, които да ти помогнат. И да се опиташ да не изпадаш в паника. На всеки проблем има решение, стига да попаднеш на правилния специалист. Ако сметнеш, че в момента не са ти предписали правилното лечение и не се чувстваш добре, търси други лекари
Успех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th April 2009, 15:55
Nelito22 Nelito22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

Благодаря ти все пак
Вече и аз не знам дали е правилното лечение. При някои жени се получава задържане на вода и качване на кг, при други не. Не знам дали това е от Дуфастона, или причината е, че просто не ми идва. Оттам се получава объркването ми - дали да пия тези лекарства, какъв друг специалист да търся и т.н.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th April 2009, 22:02
Аватара на Акупунктурист
Акупунктурист Акупунктурист не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране

По принцип, когато човек е болен от нещо и не знае как и къде да се лекува, може да се обърне или към личния си лекар, или към Алтернативната Медицина, например Акупунктура съчетана с Билколечение.
__________________
Иглотерапевт и Фитотерапевт
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗдравейтемомичетаПомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:48.