IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #29  
Стар 25th January 2014, 16:32
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Асдис Виж мнението
Отдавна не съм писала,но нямах възможност. http://asdis.snimka.bg/other/lipofiling.776668 парола 1122 за които имат интерес ,снимките веднага след липофилинга съм ги изтрила ,има снимка преди ,един месец след и последната е от сега 4 месеца след процедурата.На мен ефекта ми харесва-не са много големи,но аз и не исках.Не знам дали ще си направя втори път,бих искала още малко по-големи,ама не знам после дали ще си ги харесвам,например ми харесват както са месец след липофилинга, само че да се затворя за още 2 седмици и да не излизам...


Още предният път на мен ми хареса много резултата след първият месец и макар и да не виждам лицето ти и да мога да определя според мен дали този обем ти пасва най-добре или трябва повече или по малко, мога да кажа обаче, че корекцията си е струвало и това е видно. На някои жени тънките устни им стоят добре, но то си е според лицето и на други пък не им се връзват с другите черти от лицето и при тях една такава корекция наистина си струва ако е в границите на пропорционалността. Ето примерно при афроамериканците те имат такива черти на лицата и форма, че биха изглеждали смешно, ако устните са им тънки и плоски.

Ти имаш по месест нос и определено тънките устни винаги ще се отличават и съм сигурен, че не си решила да си правиш тази корекция просто от суета. Сегашните ти устни ми харесват, но без да виждам лицето ти не мога да си кажа мнението дали си струва да добавиш още малко обем. Някой ако иска да си направи фотошоп бих могъл да помогна, като не е проблем да си закрие очите с Paint и пак ще си остане анонимна !

Ако някой ме нападне сега, че пак съм писал в женските теми ще му/и кажа да ме хване за дедовия, мога да си пиша където си искам !
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:29.