IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th September 2006, 16:30
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

да бе...отиваме и се мятаме......аз даже искам да скачам вързана на краката (на гети)...... ама само като си помисля и от сега ме хваща страх...нямаш представа колко ме е страх от високо.... ако някой се чуди защо си го причиняваме..... и аз се чудя понякога
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th September 2006, 16:31
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

ми и мен ме хваща шубето като се замисля ама пък си е яка тръпка.....адреналинки
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th September 2006, 16:32
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

мога да ти пратя филмчета и снимки от скокове от витиня.... ама май по-добре не...хаххахаахха.... айде и някой друг да се навие...ще си направим една тумба-лумба и ще ходим да скачаме
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th September 2006, 16:34
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

аааа прати ми плс да се подготвя психически, аз чакам и от един приятел от събота
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th September 2006, 17:08
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Девойки, скачайте докато е време.....и аз преди бях кукуригу.... ама сега нещо се кротнах... чак станах страхлива
Преди приятелите ми ме даваха за пример за смелост, сега да ви кажа съм станала една лигла.... ама то е откакто си имам детенце и все ме страх за него.....Ето как неусетно минавам към лелките
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th September 2006, 17:39
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Като отивате да скачате си казвайте верните килограми. Варненските Адреналини са ни клиенти и са ми разправяли толкова случки за мацки, дето все някой кг. си намалят като ги питат. После всички сърдити, като се топнат до раменете във водата. Предполагам знаете, че този клуб са основоположниците в България и предимно скоковете са от Аспарухов мост. Скачат всяка събита и неделя от 10,00 сутринта.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th September 2006, 17:41
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

И аз съм си мислела, но честно да ви кажа, когато прочетох, че една жена докато е скачала, цялата коса й е побеляла и се е състарила с 30 години!!!!, от тогава много ме е шубе. Даже й бяха направили снимки преди ислед скока, ама тогава от къде да знам, че да съм в състояние да разбера фотошопната ли беше или не? Тя се опитваше да съди компанията за много пари, да й платят обезщетение. Момичето беше на 20 и няколко години, ако си спомням добре.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th September 2006, 08:49
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

ми то преди да скочиш се подписва там един документ, че те хората не са отговорни за подобни здравни проблеми...дори май не носят отговорност ако се скъса въжето...не помня. Човек това трябва сам да го реши за себе си. Мен примерно ме е страх да не почна да заеквам. От друга страна обаче ще скоча просто, защото обичам страховете, които носят тръпка, но не и тези, които ме паникьосват, а от високото се паникьосвам и изпитвам неуписуем ужас, тъй че ще го борим този ужас Така преди не можех да излизам от вкъщи след като ме беше хапало куче, но реших че не може да се живее така и си отгледах каракачанска овчарка - сега е около 60-70кг...
Пък за килограмите, доколкото знам не трябва да зависи от тях дали ще докоснеш земята, водата или не. Когато скача човек въжето при пълно разпъване трябва пак да не стига земята...всичко останало в грешка на организаторите. Килограмите имат значение за това колко твърд е ластика. Ако сто килограмов човек скочи с по-мек ластик, то ще му е почти все едно скача с обикновенно въже, така яко ще го дръпне. Така че можем да излъжем с няколко килограма - не бойте се. ДА не говорим, че обикновенно се използват двевъжета - за под и над 70 кг
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th October 2006, 14:35
capor3g capor3g не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Всъщност е само едно въже и от килограмите зависи колко от дължината на ластика ще имаш на разположение при скока =) целта принципно е съоношението дължина-килограми да е такова, че да се топнеш ако скачаш над вода. За Витиня е вече друга история - там има и електопроводи в дерето , така че искаш или не , ще стигнеш най-много на 20ина метра от земята.


Иначе най-страшното е качването на парапета ... минеш ли това започва кефа =)
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd December 2006, 14:26
Happy_aBc Happy_aBc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Перник
Мнения: 12
По подразбиране Здравейте

Ам, и тъй прегледах всичко което сте писали, накрая успя ли някой да скочи, защото и аз искам да се боря за жълта книжка, обаче страха! ! ! Да така се навивам : "Ще скоча, кво пък толкова, няколко секунди ще ги преживея". Обаче истината е, че надали така ще си мисля като стоя на парапета, склонен към самоубийство, гледащ 60-90 метровата пропаст, простираща се така не обезпокоявана и тиха под мен, докато гласът ми не разцепи тишината! Е и тъй чакам мнения, дали найстина е толкова самоубийствено и страшно!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бънджискок
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:58.