IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 3rd October 2013, 08:59
Аватара на Асдис
Асдис Асдис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Качих нова снимка,вече 2 седмици след липофилинга.
Отговори с цитат
  #552  
Стар 3rd October 2013, 11:44
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Асдис Виж мнението
Качих нова снимка,вече 2 седмици след липофилинга.
Асдис , много са готини , дано не спадат повече
Отговори с цитат
  #553  
Стар 12th October 2013, 21:17
Galiano Galiano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Ужасни и стряскащи са! И на Мариса и на другата!
Тук няма нормални жени..
Отговори с цитат
  #554  
Стар 13th October 2013, 13:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране



Гледам и не вярвам на ушите си , каква случайност е това, явно има външни сили които се намесват, нямам как да е друго ! От както съм тук никой друг мъж не беше се разписвал в женските теми и точно, когато реших, че приключвам участието си във този форум и на другия ден се появява моят заместник Сега ще запаля кандилцето и ще се моля този човек да е здрав и да продължи да пише във форума, та и аз малко да погледам отстрани

Определено ще си допаднете, просто бъди себе си и ти гарантирам, че ще си изкараш много приятно тук и въобще не им се оставяй, защитавай мъжката чест със всички сили, ти си мъжкар и те това ще го оценят, пожелавам ти приятно прекарване във форума Galiano !
Отговори с цитат
  #555  
Стар 13th October 2013, 16:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Пфффф,аман от псевдо подобия на мъжленца дет се мислят за някви,че видиш ли като влезнат в някой умрял форум ще стане нещо и някой ще ги зачете.СМЕШКИ големи сте,докато наричате някой ненормален се замислете кой всъщност е?!Поговорката:Крадецът вика дръжте крадеца е много на място.Аре бегайте от тука педите такива,че ставате мега досадни!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #556  
Стар 13th October 2013, 21:16
Galiano Galiano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Не търпим критика относно красотата май
Резултаът е брутален и гротескен, каква ти ми Анджелина Джоли цитират тук?!
Нямам намерение да стоя във форума, просто погледнах, ужасих се и реших да споделя ужаса си. Хаххх!
Отговори с цитат
  #557  
Стар 14th October 2013, 12:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

И да споделяш и да не споделяш резултат няма да има.... аз вече не коментирам гротеските, защото нЕма сми' ....
Отговори с цитат
  #558  
Стар 14th October 2013, 12:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Асдис , много са готини , дано не спадат повече
Няма начин как да не спадат,след третия месец ще е наясно колко е останало
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #559  
Стар 25th January 2014, 11:08
Аватара на Асдис
Асдис Асдис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Отдавна не съм писала,но нямах възможност. http://asdis.snimka.bg/other/lipofiling.776668 парола 1122 за които имат интерес ,снимките веднага след липофилинга съм ги изтрила ,има снимка преди ,един месец след и последната е от сега 4 месеца след процедурата.На мен ефекта ми харесва-не са много големи,но аз и не исках.Не знам дали ще си направя втори път,бих искала още малко по-големи,ама не знам после дали ще си ги харесвам,например ми харесват както са месец след липофилинга, само че да се затворя за още 2 седмици и да не излизам...
Отговори с цитат
  #560  
Стар 25th January 2014, 15:33
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Асдис Виж мнението
Отдавна не съм писала,но нямах възможност. http://asdis.snimka.bg/other/lipofiling.776668 парола 1122 за които имат интерес ,снимките веднага след липофилинга съм ги изтрила ,има снимка преди ,един месец след и последната е от сега 4 месеца след процедурата.На мен ефекта ми харесва-не са много големи,но аз и не исках.Не знам дали ще си направя втори път,бих искала още малко по-големи,ама не знам после дали ще си ги харесвам,например ми харесват както са месец след липофилинга, само че да се затворя за още 2 седмици и да не излизам...
Асдис , харесва ми резултата ти ... Мислех си , че след първия липофилинг почти нищо не остава , но при теб резултата е добър ...
Моя липофилинг е на 03.02
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:42.