IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th May 2008, 09:54
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране ф

моето беше плексит 100% схванах се врата ми се смакна малко към ръката не можех да въртя глава а се движех изцяло от кръста ако реша да погледна настрани. Много кофти но винаги ме подсеща с подобни болки на старото място.Оставя последици като счупеното, Настинка , стрес от учене за изпит държавен и гняв бяха причината
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #22  
Стар 7th May 2008, 10:00
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

и когато започнах да се оправям забелязах как болката тече към пръстите на ръката. казаха ми че това значи че болката ще изчезне . Така слизало по ръцете и прсътите/ Отича. Неприятно чувство.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th May 2008, 07:59
nervaka nervaka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 31
По подразбиране

Значи....когато болката отива по-дсистално (по-отдалечено) по ръката, не е много добре. Това значи, че компресията на нервното коренче е по-голямо. Отиди на физиотерапия. Там ще ти включат противовъзпалителни средства, ултразвук, ТЕНС и масаж. Хубаво е да намериш мануален терапевт, но да е истински, а не самозванец. Важното е да си направиш и някаква образна диагностика (рентген, скенер или магнитно-ядрен резонанс.


Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th June 2008, 12:24
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

Пак ме хвана плексит .Хора болииии. Пия аулеин, или сулпадеин, Почнах чай с мента , валериан и лайка и глог понякога. Бирена мая по едно на ден че се пълнее. Тъкмо ми поотшумя и хоп носих тежко и прах пердета и ме срина днес пак охкам и на легло. лепенки ми слагат на болното място от тези дето загряват ..Париии..Не мога да схвана как го хванах. Един ден правих упражнения с гиричките от по 3 кила всяка общо 100. Друг ден се изпотих с едно изкуствено якенце и застанах до вентилатора да ме охлади .А също и се карах с една лоша комшийка и след като ме нарани душевно ревах 50 мин без да спра. А сега .От стрес ли е , упражненията или гирите
__________________
take a risk
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Плексит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:26.