IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 22nd January 2008, 18:44
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Даааам точно ,браво на момчето
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #492  
Стар 22nd January 2008, 18:48
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Аааа, аз пък разбрах, че 24часа.
Успокоих се вече.
  #493  
Стар 22nd January 2008, 18:48
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobi_33_F
KEIS,
На теб сестрата каза ли ти да не пиеш течности от 14.00 часа предишния ден.Аз пия вода много често и незнам как ще жадувам до другата сутрин без вода и течности.
Това е прекалено от предишния ден. Просто сутринта преди операцията не пий нищо.
  #494  
Стар 22nd January 2008, 18:57
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Ми то аз и без това ще спинкам ,а и не съм от хората дето пият много течности ..На мен док ми каза и дъфка да ме дъфча ,че слюнкоотделянето става голямо..Абе един здрав сън и после на масата (ако изобщо заспя )
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #495  
Стар 22nd January 2008, 19:09
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

KEIS, изпрати мъжа ти на playboy бар и аз шъ доийда да та гушкам!Ще заспиш, гарантирам!
  #496  
Стар 22nd January 2008, 19:18
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

хихи ,ок ама няма да се съгласи бе знаеш ли къф е ..то аз по съм навита за такъв бар ..май по добре него да преспим и ние на бар ще на бият разводняваме темата ..ама аз да се оправдая ..той започна ммм даам
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #497  
Стар 23rd January 2008, 19:26
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

dara какво става с теб,как мина и добре ли си?
нещо се изгуби
  #498  
Стар 25th January 2008, 13:18
dara dara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 44
По подразбиране

Здравейте и от мен,неможах да пиша по рано, тъй като имах проблем с компютъра.Днес е осмият ден от операцията и се чувствам много добре,вчера ходих да ми сменят гипса, но се оказа, че няма нужда тъй като не се е разхлабил и ще си бъда с него до 14 тия ден.И така все още не съм си виждала новия нос,само върха, който е много подут (но доцента каза,че е нормално и ще спадне).Иначе операцията мина добре,оперирана съм по затворения метод,тъй като корекциите при мен са по-малки и доцента прецени,че няма нужда по отворения.Това е за сега като сваля гипса ще мога да кажа дали съм доволна от резултата.
  #499  
Стар 25th January 2008, 15:29
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

ДАРА Добре дошла в групата на новите нослета към които и аз ще се присъединя скоро... Желая ти е едно страхотно носле да видиш като ти свалят гипса и да му се изкефиш максимално ..Бързо възстановяване и безпроблемно!!!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #500  
Стар 25th January 2008, 19:51
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

ехо,аз съм с ново носленце!!!!днес ме изписаха,всичи в Каспела бяха много вежливи и се оказа,че няма нищо страшно,най-гадното е че стоиш 2 дни с тампони в носа,и не усещаш какво ядеш,иначе,момичета,не се страхувайте,щом аз се навих,дето ме е страх от болници,значи няма за какво да се притеснявате.даже се се запознах с едно ново носле и доста смях падна,много е хубаво да си имаш приятел в стаята,заедно да си гледате поддутите носове.а сега ще чакам да минат 2 седмици,преди да видя резултат,дано вс да е наред.сега го пазя,че каквато съм отплесната,мн ме е страх да не го нараняза сега чао,щепиша пак.също така мерси на вс,които пишат тук,ако не бяхте вие,нямаше да се навия.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:11.