IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 25th July 2008, 10:55
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Този диалог може да се води и без да се стига до обиди. Никой не е нужно да променя мнението на другия и да налага своето. Всеки казва какво мисли, но по възпитан и деликатен начин. И останалите ако искат взимат впредвид мнението му.
добре казано.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 25th July 2008, 10:58
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

И аз се извинявам загрубите думи, но въпросната "Муцка", наистина трябва да спре да се заяжда, може и по друг начин да изрази мнението си!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 25th July 2008, 12:57
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

На мен пък са ми странни тези жени дето раждат две деца, остават дебели и с увиснали до пъпа цици - и не им пука!!! Абе какви са им мъжете на тези, как въобще се възбуждат от такива гледки, акълът ми не го побира!!! За мен това са дребните душици - толкова са елементарни и на ниско ниво, че единственото, което ги интересува са жсложат в хола.

А някои жени си мислят, че за да си оправиш бюста трябва да си или стриптизьорка или проститука, не било нормално иначе, циците нямали значение Наистина едва ли има мъж, който да се възбужда от увиснали, сбръчкосани и пихтиести гърди. Пък после защо мъжете си намирали любовници...
Отговори с цитат
  #114  
Стар 25th July 2008, 13:00
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Лили и аз съм на това мнение и съм щастливка ,защото моят приятел ме подкрепи и продължава да ме подкрепя във това да искам да изглеждам добре
Отговори с цитат
  #115  
Стар 25th July 2008, 14:31
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лилия
На мен пък са ми странни тези жени дето раждат две деца, остават дебели и с увиснали до пъпа цици - и не им пука!!! Абе какви са им мъжете на тези, как въобще се възбуждат от такива гледки, акълът ми не го побира!!! За мен това са дребните душици - толкова са елементарни и на ниско ниво, че единственото, което ги интересува са жсложат в хола.

А някои жени си мислят, че за да си оправиш бюста трябва да си или стриптизьорка или проститука, не било нормално иначе, циците нямали значение Наистина едва ли има мъж, който да се възбужда от увиснали, сбръчкосани и пихтиести гърди. Пък после защо мъжете си намирали любовници...
и аз съм съгласна да се слага силикон при такива положения и при още два-липсата на гърди и поради здравословни причини
против съм да си слагам силикон само и само да ми стърчи балкона!
незнам дали секса се променя след като си сложиш цици или не,но си мисля,че се поучават задръжки по време на секс със силикон в гърдите
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #116  
Стар 25th July 2008, 14:34
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

а и мъжете си хващат любовници не само защото жена им има по-малък бюст!
ако причината е такава-ега ти и плазмодиите ще са тия мъже!
пфу
добре че не съм попадала на такива!и дано и не попадам!опазил ме Господ да обичам някого,а мъжа ми да кръшка щото съм имала малки цици! хъх...
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #117  
Стар 25th July 2008, 15:02
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Mycka, добре че се появи, да разведриш малко форума!
Чета те с интерес и искрено се забавлявам!

Питам се само, защо основно "ровиш" и твориш във форум "Мамопластика"?
Да не си смениш мирогледа в скоро време и да те приветстваме в нашия отбор?
Отговори с цитат
  #118  
Стар 25th July 2008, 15:14
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Тя май вече го е сменила, какъв избор на аватар само, прелива, прелива
Отговори с цитат
  #119  
Стар 25th July 2008, 15:15
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
Mycka, добре че се появи, да разведриш малко форума!
Чета те с интерес и искрено се забавлявам!

Питам се само, защо основно "ровиш" и твориш във форум "Мамопластика"?
Да не си смениш мирогледа в скоро време и да те приветстваме в нашия отбор?
както казах-попаднах тук точно в този раздел съвсем случайно (но не в търсене на гугъла информация за цици )
дали ще си направя или не-един ден след като родя живот и здраве може би-стига да го изисква случая
радвам се,че се забавляваш-надявам се колкото и аз го правя
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #120  
Стар 25th July 2008, 15:20
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от curlie
а разбереш какви са ценностите му.
Не мога и аз да не се намеся,щото моя любим матрак ( имащ пряка връзка с темата), беше намесен..

и изобщо не мога да се обидя, от това,че някой е сметнал мое мнение за глупаво, а още по-малко - е сметнал,че може да ме охарактеризира като " бедна мизерна душа" и там още какво беше заради това.

само ще се посмея)))

да ти кажа дамо,че със 7 000 лв не се купуват нито апартаменти нито се правят ремонти. но се купува усмивка, самочувствие и ако щеш и по-добър секс. и аз не виждам защо да не набавя едно от малкото неща в този живот които ми липсват , срещу " мизерната " сума от 7000 лв.

Сумата е МИЗЕРНА, миличка, не защото я имам, напротив, работя като акушерка за 500 лв и цял ден се занимавам с кървища и всякакви телесни течности с удоволсвие за тези пари., а защото ЩАСТИЕТО НЯМА ЦЕНА. И не виждам защо пък да не си купя с тях малко щастие. Парите са едни хартоиййки без стойност,чиято единствена цел е да ти донесат малко щастие в краткия ни живот. така,че последното нещо в моята ценностна система са парите.

Единствено мога да ти пожелая да харчиш твоите пари,така че да си щастлива, колкото и малко да са и кърваво изкарани. и щастието не е нито в къщата и апартамента,нито в колата отпред. то е вътре в гърдите ти( под тях де)))))))))))))) ), в сърцето,дето тупти докато си млад и щастлив.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтаналиощепострастенСексътследуголемяванетонаБюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:27.