IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 1st September 2006, 16:57
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Никой тук не пише за блефаропластика
В понеделник ще я правя при Динев. Отзивите ви за него ме надъхаха доста, цените при него май са най приятни ...
Защо си правиш такава операция? Ако дупето на аватара ти е твоето, значи си много млада. Пиши повече
Хахах... не е моето дупе...
Моето изглежда доста добре за годините ми. На много съм обаче Май тук няма по старичка от мен :P
Горня клепач ми е за ремонт , но не е от възрастта, а просто очите ми са кръглички и винаги си ми е бил свлечен отстрани Ще използвам случая да правя и долния, леки торбички...
Отдавна съм го решила, не се колебая изобщо. Притеснява ме единствено факта, че преди 5 години си правих нослето и няма никаква разлика преди и след Но тогава реших и отидох при единствения пластичен хирург, който познавах... Ако не ме болеше носа 2 години след това, щях да мисля, че само ми е сложил упойка без да ме оперира За това сега попроучих повечко, но за съжаление блефаропластиката не е толкова масова операция като бюста примерно... И открих само една пациентка на Динев, добре беше
Отговори с цитат
  #112  
Стар 1st September 2006, 17:38
Julet Julet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Julet Изпратете съобщение чрез AIM до Julet
По подразбиране

Bendji, при кой си си правила ринопластиката ?
Че да не взема точно при него да ида ?
И както искам доста да се поодреже , ще съм бясна ако няма разлика
__________________
Не е богат този, който има, а този който дава !!!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 1st September 2006, 18:20
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Едва ли ще попаднеш на него. Не е мн. известен.
Прави перфектни гърди, никакви забележки! Но нослетата са сложни и трябва специалист, който ги прави често. А на него май му бях първата
Отговори с цитат
  #114  
Стар 1st September 2006, 18:29
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Хубавото от цялата работа е, че нямам никакви проблеми сега. Слушам такива оплаквания от ринопластика, че ми насръхват косите Слава богу при мен всичко си беше ок, освен това имах опция ако искам повторна операция до 6 месеца след първата ще е безплатна. Но толкова много ме болеше, че изобщо не си го и помислих...
Дано имаш късмет
Отговори с цитат
  #115  
Стар 1st September 2006, 19:28
Julet Julet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Julet Изпратете съобщение чрез AIM до Julet
По подразбиране

Да, права си нямах намерения да ходя при него не го бях чувала .
Писах ти на лични .
Марси !!!
__________________
Не е богат този, който има, а този който дава !!!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 2nd March 2007, 02:36
Siena Siena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,
при Др Динев се оперира моя много близка приятелка, ринопластика, остана крайно недоволна, изключително недовършена работа, спести много неща при консултацията .. не бих го препоръчала, има и по добри във варна
Отговори с цитат
  #117  
Стар 2nd March 2007, 12:40
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Момичета здравейте,не че защитавам Динев,но все пак всеки лекар е специалист в някаква област,един прави най-добре гърди,друг нослета и т.н. Аз също съм чувала много добри отзиви за Динев,но явно нослета не може да прави.. Аз знам,че при него много момичета устните си правят.
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 2nd March 2007, 14:20
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Шикава и аз съм напълно съгласна с теб всеки хирург си тежи на мястото и според мен от една недоволна или една доволна пациентка не можеш да правиш заключения,
А ти Сиена от колко време си оперирана и как така нахълтваш и започваш да даваш оценка, този хирург е добър, този не е! Знаеш ли че се срещат момичета, които въодушевени хвалят хирурзи, веднага след като са станали от операционата маса и после плачат от тях!
Така че преди да даваш оценки, моля те да се представиш, преди колко време си оперирана, от кого и тогава да препоръчваш хирург.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 2nd March 2007, 14:30
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DeSIKOS
Знаеш ли че се срещат момичета, които въодушевени хвалят хирурзи, веднага след като са станали от операционата маса и после плачат от тях!
Така че преди да даваш оценки, моля те да се представиш, преди колко време си оперирана, от кого и тогава да препоръчваш хирург.


До гуша ми е дошло от такива изказвания като на Siena както и от това да повтарям и потретвам ,че първо трябва да се изчака поне година преди да почнем да хвалим в захлас!
Що не четете форума бе хора
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #120  
Стар 2nd March 2007, 18:53
Galiusha Galiusha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Напоследък все попадам на коментари от типа: "една моя приятелка се оперира при хирурга Х и мнооого недоволна..." и също: "имам 102345455 познати дето се оперираха при хирурга У и мноооого доволни всичките...", едва ли не от жаби станаха принцеси. По мое мнение изказвания от тови вид звучат просто абсурдни и целящи да маниполират чуждото мнение.
Лично аз съм много доволна от Динев. Преди 4 години си счупих челно носа и като резултат се получи грозна, крива и стърчаща във всички посоки гърбица. Преди 5 месеца се оперирах при Динев. Махна ми гърбицата и ми направи чудесно връхче. От грозната гърбища останаха само 2 малки ръбчета, най-вероятно са се калцирали след чупенето. Днес Динев ми ги изпили с местна упойка и по моя молба повдигна още малко връхчето , никак не боли, само е неприятно.
Сега съм с лепенки, като ги сваля след няколко дена ще пиша пак.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:11.