IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st September 2006, 18:28
fresh_@ fresh_@ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 87
По подразбиране Сухари

Какво ще кажете за сухарите? Хубаво ли е да се ядат по време на диета и по-добре ли са от хляба?
__________________
Приятелството е като една душа в две тела.
Това, което твърдя, може и да не е вярно, но допускам, че е възможно.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st September 2006, 18:29
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

ааа да и аз мислех да задам този въпрос...интересно...нямам представа
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st September 2006, 18:38
fresh_@ fresh_@ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 87
По подразбиране

На опаковката пише, че нямат много калории и почти нямат мазнини. И ако това е така дали е добре хляба да се замести със сухари. Има няколко вида, някои от които са ръжени и пшенични. И все пак незнам дали са подходящи за здравословно хранене.
__________________
Приятелството е като една душа в две тела.
Това, което твърдя, може и да не е вярно, но допускам, че е възможно.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st September 2006, 18:54
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

не знам....нещо в мен ме кара да мисля, че не
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st September 2006, 20:16
spektre spektre не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: Sofia
Мнения: 30
По подразбиране

Мисля, че нама разлика в качеството между обикновените сухари и белия хляб. Само дето с тях дори нама и да се заситиш изобщо.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st September 2006, 20:28
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cocolino
не знам....нещо в мен ме кара да мисля, че не
добре те кара да мислиш
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st September 2006, 23:41
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

За да не отварям нова тема,пък и в търсачката нищо не намерих,направо ще си питам тук
Спрях хляба просто ей така и започнах да се храня без него.Има дни наред,в които не съм и вкусвала.Не съм се подложила на никаква диета,а си наложих някакво леко ограничение в това отношение.Килограмите и височината(да чукнем на дърво ) са на 6.Всичко си е съразмерно.Има обаче и дни,в които например много ми се дояжда пастет и понеже ме мързи да отида до магазина за ръжен или типов хляб,налитам на белия у нас и то в доста несъобразителни количества относно отскоро наложеният ми запор на хляба.Та вече два дена подред сутрин ми става мнооооого зле,направо ми се повдига.И започнах леко да се тревожа дали не се получава от това,че няма никакво елементарно редуване например на дните,в които ям и не ям хляб???Защото както казах 5 дена мога да го отбягвам,но на 6-тия ще се пресетя за пастета или крем сиренето и...... прасетата ряпа да ядат в сравнение с моето тъпчене на толкова много хляб Дали не ми става от това лошо?Какво ще кажете?

ПП:Спокойно,не съм бременна 8)
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd September 2006, 09:20
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Ааааа,засищат ...поне мен и май само като са намазани с нещичко Някъде година не ядях хляб ,а само сухари и ми беше много добре на коремчето .Май сухарчетата са по лесносмилаеми ...А пък има и ръжени ,които по вкус не са много по -различни от белите.Най вкусни са едни Голдис
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd September 2006, 10:30
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Тина,едва ли е от хляба конкретно,по-скоро от факта,че се тъпчеш.Просто се опитай да си наложиш някаква мярка,яж много бавно,дъвчи много.Между другото,стомахът изпраща сигнали за ситост до мозъка винаги с около 20 мин закъснение,така бях чела някъде.Затова е много важно да се яде бавно и да се дъвче.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd September 2006, 14:00
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Не,не Като казах "тъпчене" нямах в предвид,че си устройвам импровизирано състезание по най-много и най-бързо захранване с хляб,а просто,че за един тъкмо свикнал организъм на без хляб.....изведнъж филиите стават с неограничен брой,ей така от нищото,а после за няколко дена пак същата процедура и колелото се въртииииии .И в същото време няма никакъв ритъм да кажем,който да балансира по някакъв начин.Не знам дали успях много добре да обесня,но от един объркан човек като мен не може да се иска повече 8) Между другото двата поредни дни,в които ми ставаше зле,се увеличават Предполагам,че всичкото идва от това с хляба...........
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сухари
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:33.