IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 5th October 2007, 13:50
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Много благодаря!

Сватбата ми беше прекрасна
Отговори с цитат
  #32  
Стар 5th October 2007, 14:12
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Може би точно на това?
Може би - да, може би - не, и аз незнам!

П.С Миленка, честито и от мен! Пожелавам ти много семейно щастие!!!
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #33  
Стар 6th October 2007, 00:04
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Ужасно много ме боли главата..мисля за 1000 неща и направо имам чувството,че ще експлоадирам.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 6th October 2007, 01:53
rose_of_grief rose_of_grief не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Dreamland
Мнения: 65
По подразбиране

Ами днес денят беше точно толкова скучен, колкото и вчера... Всичко е еднообразно. Ходя на училище, прибирам се, губя си времето... Всеки ден едно и също. Искам да си разнообразя живота, но не знам как... В училище затъвам все повече, а уж щях да се стегна тази година... Опитвам се да покажа на приятелите си, че държа на тях..., а те ми показват точно обратното... Обещах си да спра да се оплаквам и да бъда силна, а не мога... Всичко с което се захвана се проваля и не мога да разбера причината... И така нататък, но по-добре да спра до тук...
__________________
Аз тръгвам... ти свиваш рамене,
убеден, че утре ще се върна.
Напразно... ти всичко ми отне,
дори и силата да се обърна!!!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 6th October 2007, 02:08
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

rose_of_grief, последните 2-3 дни все говоря с хора,които имат такива проблеми. Наистина не знам какво става. Аз бях така в продължение на мн време,но си имаше причина. Не се отчайвай, всеки има такива моменти,в които се чувства мн зле и си мисли,че е напълно безполезен.
Не губи надежда колкото и да ти е трудно. Не се настройвай така. Гледай с насмешка над нещата даже и да ти се струват абсурдни понякога. Рано или късно всичко ще се оправи. Просто се опитай да излезеш от депресията и намери нещо,което да те мотивира. Знам,че е трудно ама опитай.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 6th October 2007, 02:18
rose_of_grief rose_of_grief не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Dreamland
Мнения: 65
По подразбиране

Ами за сега не виждам нищо, което да ме мотивира. А и лошото е, че вече свикнах с това състояние... Ама ще трябва да го преодолявам някак... А ти защо не спиш, мина ли ти главоболието?
__________________
Аз тръгвам... ти свиваш рамене,
убеден, че утре ще се върна.
Напразно... ти всичко ми отне,
дори и силата да се обърна!!!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th October 2007, 03:05
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Ами уж ми мина да. Говорих си с едни познати в скайп. И те се измъчват та разсъждавахме над въпросните теми. На никой нищо не му се прави и си задава въпроси,на които не може да си отговори. Ама това е живота, не винаги получаваме това,което искаме. Аз много се надявам висчко да се оправи скоро. А колкото до теб...ще излезеш от това състояние,но явно ти трябва време. Опитай се сама да си даваш кураж,защото няма кой друг да ти помогне. Знам,че е мн гадно като си в подобна ситуация ама няма друг начин. Разсейвай се с нещо,прави неща,които харесваш,гледай непрекъснато да си заета с нещо и да не му мислиш много.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th October 2007, 13:46
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
И аз да се изповядам.
Напоследък не се разбирам с приятеля си и май нещата отиват към раздяла и ми е едно ............много кофти!
Лошото е, че не е лош човек и страшно много съм свикнала с него (от 3г. сме заедно), но нещо ми е безразличен напоследък, няма тръпка, незнам на какво се дължи.
П.С Лошото е, че работим заедно и когато се приберем, пак заедно.
Не искам да се бъркам, (3години са си много,и хич не са малко),хората си омръзват ,не сте ли мислили с приятеля ти да имате дете .Тогава няма да се замисляш изобщо за такива неща

rose_ of_ grief не се притеснявай,това е депресия и повечето хора сме така през този сезон,всичко ще отмине ще видиш.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 7th October 2007, 20:08
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
Не искам да се бъркам, (3години са си много,и хич не са малко),хората си омръзват ,не сте ли мислили с приятеля ти да имате дете .Тогава няма да се замисляш изобщо за такива неща
Не се бъркаш, напротив много се радвам, че изказа мнение . Да, 3г. не са малък период от време, но той все още не е готов за дете. Говорили сме си и все казва "сега не е момента, има време" и така. Другото, което е, той прекарва доста време в чужбина(от една година насам), дори повече време е там .
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #40  
Стар 7th October 2007, 21:35
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

аз какво да кажа като преди 1 седмица се върнах от 5 месечно отсъствие от страната,и освен това че никъде не ми се ходи,а и с приятеля ми вече не сме заедно(бяхме заедно повече от 3 години),и единственото което ми остава е само да си сложа тези прословути цици и да си ходя на лекции и да се занимавам с нещо,колкото да не мисля за глупости
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изповедалнятанафорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:02.