IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 7th October 2007, 23:01
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Май трябва да сме по-позитивно настроени. Вярно, че не е приятно това което се случва и на теб и на мен, но живота продължава. От нас зависи да си го направим по-приятен.
Аз лично започнах да излизам по-често с познати и приятели, така не си мисля за глупости .
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #42  
Стар 7th October 2007, 23:09
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

знам че е добре да излизам и да се забавлявам,ама понякога изпитвам страх дори да изляза,защото не искам да го видя,а представи си е с нова приятелка,край.все още не съм готова напално,а и още не съм осъзнала какво е станало,навик
Отговори с цитат
  #43  
Стар 7th October 2007, 23:23
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Толкова ли е голяма вероятността да го видиш? Ако знаеш, къде ходи обикновено, не ходи там, би трябвало така да го избегнеш.
Иначе те разбирам напълно.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #44  
Стар 8th October 2007, 01:37
adriano adriano не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 457
По подразбиране

Днес за пореден път ми се затвърди убеждението, че " Хората са по принцип лоши, а не добри! "
Отговори с цитат
  #45  
Стар 8th October 2007, 05:23
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Е зависи за кои хора става дума...зависи какви познаваш те по принцип са разделени на 2 вида Добри и Лоши, ако познаваш повече хора които спадат към лошите еми много ясно, че ще мислиш тъка, но ако знаеш добри хора друго ще ти е мнението. Чист пример във влака с мене пътувам си към София преди около 1 година и контролъорката идва и вика билет за проверка и давам си аз билета, тя ми вика не е валиден този билет е бил за вчера, а то не беше, жената дето ми го издавала просто е направила грешка и тази на влака като се заяде, като каза НЕ неможе да пътувате, и платих си нов билет, че даже по скъп ми излезе билета щото съм бил на влака. Ей тва е лош човек. После като продължих си показах билета аз на следващия контролъор, щото онази слезна на Стара Загора и той човека вика аз ако бях веднага връзка щях да направя с бюрото и да попитам, и вика тя не е трябвало да ви взима пари изобщо. Ей това е добър човек. Та както си казвах зависи от човека.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 8th October 2007, 08:13
adriano adriano не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 457
По подразбиране

Това ми е ясно...Идеята ми е, ако се движим по твоя пример, че от 10 контроллъора примерно 7-8 ще са от първия вид, и 2-3 от втория...Иначе естествено, че наред с черното, го има и бялото..В противен случай светът напълно да се е самоунищожил.. Лошото е, че бялото е на изчезване.., Изводите всеки да си ги прави сам.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 8th October 2007, 09:36
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

най-лошото което е че живеем един срещу друг,аз като съм на терасата и отсреща на улицата виждам колата му и дори и да не искам да се видим,то просто е неизбежно
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th October 2007, 13:33
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adriano
Това ми е ясно...Идеята ми е, ако се движим по твоя пример, че от 10 контроллъора примерно 7-8 ще са от първия вид, и 2-3 от втория...Иначе естествено, че наред с черното, го има и бялото..В противен случай светът напълно да се е самоунищожил.. Лошото е, че бялото е на изчезване.., Изводите всеки да си ги прави сам.
Бялото то е на изчезване защото заради инфляцията която става в БГ в момента народа няма праи пак сичко поскъпва и почва всеки да се тревожи как ще оцелее.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 9th October 2007, 03:00
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Добре,защо живота винаги трябва да е толкова несправедлив? Днес както всичко си беше ок,отивам на работа и ми казват,че колегата,с когото работех най-много и към който бях най-привързана, го местят на ново място. Направо света ми се срина под краката. Стана ми супер гадно,макър че го очаквахме,но не и толкова скоро. Имахме други планове в работата и т.н. Защо винаги се получава така..стува ми се че ако се усмихна за 5 минути,после 15 трябва да съм тъжна. Знам,че тфа не е нещо кой знае какво,много хора си сменят работите и колегите, но аз съм мн привързана и един ден всички ще ми липсват ужасно много
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 9th October 2007, 03:15
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

В живота има лоши и добри неща. Обикновенно след лошите идват добрите така, че не се тревожи сичко ще е наред. Живота не е гаден нито мръсен, ние го правим какъвто мислим, че е! Ако не си живееш добре живота, много естествено, че ще ти е гаден и тъп. Но това е вярно за доброто и лошото така, че не се тревожи предстои ти много добро да ти се случи.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изповедалнятанафорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:46.