IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st February 2008, 06:56
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране Общи приказки на оперираните

Момичета,дайте в тази тема да си говорим общи приказки без да засягаме въпроси за здравословни проблеми и въпроси за операции.Чета другите теми и всичко се върти от рода на кой хирург ми препоръчвате,риплинг,колко кубика да сложа и т.н.
Нека в тази тема да споделяме преживявания и хубави и лоши(дано няма такива).Да се похвалим с нещо или да изкажем недоволство от някой,да си честитим празниците тук,майтапи....абе такива работи.
Липсва тази тема за общи приказки.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
  #2  
Стар 13th March 2008, 13:16
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране Re: Общи приказки на оперираните!

sexy007 много ми се тренира вече . Днес ми е точно 1м. след операцията .До тук съм качила 3 кг .По принцип диети не пазя и хапвам нормално и като тренирам редовно никакъв не ми е проблема с кг. ама сега с това пазене да не си прецакам нещо циците килограмките си се трупат .Ти кога си направи първата тренировка след операцията.И друго за горната част на тялото примерно за гръб скрипец с каква тежест почна и за бицепс ,трицепс въобще с какви килограми на тежестите тренираш горна част на тялото .
  #3  
Стар 13th March 2008, 15:59
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

sexy нещо изчезна И аз я чакам да даде компетентен съвет. Писна ми от това кардио и крака
  #4  
Стар 13th March 2008, 16:08
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

aniK а ти кога започна с тренировките
  #5  
Стар 13th March 2008, 16:15
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

На втория месец. Толкова дълга почивка не помня от кога не съм правила. Обаче хич не ме кефи - не тичам, даже и на крос-тренажора се притеснявам да си размахвам ръцете, правя само крака... Още не се усещам ОК да започна с гърдите. Чудя се дали поне гръб мога да правя ?!
  #6  
Стар 13th March 2008, 16:37
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Лоша работа значи още месец нищо ,а след това кардио и крака Аз направо ще забравя пътя до залата Каква стана тя едното оправяме другото се разваля Така като гледам това лято ще ходя с целулит на плажа ,че още месец почивка си е направо ............А толкова обичам на фитнес
  #7  
Стар 13th March 2008, 23:35
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

И на мен много ми липсваше тренировката 1 месец.Аз съм подмускулно и сега вече 5-ти месец и все още не мога да тренирам напълно за горна част,преди може би месец и половина започнах гръб и за сега всичко е наред.Не знам дали има значение големината на имплантите???? Но сам чувала че надмускулно възстановяванети и връщане към тренировки е доста бързо
  #8  
Стар 14th March 2008, 07:48
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мили красавици! Имам сериозен проблем. На 20,03,08 ми е дата за поставяне на имплантанти. Проблема е ,че секретарката ми каза никакво пушене 5 часа преди това. До сега ми е било лесно, щото ме събудят сутрин рано и хайде към операционната, но сега до 14,00 на бояд ще откача. Питането ми е: може ли да ползвам никотинова лепенка, за да се въздържа максимално да не изпуша 100 цигари от притеснение?
  #9  
Стар 14th March 2008, 12:14
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз си загасих цигарата на терасата и легнах в операционната.Операцията ми беше за 13,00часа но доктора ми каза до 11 мога да пуша и да ям,след което се оказа че ще трябва да изчакам повечко защото оперираха друга пациентка и до 17,30 си пуших на терасата в стаята стаята.Според мен можеш да пушиш 1-2 цигари
  #10  
Стар 14th March 2008, 13:07
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Аз си загасих цигарата на терасата и легнах в операционната.Операцията ми беше за 13,00часа но доктора ми каза до 11 мога да пуша и да ям,след което се оказа че ще трябва да изчакам повечко защото оперираха друга пациентка и до 17,30 си пуших на терасата в стаята стаята.Според мен можеш да пушиш 1-2 цигари
Да пушиш - както и да е, но да ядеш ... това вече не ми се струва много разумно.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:46.