IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 31st January 2011, 15:52
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivan85
Когато ти свали бельото сложи ли ти чаршаф отгоре, така че да не се виждат интимните части (имаше ли чаршаф отгоре по време на свалянето на бельото)? Ако е имало чаршаф, който да те прикрива вероятно причината за свалянето е била, че иска да те масажира по-добре (слага се чаршаф, така че да прикрива интимните ти части, но да не пречи на масажа в областта на краката - отстрани).

В каква поза беше когато ти сваляше бельото - по гръб или беше легнала или по корем?

Помогна ли му при свалянето на бельото след като разбра какво иска да направи?
Иване, този масажист чисто и просто ми смъкна бикините докато бях легнала по корем - нямаше чаршаф, нямаше нищо. Дори не ме предупреди или попита. После като се обърнах, мисля че сложи нещо, но и това далеч не му е прикрило толкова гледката. Не съм му помагала и не съм дишала учестено Казах, че беше грозноват и с нищо не ме е привлякъл.
Това ми беше първият масаж в живота и оттогава не съм ходила.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 31st January 2011, 16:15
ivan85 ivan85 не е на линия
Junior Member
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Варна, Skype: bgvn85
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Иване, този масажист чисто и просто ми смъкна бикините докато бях легнала по корем - нямаше чаршаф, нямаше нищо. Дори не ме предупреди или попита. После като се обърнах, мисля че сложи нещо, но и това далеч не му е прикрило толкова гледката. Не съм му помагала и не съм дишала учестено Казах, че беше грозноват и с нищо не ме е привлякъл.
Свалянето на бикините докато си легнала по корем не мисля, че е проблем, защото със или без бикините няма голяма разлика - бикините предполагам се впиват между задните бузи и почти не се виждат. Така че дали си със или без бикини няма никаква разлика когато си по корем - няма разлика в гледката.

Обаче при обръщане масажистът трябва да те покрие с чаршафа и да го държи, така че да те прикрива докато се обръщаш (така поне прочетох). Сигурна ли си, че когато си се обръщала масажистът е знаел за това и е имал възможност да реагира (да постави нещо отгоре докато се обръщаш)?

Може би си избързала с обръщането - масажистът не е бил готов с приготвянето на чаршафа/хавлията, с който да те покрие когато ти си се обърнала?

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Това ми беше първият масаж в живота и оттогава не съм ходила.
Защо не си ходила? Заради случката с издърпаните бикини ли? Според мен е действал добронамерено (независимо дали е било нарочно или не) и не трябва да се притесняваш от това. Вместо да се притесняваш защо просто не се насладиш на усещането да си гола пред непознат (който няма нищо против това)?

Животът е много по-хубав, ако допускаш, че хората са добронамерени (когато нямаш убедителни доказателства за противното). Допускането на обратното няма да има голяма полза, даже напротив - може да превърне живота на човек в кошмар (разбира се това не означава да имаш пълно доверие в непознати, нямам това предвид).
Отговори с цитат
  #33  
Стар 31st January 2011, 18:58
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivan85
Свалянето на бикините докато си легнала по корем не мисля, че е проблем, защото със или без бикините няма голяма разлика - бикините предполагам се впиват между задните бузи и почти не се виждат. Така че дали си със или без бикини няма никаква разлика когато си по корем - няма разлика в гледката.

Обаче при обръщане масажистът трябва да те покрие с чаршафа и да го държи, така че да те прикрива докато се обръщаш (така поне прочетох). Сигурна ли си, че когато си се обръщала масажистът е знаел за това и е имал възможност да реагира (да постави нещо отгоре докато се обръщаш)?
Ах, че хубаво го обясни... Самата невинност е всичко...

Цитирай:
Първоначално написано от ivan85
Защо не си ходила? Заради случката с издърпаните бикини ли? Според мен е действал добронамерено (независимо дали е било нарочно или не) и не трябва да се притесняваш от това. Вместо да се притесняваш защо просто не се насладиш на усещането да си гола пред непознат (който няма нищо против това)?

Животът е много по-хубав, ако допускаш, че хората са добронамерени (когато нямаш убедителни доказателства за противното). Допускането на обратното няма да има голяма полза, даже напротив - може да превърне живота на човек в кошмар (разбира се това не означава да имаш пълно доверие в непознати, нямам това предвид).
Добронамерен секс! Как хубаво ги измисли! Нали ти казах, беше грозник и изобщо не съжалявам, че съм изпуснала нещо
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 9th February 2011, 00:28
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Къде са тези секси масажисти ммм
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #35  
Стар 9th February 2011, 00:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu
Къде са тези секси масажисти ммм
не съм виждала такива
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #36  
Стар 9th February 2011, 09:56
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivan85
Ако масажирам жена и видя, че клиторът ѝ набъбва и се морки бих решил, че жената е възбудена и би искала масаж в тази област. Вероятно свалянето на бельото е било с цел да провери дали наистина искаш масаж на ерогенните зони.
Брях мамка му!!! Лъки е направила палатка с клитора си Направо е повдигнала кърпата. Добре, че не е опънала масажиста - той като член тоя клитор бре

Сигурен съм, че ако моята масажистка забележи че съм възбуден, няма да е възхитена
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #37  
Стар 9th February 2011, 10:04
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Брях мамка му!!! Лъки е направила палатка с клитора си Направо е повдигнала кърпата. Добре, че не е опънала масажиста - той като член тоя клитор бре

Сигурен съм, че ако моята масажистка забележи че съм възбуден, няма да е възхитена
хехехе, как го измисли с палатката? Богато въображение имаш, особено като ти прочетох описанията на думичките в другата тема
А товята масажистка защо да не бъде възхитена?
Няма ли да й хареса...гледката?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 9th February 2011, 12:43
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Decu
Къде са тези секси масажисти ммм
не съм виждала такива
Елате при моя да Ви запозная...ще си промените мнението....
уникално тяло...чаровна усмивка...перверзен поглед...
а как пипа само...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 9th February 2011, 12:50
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

и друго кво прайте вие двамата докато се масажирате
Отговори с цитат
  #40  
Стар 9th February 2011, 13:22
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Ами аз му намеквам,че го искам по всякакви начини,ама той се прави на срамежлив и мисли,че се бъзикам....
А аз по-сериозна никога не съм била
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Масаж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:25.