IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th March 2010, 23:03
bubole4e777 bubole4e777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране Фотоепилация No Mas Vello

Здравейте,

Наскоро в Тялото написаха статия за фотоепилацията и за едно студио Но Мас Вело, където цената на всяка зона е 40лв. Тази цена е супер и си записах час за цели крака, но все пак искам да питам дали някой от вас вече е бил в това студио и дали има ефект. Правила съм си фотоепилация на подмишници в много добро студио и знам как опадат космите след около 2 седмици, но абсолютно навсякъде цената за цели крака или цели ръце е доста висока. Не искам да си дам парите без уреда им да работи въобще, или пък да ми се раздразни кожата и пак да не ми опадат космите

Споделете опита си
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th March 2010, 23:05
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

40 кинта, даже и кола маската не е толкова =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th March 2010, 21:18
Аватара на mila123
mila123 mila123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 11
По подразбиране

О да, и аз бих искала да разбера малко повече за тях. Разгледах им сайта не изглежда зле. Аз си ходя на лазерна, ама 40 лева за цели крака нищо не е при положение, че ми искат 400 ! Трябва да се опита. При всички положения, дори и след това да си има косъмчета, ще растат по-бавно.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th March 2010, 21:41
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mila123
О да, и аз бих искала да разбера малко повече за тях. Разгледах им сайта не изглежда зле. Аз си ходя на лазерна, ама 40 лева за цели крака нищо не е при положение, че ми искат 400 ! Трябва да се опита. При всички положения, дори и след това да си има косъмчета, ще растат по-бавно.
ми аз бих си продължил сесията с лазерната, то реалния ефект идва след 3-4то ходене, а след това едва ли ще ти трябват некви други методи =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th March 2010, 16:25
Аватара на dudu
dudu dudu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mila123
О да, и аз бих искала да разбера малко повече за тях. Разгледах им сайта не изглежда зле. Аз си ходя на лазерна, ама 40 лева за цели крака нищо не е при положение, че ми искат 400 ! Трябва да се опита. При всички положения, дори и след това да си има косъмчета, ще растат по-бавно.
То май е 40 лв. на крак,но въпреки всичко може би си струва да се опита...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th March 2010, 13:09
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

как толкова евтино?! Може ли и на мен координати
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th March 2010, 16:26
bubole4e777 bubole4e777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Ами мацки явно това студио е ново и никои нищо не знае, имам час следващата седмица ще ви кажа как е минало
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th March 2010, 20:24
Аватара на mila123
mila123 mila123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofia
Мнения: 11
По подразбиране

Мисля и аз да съм следваща. В интернет прочетох, че такава е политиката на копанията из целия свят- една и съща цена за всички зони. А за цели крака определено си заслужава!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd March 2010, 11:44
bubole4e777 bubole4e777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Мацки, бях в събота там и след като попълвах 100 часа някаква анкета ми казаха че не мога да си правя фотоепилация, защото пия противозачатъчни което никога не го бях чувала, преди като съм си правила няма никакъв проблем. Не бях въобще очарована от обслужването и като ме отрязаха и си тръгнах ядосана набързо
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd March 2010, 13:19
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Аз се обаждах и ми казаха, че трябва да отида на проба преди това - да ми определяли чувствителността и нещо от тоя род. Отказах се, защото ме е страх да не ме изгорят, ще продължа да ходя на скъпото място, поне съм сигурна вече в професионализма им. Тук ако ще се учат върху мен - мерси!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФотоепилацияVello
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:05.