IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th July 2008, 15:53
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране Проблеми с косата

Здравейте,млади дами!Форумът ви е прекрасен.Исках да се посъветвам какво да правя косата си.Попринцип е мазна,ако не си слагам пяна, трябва да я мия през ден, тъй като много бързо се омазнява и изглежда ужасно. А напоследък е започнала да капе по много. Вкъщи само пускам прахосмукачка, защото навсякъде по пода, въпреки че се реша само в банята , е целия в косми. Не питайте какво става до като се къпя. Нито я изправям,нито нищо, мия я и така я оставям да изсъхне. Незнам дали по-честото миене е проблема. Щампоанът , скойто се мия в момента е Gliss Oil Nutritive.Мажа се и със Себорал,защото немога да се отърва от големите люспи в областа на бретона, обаче няма много ефект. Какво да правя?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th July 2008, 15:57
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Извинявам се, че пуснах темата 2 пъти. Едната може да я изтриете.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th July 2008, 22:07
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Миличка, този шампоан (Gliss Oil Nutritive) не е ли мн мазен за твоя тип коса

според мен започни да търсиш решението на проблема си от косопада. Отиди на лекар, тъкмо ще получиш и съвет за лющенето на скалпа.
Аз лично ако имах раздразнена кожа на скалпа (така ми се стува от описанието) бих сменила шампоана с нещо неутрално - билков или бебешки

Успех!!
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th July 2008, 15:49
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

Здравейте! От косопада спасение няма - моята коса е нормална, дълга и черна...не ми се говори как изглежда цялата къща, въпреки, че не се реша където ми падне За люспите, които ми се появяват по цялата глава, ползвам шампоан на Rubrlla хротив себорея...има и против пърхот, но този против себорея е по-добър /поне за мен/...след измиване на косата разтварям в малко вода една таблетка нистатин - това са хапчета, които могат и да се пият или да се разтварят в шампоан, но шампоанът после се отмива, а с него и хапчето Ето защо, аз го празтварям във вода и след изплакване на косата се обливам с тази вода...не изплаквам повече...има ефект Също така мога да препоръчам и лосион себорал...и хапчетата и лосиона не са скъпи и се намират във всяка аптека...Rubella също имат такива лосиони, но са малко по-скъпи...
Надявам се да съм помогнала...Стискам палци за решаване на проблемите!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемикосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:47.