IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th May 2006, 17:38
denito_ko denito_ko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 4
По подразбиране Здравейте на всички!

Здравейте за пръв път съм във форума и затова съм така да се каже още зелена или по-точно червена, но наистина имам сериозен проблем. Отдавна не съм в пубертета е всъщност не съм престаряла на 23 съм, но все пак косата ми си е доста мазна, ползвах какво ли не от скъпо до евтино и ефекта е нулев, вече почвам да се отчайвам. Препоръчайте ми някоя марка, която дано да даде резултат, защото вече имам чувството, че половината ми живот минава по душа, къпейки за пореден косата си И на кичури съм се правила, помага но само докато израстнат малко, стоят сухи в краищата а в корените ужас.
Чакам съвет от някой по-опитен!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th May 2006, 18:12
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Има два вида "мазна коса". Едниния вид е мазна коса, чисто и просто, дето ти иде да я миеш два пъти на ден.

Другият вид е мазни корени, сухи краища. За този случай- на Gliss Kur серията е номер едно. Аз така се оправих.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th May 2006, 20:36
denito_ko denito_ko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря ти, това не съм го ползвала честно казано, но се надявам да помогне и на мен.......Ще пиша за резултати след няколко дни
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th May 2006, 10:50
Аватара на Ginger
Ginger Ginger не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 47
Изпратете съобщение чрез MSN до Ginger
По подразбиране

Ще дадеш ли повече инфо за тази серия на Глис Кюр, как се казва, какво съдържа и т.н.
__________________
And you run and you run to catch up with the sun,
but it's sinking
And racing around to come up behind you again
The sun is the same in a relative way,
but you're older
Shorter of breath and one day closer to death
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th May 2006, 11:47
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

За съжаление вчера свърши шампоана и опаковката отиде по предназнаечение, не мога да ти кажа какво точно съдържа.

Hair Repair System е серията, за мазни корени и сухи краища, което на английски е gracy roots, dry ends.

Има провитамини вътре най-различни и мирише супер приятно Марката е на Schwarzkopf, повече от това не се сещам

А, да, цената е между 3 и 4 лева. Надявам се да съм бил полезна.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th May 2006, 11:58
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

здравейте момичета.
аз също имах този проблем преди и отидох на дерматолог. жената ми каза да си потърся в аптеките шампоан с катран и след като се измия с него да се измия с NIZORAL.катрана прави косата много твърда но премахва и лекува натрупването на излишен себум а низорал /освен че лекува пърхот/ омекотява косата и я прави бляскава. така след 2 месеца се отървах от проблема мазна коса завинаги.опитайте!може и на вас да помогне.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th May 2006, 14:29
luchia luchia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Varna
Мнения: 26
По подразбиране

Както изглежда повечето жени имаме едни и същи проблеми - мазни корени и сухи краища. Аз си правя една маска, която много ми помага: 2 жълтъка се смесват със сока от 1/2 лимон и 2-3 капки ром. Преди да се нанесе маската, косата трябва да е измита и още топла, след 30 мин. се изплаква само с вода. Надявам се, че съм била полезна!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th May 2006, 15:46
hrissvi hrissvi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте!
Искам да ви кажа, че досега бях изпробвала какви ле не маски и шампаоани за мазни коси, но нищо не помагаше.Спрях да търся и миех всеки ден косата си. Преди 2 седмици си взех ароматизиращ сапун за тяло и незнам как ми хрумна идеята да измия косата си с него и сега само с него си мия косата.Сега косата ми е суха не само в краищата, но и в корените. Пробвайте и вие, ще се убедите в резултата, пък и няма да ви струва почти нищо!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th May 2006, 18:28
Seagirl Seagirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 155
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hrissvi
Здравейте!
Искам да ви кажа, че досега бях изпробвала какви ле не маски и шампаоани за мазни коси, но нищо не помагаше.Спрях да търся и миех всеки ден косата си. Преди 2 седмици си взех ароматизиращ сапун за тяло и незнам как ми хрумна идеята да измия косата си с него и сега само с него си мия косата.Сега косата ми е суха не само в краищата, но и в корените. Пробвайте и вие, ще се убедите в резултата, пък и няма да ви струва почти нищо!!
Така е и аз съм забелязала, че сапунът изсушава косата. Затова не е за честа употреба и за съжаление не е трайно решение на проблема
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th May 2006, 12:48
MISSY MISSY не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 74
По подразбиране

Преди бях руса и миех косата си 1 в седмицата , сега съм кестенява и имам същия проблем.Това за миенето със сапун не е много полезно , даже е вредно.Помогна ми серията Глиз Кюр...много е добра.Направо се родих с нея , сега косата ми е мека и не се омазнява . Не е скъп, а и ако няма ефект винаги можеш да го подариш на някоя приятелка. За Низорал съм чувала,че не трябва да се прекалява с него и след използването му определено време не трябва да се показваш на пряка слънчева светлина.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мазнатакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:53.