IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 22nd April 2012, 23:01
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Със сигурност се е получило добре, защото ми изгледаш много готина, предполагам и липосукцията е допринесла за придаване на този добър вид. Много е хубаво, че нямаш големи синини и оттоци! Ще чакам с нетърпение снимки без превръзки
Отговори с цитат
  #282  
Стар 2nd May 2012, 08:05
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Snimki bez longeta momi4etaaa
http://patej.snimka.bg/?profile,albums
Отговори с цитат
  #283  
Стар 2nd May 2012, 08:34
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PateJ' Виж мнението
Snimki bez longeta momi4etaaa
http://patej.snimka.bg/?profile,albums
Браво, страхотна си!
Отговори с цитат
  #284  
Стар 2nd May 2012, 10:44
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PateJ' Виж мнението
Snimki bez longeta momi4etaaa
http://patej.snimka.bg/?profile,albums

Браво много добре се е получило! А след няколко месеца като спадне съвсем, ще е още по фин и хубав! Станала си като кукличка със здраве да си го носиш
Отговори с цитат
  #285  
Стар 2nd May 2012, 10:52
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
Thumbs up

Честито PetaJ , и на мен много ми хареса резултата , Палоаро определено се справя много по-добре с върховете ( което беше и моят проблем), промяната е много положителна .
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
Отговори с цитат
  #286  
Стар 2nd May 2012, 16:19
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Blagodaria vi momi4eta,
Mnogo ste mili i ste mi goliama moralna podkrepa. Ako go niama6e tozi forum , nai-veroyatno nikoga niama6e da se re6a da si pipna nosa
Отговори с цитат
  #287  
Стар 2nd May 2012, 22:39
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

PateJ отличен реултат. Промяната, която си търсила определено се е получила много добре!
Отговори с цитат
  #288  
Стар 30th June 2012, 14:23
Solenka Solenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Тъй-като съвсем накоро напълно с реших на тази крачка, започнах упорито да разглеждам форума. Но имам сериозен проблем с отварянето на повечето снимки. Искам да попитам дали само аз го имам този проблем?
Отговори с цитат
  #289  
Стар 12th July 2012, 01:07
mean_girl mean_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от babyboo Виж мнението
Благодаря ви дами ,оправя му се някак настроението на човек като чуе хубава дума.Вече станаха 2 години и половина откакто е в този вид ама пусто не можах да му свикна.А да и да побутна въпроса за ноздрите някой знае ли има ли опция за смаляване защото съм виждала бая нослета правени и нито на едно не му бяха пипани ноздрите,пък ако трябва да съм честна някой си имаха нужда.Сякаш ги е страх тия доктори точно там да пипат
Az 6te si pravq operaciq i pitah edin plasti4en hiryrg za stesnqvane na nozdrite,poneje imam nyjda,no toi kaza,4e ne mi preporu4va,za6toto za stesnqvane na nozdri se pravi vun6en kojen razrez v gunkata na nozdrata i 6tqlo da ima vidimi belezi...i mi preporu4a ako mn iskam da si go napravq da iz4akam da mi se poqvqt malko istinski bru4ki,za da ne e tolkova zabelejimo,taka 4e zatova nikoi ne se naviva da gi pipa
Отговори с цитат
  #290  
Стар 12th July 2012, 01:15
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mean_girl Виж мнението
Az 6te si pravq operaciq i pitah edin plasti4en hiryrg za stesnqvane na nozdrite,poneje imam nyjda,no toi kaza,4e ne mi preporu4va,za6toto za stesnqvane na nozdri se pravi vun6en kojen razrez v gunkata na nozdrata i 6tqlo da ima vidimi belezi...i mi preporu4a ako mn iskam da si go napravq da iz4akam da mi se poqvqt malko istinski bru4ki,za da ne e tolkova zabelejimo,taka 4e zatova nikoi ne se naviva da gi pipa
Аз съм със стеснявани ноздри - вече четвърти месец след операцията и почти нямам белези на ноздрите, трябва много да се вгледаш,че да видиш някакви си точици от конците...но все пак зависи от "специалиста"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:43.