IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 29th March 2010, 14:39
danika02 danika02 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: dobrich
Мнения: 7
По подразбиране

Момичета искам да ви попитам нещо .Днес съм 13 ти ден на първа диета на док.Байкова ,да продължа ли с втора или да направя пак първата и след това чак втората.Дали така ще е по изтощително за организма и няма да има резултат или щом съм почнала да свалям ще продължа
Отговори с цитат
  #752  
Стар 29th March 2010, 18:54
Аватара на siseto90
siseto90 siseto90 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Горна Оряховица/Варна
Мнения: 123
По подразбиране

danika02, самата д-р Байкова препоръчва на всеки 2 седмици да се сменя диетата, защото тялото се нагажда към текущата и тя става по-малко ефективна. Затова не повтаряй първата, а премини на втората.
Отговори с цитат
  #753  
Стар 9th April 2010, 12:47
ViVIQN_D ViVIQN_D не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Момичета аз вече 4-ти ден съм на първата диета на Байкова. Спазвам я стриктно, но това което ми липсва е само кафето. Има ли някои от вас която пие кафе и ес добри резултати
Отговори с цитат
  #754  
Стар 10th April 2010, 10:46
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Виви, в повечето диети не включват кафе, но ние си го пием, пък сваляме. Разбира се без захар и мляко/сметана. Дори съм против подсладителя. Той не е въглехидраатен, но има предостатъчно калории. Че и вреден за здравето при това.
Отговори с цитат
  #755  
Стар 12th April 2010, 21:06
ViVIQN_D ViVIQN_D не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Виви, в повечето диети не включват кафе, но ние си го пием, пък сваляме. Разбира се без захар и мляко/сметана. Дори съм против подсладителя. Той не е въглехидраатен, но има предостатъчно калории. Че и вреден за здравето при това.
Вече 7-ми ден карам диетата стриктно и не ми се пие вече кафе! :P :P :P Не чувствам зависимост към него !
Отговори с цитат
  #756  
Стар 13th April 2010, 07:59
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Аз кафето го пия за кеф, незнам за вас
Кафето при диетите не го препоръчват, защото стимулира нервната система.
Отговори с цитат
  #757  
Стар 19th April 2010, 20:06
danika02 danika02 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: dobrich
Мнения: 7
По подразбиране ДИЕТЕ НА Д- Р БАЙКОВА

МОМИЧЕТА АЗ СЪМ НA ВТОРАТА ЧАСТ ОТ ДИЕТАТА И ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ МОГА ЛИ ДА ЗАМЕНЯ ТЕЛЕШКО С ПИЛЕШКО ,А ГРАХА С КАРТОФИ ,А ОРИЗА СЪС СОЛ ИЛИ С ПЛОДОВЕ И КАК ГО ПРАВИТЕ.
Отговори с цитат
  #758  
Стар 21st April 2010, 15:34
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Съжалявам, че не отговорих по-рано, защото въпросът е от доста време. Даника, напоследък много чета различни изследвания и да ти кажа - не може. Попадна ми статия за граха и лещата, ползата от тях, полезността им при диети и пр. В диетите на Байкова ми се струва, че няма нищо случайно. Така или иначе грахът е с много по-нисък гликемичен индекс от картофите. Четох и за телешкото. Горе-долу и там е същото. Сега да не изпадам в подробности. Забележи, че при първата диета видовете храни са дадени по-общо, като група. При втората и третата диета започват строго да се конкретизират. Това си има смисъл. Но така или иначе вече е късно, защото ти си направила каквото си решила през това време
Отговори с цитат
  #759  
Стар 22nd April 2010, 07:22
danika02 danika02 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: dobrich
Мнения: 7
По подразбиране ДИЕТЕ НА Д- Р БАЙКОВА

Дундьо,благодаря ти не съм сгрешела ,ама бях на път
Отговори с цитат
  #760  
Стар 27th April 2010, 09:20
danika02 danika02 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: dobrich
Мнения: 7
По подразбиране ДИЕТЕ НА Д- Р БАЙКОВА

Момичета ,другата седмица приключвам с трети етап от диетата на доктор Байкова, според вас ако я почно от начало,защото искам още малко дали ще продължа да сваля,маар и бавно,защото аз си мисля че няма да стане.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:41.