IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1351  
Стар 27th March 2011, 10:09
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

момичета, тъй като не откривам темата, може ли да ми кажете по какъв начин операацията е свързана с месечния цикъл, смисъл кога може да се направи-колко преди и колко след него?
  #1352  
Стар 27th March 2011, 11:34
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077 Виж мнението
И мен не ме боля кой знае колко, даже почти никак !


Оперирана съм преди малко повече от месец
Мацка,само незнам къде скри готиния аватар с красивите цици,пусни го дееее)))бяхме очаровани
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
  #1353  
Стар 27th March 2011, 11:47
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
Да мисче 077, гърдите и сега почти не ме болят, ама гърба не си го чувствам - голям ужас. Кога започнахте да спите настрани??? Първите дни само ластичната лента ли носехте и от кога започнахте със спортните сутиенчета???? Мразя я вече тази лентааааа...
Аз започнах да се обръщам настрани едва след 3-тата седмица,и пак имах дискомфорт и усещане за опъване в гърдите-сама ще си усетиш,но според мен не бързай.Сега вече мина повече от месец и забравих,че съм оперирана),но в началото може да усещаш всякакви болчици,не им обръщай внимание)ако всичко си е наред,както описваш,бързо ще се възстановиш
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
  #1354  
Стар 27th March 2011, 14:51
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
момичета, тъй като не откривам темата, може ли да ми кажете по какъв начин операацията е свързана с месечния цикъл, смисъл кога може да се направи-колко преди и колко след него?
На мен док. ми каза, че най-добре е няколко дни след като ти свърши. Аз за себе си реших да е на 5-тия ден след края на цикъла.
  #1355  
Стар 27th March 2011, 15:17
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
момичета, тъй като не откривам темата, може ли да ми кажете по какъв начин операацията е свързана с месечния цикъл, смисъл кога може да се направи-колко преди и колко след него?
Препоръчително е да не е по време на цикъл ,но понеже на мен от притеснения за операцията ми дойде по рано ,оперирах се в последните дни на цикъла.Нямах никакви проблеми.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #1356  
Стар 27th March 2011, 15:18
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
момичета, тъй като не откривам темата, може ли да ми кажете по какъв начин операацията е свързана с месечния цикъл, смисъл кога може да се направи-колко преди и колко след него?
има отношение,към анестезията,не трябва да има кървения това оказва цялостно влияние върху показателите /време на съсирване,време на кървене ,хемоглобин и др/
  #1357  
Стар 27th March 2011, 15:54
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

ясно, благодаря ви
  #1358  
Стар 27th March 2011, 16:03
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

имам и още един въпрос, знам че е строго индивидуално, но все пак. Височина-160, 54кг, подгръдна 76, стартът ми е почти нищо. Аз не искам големи, а и докторката се спря на 290, може би защото сега нямам нищо, а и ръцете ми са леко едрички, с по-големи гърди ще изглеждам още по-едра. Пробвах сутиен с импланти и ми хареса как изглежда. Само че, сега като чета , доста мацки с мои размери които са си сложили около 300 кубика съжаляват и казват че им малеят. Говоря за подмускулно, анатомични. Губят ли се кубици в такъв случай? ще изглеждат ли както на консултацията? незнам какво да правя, какви импланти да поръчвам...
  #1359  
Стар 27th March 2011, 19:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Губят се кубици-да.Аз съм с 520 и никой не ми вярва.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1360  
Стар 27th March 2011, 22:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
им Губят ли се кубици в такъв случай? ще изглеждат ли както на консултацията? незнам какво да правя, какви импланти да поръчвам...
Ще ти отговоля съвсем честно, макар че хирурзи могат да се опитат да те убедят в противното. Да, губят се...В случая ти мериш имплант върху твоята жлеза, а в действителност ще бъде оформено ложе, в което веднъж ляга импланта и втори път бива притиснато от мускул. Ако ти харесва това, което си мерила като резултат - то може да се постигне с около 100-120-150 (ако щеш дори) отгоре....Неслучайно на дами, които първоначално са били с 300 сс над мускула - се препоръчват 430 - 450 сс подмускулни, за да не се наложи обиране на кожа, да се опъне хубаво разтегнатата кожа и да не се получи разминаване на жлезата с импланта. Пък и с тези кубици се постига приблизително същия размер на бюста.

Последно редактирано от gwendoline : 27th March 2011 на 22:45
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:10.