IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5681  
Стар 16th June 2012, 15:11
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Момичета, кажете ми моля ви ако някой помни, нормално ли е тази течност от гърдите да слиза надолу към корема? Днес забелязвам, че от едната страна на корема ми е подуто и усещам, че има течност. Като ходя се поклаща.
  #5682  
Стар 16th June 2012, 19:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз поклащаща се течност не съм имала... отекла бях и коремът ми беше подут няколко дни. Спомням си, че съм чела някои момичета да казват, че усещат бълбукаща течност, която слиза към стомаха.... значи е нормално
  #5683  
Стар 16th June 2012, 21:28
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Хай на мацките.....
Лиле"н не се втелясам..ама от яд ..шу се пукна...
Аз да питам....в началото имах по мако разтояние м–у сиските...И бяха ама направо идеални...(маи сама съм се урчасала за това сега са такива ) ...А сега има по голямо разтояние...що ??? що не се е запазило пурвоначалното??? нали джоба си е оформен...що се раздалечават ???

Инке..тц...бои по крушите,,барем се наместят ....
Бянко и на мен ми клопчеше корема и ми балбукаше некаде си по сисите и после по корема,,,,а що смраднички излизаха....
  #5684  
Стар 17th June 2012, 09:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Хай на мацките.....
Лиле"н не се втелясам..ама от яд ..шу се пукна...
Аз да питам....в началото имах по мако разтояние м–у сиските...И бяха ама направо идеални...(маи сама съм се урчасала за това сега са такива ) ...А сега има по голямо разтояние...що ??? що не се е запазило пурвоначалното??? нали джоба си е оформен...що се раздалечават ???

Инке..тц...бои по крушите,,барем се наместят ....
Бянко и на мен ми клопчеше корема и ми балбукаше некаде си по сисите и после по корема,,,,а що смраднички излизаха....
Колко време ти е било малко разстоянието - 2-3 седмици, месец? Ако е така, това са били отоците. Друго, ти беше отслабнала доста по едно време - от там се е стопил малко и бюста ... ама и ти стига с тез кусури, я се зарадвай малко и стига се ядосва (особено, ако тогава ядеш в повече).
  #5685  
Стар 17th June 2012, 20:16
сладичко сладичко не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 15
По подразбиране

При мен също ми се беше подул корема след опеацията...доста и бълбукаше нещо. За седмица някъде се оправиха нещата.
  #5686  
Стар 17th June 2012, 22:27
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Джуфи, я дай и аз да видя без очила. Ще ти пиша мейла на лични
  #5687  
Стар 18th June 2012, 16:47
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране Коренна разлика в предложените кубици

Здравейте момичета!

Тези дни ходих на консултация с др. Заякова и др. Стоянов и тотално се обърках... Говорим за подмусколно с анатомичен имплант.
Др. Заякова ми каза, че за мен най-големия кубик, който би сложила е 285cc, но по-добре 255cc анатомични на Mc Ghan. Др. Стоянов каза, че минимумът за него е 320cc, но 370cc щели да седят по-добре
Моята цел е да се запълнят изпразнените след две кърмения, над година, гърди. Висока въм 1.80 и почти нямам бюст. Категорично не искам пищен бюст, дори не искам да се забелязва, че е пипан.
Планувам консултация и с доц. Тепавичарова и др. Тонев, така че ще съм благодарна да споделите мнение, кой е най-удачния вариант за това, което искам. Цената е без значение, просто искам да станат така както ги искам, а силно се съмнявам, че с 370cc ще се харесам, а мъжът ми още по...

Предварително благодаря!
  #5688  
Стар 18th June 2012, 20:00
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

при положение че си толкова висока, 370 не ми се струват много
  #5689  
Стар 18th June 2012, 23:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hausi Виж мнението
Здравейте момичета!

Тези дни ходих на консултация с др. Заякова и др. Стоянов и тотално се обърках... Говорим за подмусколно с анатомичен имплант.
Др. Заякова ми каза, че за мен най-големия кубик, който би сложила е 285cc, но по-добре 255cc анатомични на Mc Ghan. Др. Стоянов каза, че минимумът за него е 320cc, но 370cc щели да седят по-добре
Моята цел е да се запълнят изпразнените след две кърмения, над година, гърди. Висока въм 1.80 и почти нямам бюст. Категорично не искам пищен бюст, дори не искам да се забелязва, че е пипан.
Планувам консултация и с доц. Тепавичарова и др. Тонев, така че ще съм благодарна да споделите мнение, кой е най-удачния вариант за това, което искам. Цената е без значение, просто искам да станат така както ги искам, а силно се съмнявам, че с 370cc ще се харесам, а мъжът ми още по...

Предварително благодаря!
И аз ходих първо на консултация при Заякова, и на мен ми каза макс 290сс. Добре, че не се подведах. Защото Стоянов ми сложи 450сс и мисля, че още даже можеше.

И аз исках естествен бюст и го получих. На твоя ръст, ако легнеш за 250сс , със сигърност ще съжаляваш. За пръв път си позволявам да съм толкова категорична. Аз съм 175 см и ако не ги подчертая, не си личи, че имам гърди...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #5690  
Стар 19th June 2012, 08:14
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

Благодаря за отговорите!
Леле, незнам защо на снимките изглеждат толкова големи. Даже и 290 ми се виждат големи. Май аз нещо не съм наред
Ще се консултиирам и с др.Тепавичарова и др.Тонев и ще реша кой- колко
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:16.