IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd December 2009, 20:23
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране Повдигане на бюста със или без поставяне на имплант

Понеже доста от нас тук са раждали и живо се интересуват от тази тема, пускам тук едно видео в което нагледно се показват тези интервенции.
шокирана съм от факта че български хирурзи препоръчват повдигането и поставянето на импланта да стане в две операции, след като в цял свят се практикува в една операция. Или може би просто искат да касират два пъти???

Надявам се видeото да отговори на въпросите на тези, които желаят подобна интервенция

Поздрави

Павлина

http://www.plasticsurgery.org/Patien...east_Lift.html
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th January 2010, 21:38
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Здравей Павлина Когато започнах да чета този форум наистина имаше малко информациа специално за повдигането на гардите и увеличаването им с импланти.Моята операциа мина успешно за мое голямо щастие Правих я в Германиа и както казваш тук операциите се правят две в едно=повдигане плюс импланти, моят проблем беше такав,че имах голяма птоза и се наложи парво повдигане тип котва и след това ми бяха поставени имплантите,ако не те льжа операциата ми продалжи 3 часа.Белезите вапреки, че са пресни не са стряскашти изобщо,аз очакжвах някаква касапница ,но мога да кажа,че сам много доволна : Ако имаш някакви вьпроси с радос щте ти отговоря [/quote]
__________________
PV
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th January 2010, 10:55
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

"имах голяма птоза и се наложи парво повдигане тип котва и след това ми бяха поставени имплантите"


Здравей! Причтайки в темата за снимки ми направи впечатление, че имаш повдигане и обиране на кожа, а разреза ти е през ареолата.
Сега, като прочетох това ми се изясни, защото обиране на кожа през ареолата може, в случай, че птозата не е голяма, но повдигане... Ще ми е интересно да видя снимки, когато решиш. Аз съм съм с повдигане и обиране на кожа, но без разрез котва, но ефектът не е същия.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th January 2010, 11:28
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Здравей,

аз чакам да отслабна, защото родих преди два месеца и ще си направя операцията в Австрия.

Можеш ли да ми кажеш, какъв ти е бил размера преди операцията и какъв е сега?

Ако ми пратиш някоя снимка ще бъде супер!

Благодаря
Павлина
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th January 2010, 13:22
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Здравей,

аз чакам да отслабна, защото родих преди два месеца и ще си направя операцията в Австрия.

Можеш ли да ми кажеш, какъв ти е бил размера преди операцията и какъв е сега?

Ако ми пратиш някоя снимка ще бъде супер!

Благодаря
Павлина
защо не си я направиш във Унгария,точно преди границата Австрия към Унгария има една голяма клиника по пластично операция...Ако си я правиш във Австрия ,къде по точно...Интересно ми е много ......зъщото аз преди 3 години се земислих за там ,но от страх че не съм запозната със докторите се отказах и се опирирах тук.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th January 2010, 15:42
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Томи, я дай малко инфо за тази клиника, къде точно се намира и имаш ли представа колко ще струва там??
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th January 2010, 15:43
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Тук има един Доктор Jungwirth, който оперира в една частна клиника EMCO Privatklinik.
http://plastische-chirurgie.at/conte...bruststraffung
Много е добър ( и много скъп - дори в сравнение с останлите австрийски и немски хирурзи). Не искам да се правя в Унгария, защото моята операция е сложна ( не е като да сам плоска като дъска и да ми вкарата по един имплантат) и искам да съм в ръцете на най-добрия. От другаде ще пестя пари, не от външността ми. Освен това недай си боже ако стане нещо не както трябва, тук имам сигурността че ще бъде поправена.


Благодаря
Павлина


p.s.
Забелязах че в Бг имплантите струват по-скъпо отколкото тук
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th January 2010, 16:30
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Здравеите моята операциа ми се вижда малко сложна,но ще опитам да ви обясня.Така парво лекарят като ме видя и ми кажа,че имам птоза някаде 3та степен и реши ,че парво ще правим повдигане с разрез тип котва,после ми намали ареолата и я центрира кадето трябва да си е,защото от увисването в деиствителност зарната ми гледаха надолу след което обра излишната кожа и ми е поставил имплантите и така се получи разреза тип котва.По принцип и аз много се надявах да се размина само с повдигане от ареолата ,но лекарят ми ме обеди че еститически повдигането ще баде по-сполучлижо с този разрез котва и че белезите небива да ме притесняват.............в краина сметка не сажалявам белезите са минимални и гардите ми добиха вида от преди раждането.Преди операциата си носех размер 75Б сега сам 75 Е.Искам да кажа на всички раждали и не раждали жени,които имат нужда от това повдигане да не се притесняват от белезите при тази манипулациа още немога да изпращам снимки,трудно ми е но като се науча обещавам,веднага да ви ги покажа.Успех на всички
__________________
PV
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th January 2010, 16:40
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Павлина подкрепям мнението ти,че тази операциа е сложна защото и аз имах гарди с птоза де,но наистина е сложно, ако нямах жлеза и ми бяха нужни само импланти тогава положението щеше да е много по- розово Аз фактически претарпях няколко операции в една-повдигане,намаляване и местене на ареолата,изрязване на излишната кожа и чак след това поставянето на имплант.Незнам дали е от лекарят,клиниката или от мен самата,но те уверявам,че имах малка болка само три дена след това си ходих нормално,тичах си даже никакви проблеми не сам имала.
__________________
PV
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th January 2010, 16:50
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

[quote="pavlostefano"местене на ареолата.[/quote]
това е новост за мен.........не вярвам да ти е местена ареолата.......
В крайна сметка имаш:намаляване на ареолата ,повдигане на гърдата с обиране на кожа и поставяне на импл.?Така ли?Какви импл. сложихте,колко време мина от операцията и кога ще може снимки? :P
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюстасъсилибезпоставяненаимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:19.