IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 27th March 2006, 13:52
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране hi :)

Здравей,
според мен тези импланти 230 куб са изиграли ролята на временните протези,които поставят,за да се разшири джоба,където ще бъде поставена гърдата.На твое място бих сложила поне 350,ако хирурзите разбира се преценят,че е възможно.Казвам ти го,защото аз лично исках повече форма на гърдите си отколкото размер и сложих 280cc.Висока съм 172,53 кг.Но сега ми се иска да бях сложила 350.Разликата между 300 и 350 не е голяма,така че не вярвам да имат нещо против.Успех!
Информирай ни за решението на докторите
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27th March 2006, 13:57
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Друг е въпроса,ако Тонев е преценил размера имайки предвид главно това,че ще ги поставя подмускулно.Тогава предполагам,че и тези 50 куб имат значение.Поговори с него.Ако няма проблем,мисля,че на твоите мерки 350 ще седи много добре и ще получиш точно това,което искаш.
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 27th March 2006, 14:23
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Аз още онзи ден,когато бях при Тонев говорихме за това,но той отказа дори грам повече от 300 да ми сложи...като единствената причина която изтъкна е,че според него аз така или иначе съм си имала хубави гърди и той не намирал за нужно да си слагам силикон,така че максимума който той ми предлагал бил 300 куб. Показва ми разни жени на които е сложил такива импланти но телата на хората са различни и честно казано не добих кой знае каква представа за това как ще изглежда новият ми бюст...дали ще е среден,голям или просто нормален...всъщност това ме интересува.Онези предишните импланти честно казано...тия 230 куб нещо не ми стояха като кой знае какъв бюст и сега се опасявам да не стане пак така.300 малко ли са или повече от достатъчно?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27th March 2006, 15:45
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Malvina, зависи как искаш да изглеждаш. Иначе тази кубатура за твоя ръст е много добра. Например на Asset са и сложи малко под 300 и според мен бюстът и изглежда чудесно. Но пък ако искаш да си в стил Деси Слава- то тогава ти трябва доста повече. Аз съм 176 висока и д-ра ми предложи 350 и повдигане или 500-без повдигане,което е прекалено много за мен защото си имам бюст. така че смело лекарите знаят най-добре как ще изглежда пациетката после. Все пак прекалено големият размер иска здрави рамене и охрана по улиците
Отговори с цитат
  #35  
Стар 27th March 2006, 15:51
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Май ще взема да му се доверя,че да ми е мирна после главата Притеснява ме това,че знам че когато импланта е под мускула той малко или много стяга импланта та да не си тръгна от Пловдив с предишния бюст
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27th March 2006, 16:15
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Всичко зависи от фигурата ти.Ако имаш широк гръден кош може и да ти стоят добре 350 сс.Аз съм 167/55 и съм с 300 гр.Смятам , че са перфектния ми размер.Виж това:

http://www.implantinfo.com/photocent...nts/index.html

http://www.implantinfo.com/photocent...255/index.html

http://www.implantinfo.com/photocent...236/index.html

Пише си какъв е размера, дано да добиеш представа.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 27th March 2006, 22:16
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Malvina,как се чувстваш ? Как върви възтановяването? Ще предприемеш ли нещо към `д-р` Любомир Калудов ??? Възхищавам се на силния ти дух !
Отговори с цитат
  #38  
Стар 27th March 2006, 22:59
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Май ще взема да му се доверя,че да ми е мирна после главата Притеснява ме това,че знам че когато импланта е под мускула той малко или много стяга импланта та да не си тръгна от Пловдив с предишния бюст
Определянето на размера се определя чрез измервания. Сигурна съм, че Тонев те е измерил. Понякога и да искаме не е възможен по- голям размер.
50 кубика отгоре не са много, но те могат да дадат и разлика в ширината на основата на импланта и това вече да стане несъвместимо за ширината на гръдния ти кош. При подмускулното поставяне има граница, максимум, в който импланта може да се доближи до гръдната кост, колко да легне върху нея, какво разстояние е допустиму между гърдите. Така че много зависи от измерванията. Иначе за пропорциите ти и 300, и 350 ми се струват екстра. А като си имаш и сега тъкан - ще стане супер. Красивият бюст за европа е в тези граници.
За това че мускулът ще го приплеска - не се притеснявай, няма нищо подобно. Той ще притиска импланта само при усилие на съответния мускул, но през повечето време не влияе на формата и обема му.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th March 2006, 07:39
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от partalinaa
Malvina,как се чувстваш ? Как върви възтановяването? Ще предприемеш ли нещо към `д-р` Любомир Калудов ??? Възхищавам се на силния ти дух !
Добре съм,броя дните до 26 май,когато ще си имам пак гърди За Калудов какво да кажа,мислила съм много по въпроса...да го съдя,да пиша до разни асоциации...част от което правя и ще продължавам да правя.За дело честно казано почти е отказах,по-горе писах,че и без друго мъжа ми плаща на поразия за всички мои операции и ми е повече от неудобно да го карам да продължава да ръси паричкии по разните му там съдилища.Друг е въпроса, че като се позамислих аз дори нямам документ с който да удостоверя че съм шита 5-6 пъти,той просто си ме шиеше и хайде по живо по здраво.Още при консултацията си при Тонев му намекнах какво мисля да предприема и усетих че някак се дръпна и скаше ми се да ми даде някакъв документ с който да освидетелства състоянието в което ме е поел като пациентка,но нали се сещаш ,че ще се замеси и неговото име и може би заради това ми отреагира доста резервирано.Иначе не ми се иска да оставям нещата така,ако някоя има идеи...отворена съм за всякакви предложения!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 28th March 2006, 07:57
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:20.