IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #441  
Стар 22nd October 2013, 18:30
Elit0 Elit0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 5
По подразбиране Здравейте,момичета:)

Здравейте, момичетаМоята операция е на 13 ноември,аз също съм притеснена,както всяка една от вас,но вярвам в професора и вярвам че когато искаш нещо много силно,то се сбъдва.Ще помоля скоро оперираните да ми пишат,всичко за самата операция,за престоя в клиниката,колко им е излезнала цялата операция (дали е 2500 всичко)или има още други разходи.Много ще се зарадвам ако ми пратите и снимка,знаете какво е чувството преди операцията,и колко е хубаво когато има с кого да споделиш.УСПЕХ НА ВСИЧКИ можете да ми пишете тук или на eli_16@abv.bg

Последно редактирано от Elit0 : 22nd October 2013 на 18:32
Отговори с цитат
  #442  
Стар 23rd October 2013, 19:03
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

аз си плащах и прегледите по 30лв + тест за алергии към упойката (нз точно колко струва)..друго май не съм. да знаеш, че като мине влака в стаята става земетресение. дано да си сама в нея след операцията, за да може придружителя да е при теб (иначе ще трябва да стои на стол). при мен нямаше болка, но 1вата нощ не беше много лека ..на другия ден вече се посъвзех и ме изписаха.
Отговори с цитат
  #443  
Стар 24th October 2013, 20:02
wooly wooly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 19
По подразбиране

на тоя касапин трябва да му отнемат правото да оперира !!! Хора не се лъжете да ходите при този некадърник, който се мисли за господ и осакатява животи на млади хора
Отговори с цитат
  #444  
Стар 25th October 2013, 07:48
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

wooly, какво става с теб, реши ли при кой ще си правиш ревизия?
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #445  
Стар 25th October 2013, 08:22
rada*m rada*m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте!Не писах, защото пътувах и бях много изморена. Ами какво да викажа... Във вторник ми свалиха лонгетата и пластините отвътре... Носът ми за сега е крив и има доста израЗено хлътване на коста от ляво. Обхвана ме паника и звънях на Димитров . Каза че трябвало търпение и че ще спадне. Назная какво да мисля.. В началото когато беше поддуто изглеждаше супер, след спадането на големия оток , не ми харесва..Някой знае ли колко време трябва за окончателния резултат? Когато попитах Димитров дали е възможно професора да е изпилил от едната страна повече, отговорът му беше "почти не". Момичета има ли някой който може да сподели подобен опит или някакъв съвет? Вече започвам да се замислям за професионализма на Джамбазов... А толкова много вярвах в него..
Отговори с цитат
  #446  
Стар 25th October 2013, 09:03
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Недей да се панираш отсега. Възможно е да е оток.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #447  
Стар 25th October 2013, 17:47
wooly wooly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
wooly, какво става с теб, реши ли при кой ще си правиш ревизия?
Да отивам в САЩ. Некадърника всичко е изкривил, няма нищо за което да се хвана да е направил .
Отговори с цитат
  #448  
Стар 25th October 2013, 17:50
wooly wooly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 19
По подразбиране

rada*m - не искам да съм лошия вестоносец , но ако има проблеми с времето става по-зле защото падат отоците е се виждат поразиите. Ако един нос е направен както трябва ще ти хареса още веднага.
Отговори с цитат
  #449  
Стар 25th October 2013, 17:58
wooly wooly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 19
По подразбиране

@

Последно редактирано от wooly : 25th October 2013 на 18:18
Отговори с цитат
  #450  
Стар 25th October 2013, 20:03
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Мда, Уоли е права, промените след сваляне на лонгетата са незначителни, поне моя след първата ринопластика си остана такъв какъвто беше на 13-я ден...ако е добре направен си личи още в началото...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:07.