IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 22nd June 2012, 09:58
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

От вчера започнах японската диета и ще се радвам да споделя резултати ако изобщо има такива. Малко съм скептичнo настроена защото в послено време какво ли не опитвах да сваля тези излишни 3 кг. и нищо.Имам чувството че моят метаболизъм е заспал и няма събуждане.
Пиша какво ядох вчера.
Закуска: 1 кафе от жен шенг и по късно изядох една праскова(надявам се да не е решаващо за диетата)
Обяд: две яйца и съвсем малко зелена салата
Вечеря 100 гр. пилешко филе + зелена салата

Днес сутринта чувствах глад но се напих с вода и сега имам пълно коремче.
Много ще се радвам ако има някой с който да я правим заедно и да споделяме впечатления.
Напоследък нямам никаква воля да правя диети и се надявам че тази наистина ще я спазвам както трябва за 14 дни както е писано.

Последно редактирано от Josefinka : 22nd June 2012 на 10:56
Отговори с цитат
  #182  
Стар 22nd June 2012, 10:20
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Исках също да поясня че яйцата ги ям без жълтъците защото в книгата на Майкъл Търман пишеше че не са много здравословни и че ако ядем само белтъците няма никакъв проблем да си похапваме всеки ден яйца.

Някой има ли идея месото с какво може да бъде заменено защото не си падам много по мръвките.
Отговори с цитат
  #183  
Стар 25th June 2012, 09:33
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Днес ми е 5ти ден от диетата.
3-4 ги спазвах както са описани освен че прибавях по един плод между храненията защото направо не издържах.
Днес сутринта ми е много гладно и затова хапнах пюре от плодове без захар и консерванти, а и вечеря не е предвидена но ще издържа.
Кафето го пия със съвсем малко мляко и мед. Не ми струва чак толкова решаващо за свалянето на кг. но ще видим. Продължавам да ползвам и сол в малки количества защото както е пусал Дундьо с ограничаването й само се избягва задържането на вода а не топоне на мазнини.
Исках също да споделя че се съмнявам за една седмица да се свалят толкова килограми колкото казват другите защото знам че тялото докато се настрои и започне да слабее минават около 7 дни. Бях го чела в една книга.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 18th September 2012, 20:02
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Моята диета е подобна, но с лека модификация. Месото в диетата в повечето случаи не е чисто варено или печено. Когато ми се яде луканка, ям луканка, когато ми се яде пушено месо, ям пушено. Хляба тотално съм го изключила. Аз също не подкрепям изключването на мазнините от диетата. Въпреки че луканката сама по себе си, не е нито здравословна, нито диетична, човек понякога трябва да похапва вкусни храни, за да се чувства доволен и до известна степен сит. Така че от японската диета остана принципа - от всичко, но по МНОГО малко и на малки части през къси периоди от време + задължително много плодове и зеленчуци. В комбинация с повечко аеробни тренировки съм -17 кг. и се чувствам страхотно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Японскадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:27.