IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4871  
Стар 6th May 2010, 21:14
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Днес хапнах две бонбони за рождения ден на майка ми... И сега се чувствам доста гузна... дали да не почна ударния отначало?
  #4872  
Стар 6th May 2010, 22:34
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Аааа, не така, нищо няма да почваш отначало! Продължаваш по план. Не го мисли, аз на Великден хапнах малко козунак, момичетата ме посъветваха да си продължа, така и направих и не съжалявам. Прегрешенията не са добра идеа, но няма смисъл да се измъчваш. Смело напред и това е
  #4873  
Стар 6th May 2010, 23:00
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Мх... добре... мерси..
  #4874  
Стар 6th May 2010, 23:12
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Ихааа, почнах и аз да давам съвети Та чак и ме слушат И ми благодарят!!!! Изу... повдигма ми самочувстието... фръц фръц, каква съм важна

ПС - лигавостта при мен винаги се свързва с почивните дни, моля да бъда извинена
  #4875  
Стар 7th May 2010, 10:30
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

daniski, аз питах за тази схема 1/1. Извинявам се, че питам, сигурно някъде си го поместила като пост, но отколко стартира и за колко време успя да ги свалиш тези килограми с тази система? Аз имам около 15 да свалям някъде, засега съм свалила 3 кила за 3 седмици, което ми се струва мъничко, но пак е нещо и малко на моменти забравям кога съм протенини, кога протеини и зеленчуци и затова реших че схема 1/1 ще ми е най - лесна. Но ако не действа, поне да стресирам организма. През деня си карам на работа само на протеини, но напоследък от многото ангажименти нямам възможност да седна като бял човек да хапна и на крак по едно кисело мляко само, затова може би резултаът е слаб, защото реално погледнато не ям през деня, а вечер ям обикновено месо със салата, та затова резултатите бягат Ще ти бъда много благодарна, ако ми дадеш нужната информация.
  #4876  
Стар 7th May 2010, 14:01
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Здравейте момичета ,
как сте?
помните ли ме Very Happy
при мен много работа и ангажименти и не ми остава време за форуми напоследък (за огромно съжаление)
с килограмите засега съм си около 66-67 според зависи при положение че карам по скоро 4-та.
не успях да постигна целта си от 62 макар че не съм се отказала и предполагам че ако успея да се мотивирам отново може и да се получи.
сега съм на килограмите които ми показа калкулатора .......но има още какво да се желае като се гледам.....
  #4877  
Стар 7th May 2010, 14:04
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

daniski нова лентичка - нов късмет !
дундьо и ти си мръднала стабилно като гледам
  #4878  
Стар 7th May 2010, 15:20
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

здрасти Лейди!

Много ни липсваш тук!

  #4879  
Стар 7th May 2010, 15:23
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Здравейте момичета!Алисон,стискам палци!
Деляна аз бях 100кг и свалих 20 със системата 1/1.дори и повече ПЗ дни съм правила около празници особено
после просто правиш 2 или 3 П дни и пак 1/1.
свалих 20кг за 5 месеца.После почнах едни декемврийски "гали" и спрях да свалям...един вид в 3 фаза до април 2010.Сега си почивам от режима.Но ще го правя пак сигурно наесен.Дотогава ще е разделно май...
  #4880  
Стар 7th May 2010, 15:25
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Лейди,разбира се че те помним!!!Радвам се че си добре!дундьо ме мина даже,тя е на 90 дневната.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:11.