IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4941  
Стар 19th May 2010, 14:29
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Първо да се поскарам, знам, че макар и да не пишат има хора, които ни четат та затова, спрете да правите по 7 дни ударна, нищо не правите, освен да се отвратите от месо.

Ichi - към теб, имаш да сваляш 8 кг. Нима не прочете, че до 10 кг, ударната е 3 дена и после се редуват 2/7 или 1/1? Казваш, че много пъти си почвала, може би не е диетата за теб, ориентирай се към нещо друго, защото освен воля и желание нищо друго не ти трябва. Виждам, че имаш желание, остава само ината

Млякото и изварата не се махат - само се спазва ограничение в количеството. И при този режим е казано - яж, за да отслабваш, ти правиш обратното! Аз нямам кой знае колко опит - 2 месеца съм на Дюкан, но съм свалила 10 кг. Ти решаваш дали ще ме послушаш И да докладваш

Дафне - мерси за милите думи, наистина ми стана тъпо, че така се получи с кантара, но какво да се прави повече риба и вода...
  #4942  
Стар 19th May 2010, 16:04
Аватара на Ichi
Ichi Ichi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Alison и Daphne, благодаря и на двете.

Прави сте и знам, че трябва да се измисли начин, който да мога да спазвам по-дълго време. Много съм припряна и нямам никакво търпение. Определено има и проблем с психиката, но това е друга тема, да не ви занимавам

Мисля, че 3/3 е реалистично, поне за следващия месец, тъй като ще пътувам много.

И ще докладвам - обещавам!
  #4943  
Стар 20th May 2010, 09:04
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daphne

Алисън, знам, че Дундьо веднага ще ме обори, ама все пак - като тръгнах преди 2 години на фитнес с инструктор, първото нещо дето ми каза като се качих на кантара, беше да й обещая, че няма да се откажа след седмица като кача 1-2кг., ами ще й се доверя и ще продължа. При хора, които не са спортували дълго, първо се уплътнявали мускулите........Също каза, че 2-3 пъти на седмица (а тя ме държеше по 2 часа) е само за поддържане и тонус.........И какво се отчайваш от един заблуден плюс, я погледни какъв резултат постигаш......определено имаш много повече поводи да се усмихнеш с гордо вдигната глава и на кантар и на огледало, вместо да им се сърдиш....

Стягането на мускулите е свързано наистина със стягане на мускулните влакна - от отпуснати стават изопнати и еластични. Това подобрява вида, но няма отношение към килограмите, на-на на-на на наааа.
  #4944  
Стар 20th May 2010, 09:47
Аватара на Ichi
Ichi Ichi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Ще си позволя да се включа, съгласявайки се с Дундьо.

Мускулите хипертрофират, което означава, че се уголемяват (надуват) по някакъв начин. Но със сигурност не се изгражда нова тъкан, тоест не стават по-големи от това, че ядем повече протеини.... (за жалост, това става само в детска възраст и затова е много важно какво правим като деца)...
  #4945  
Стар 20th May 2010, 13:04
Аватара на daphne
daphne daphne не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 178
По подразбиране

Дундьо, този път даже не се ме оборила, ами си обяснила това дето аз само спекулирам как се получава, ама от опит знам че става - т.е. ако пълен човек (аз) 2 месеца кара колело почти всеки ден , бедрата му хвръкват напред колкото дупето му е хвръкнало назад Иначе, не знам дали е от спорта, уплътняване на мускулите (не изграждане на нови такива), или чиста проба щото повече му се прияжда на човек докато спортува, ама след първите няколко ходения (редовни) на фитнес все си качвам по малко

  #4946  
Стар 20th May 2010, 13:07
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Значи какъм е изводът? Това, дето и друг път сме го дъвкали. Много пълните хора стават буци при физическа активност. Първо свали малко, даже повечко, пък после прави каквото щеш.
  #4947  
Стар 20th May 2010, 18:14
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Мускулна маса се качва и се разгражда.Само нервните клетки са незаменими.
нанана-на-на-ааа

дундьо,качи некоя снимка де,или поне на лични ми прати...23 кила гътна и се криеш...
аз от 82 падам на 80 и след малко ориз и картофки пак на 82...обаче да знаете как съм се променила,продължават да ми казват че още съм отслабнала,което значи че тялото ми се променя,иначе килата са си същите.
Вчера една културистка ми каза да не се опитвам да свалям повече от 5кг защото задължително щяло да ме състари в лице,та сега съм в шах. и ми разправяше колко съм била добре...
  #4948  
Стар 20th May 2010, 18:50
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Като казах спорт нямам предвид здрав фитнес и щанги, аз ходя на народни танци, но ходя и от преди да почна диетата, мисълта ми бе, че тези дни ми се събра повече движение Нищо, пак съм 94, трябва да си оправя линийката , ама ме мързи

Хора, много съм доволна от себе си, 3 литра вода на ден не ми стигат, пия постоянно и все съм жадна! Съответно през 5 мин съм във ВЦ-то

А така ми се хапват портокали......

Искам и аз снимки, дундьо!!!!
  #4949  
Стар 21st May 2010, 11:55
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Аз пък вече не пия вода. Не се и сещам. Не че е хубаво, ама не ща да си тормозя душицата насила. Няма шанс да я заобичам тая вода или поне да й свикна. И пак съм все във ВЦ-то.
Нямам си нова снимка в цял ръст. На 11. V специално се снимахме на работа, точно моята в цял ръст не станала. Иначе имам други, с физиономия, ама от тях нищо не се разбира за килата. Искам да кажа, че все съм си пълнолуние.

А пък мускулна маса се качва, когато при натоварвания се получават микроскопични травми на мускулните влакна, които при заздравяването си увеличават тъканта (като всяка тъкан при заздравяване), а и трябва подходящ хранителен режим за възстановяването им. Че и здрааааво натоварване. Ама това става с месеци. Даниии, питай сина си, нали се занимава с това
Дундьо се въоръжава с наука, белким надвие метаболизма, апетита и мързела си, ама засега...
  #4950  
Стар 21st May 2010, 11:58
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Дани, това за състаряването - да си гледат работата. На мен пък ми казват, че съм се подмладила, ха сега де?! Пък и в ХХІ век има начини да се оправиш, ако - не дай, Боже! - стане така.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:20.