IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4961  
Стар 25th May 2010, 00:03
galu4ka galu4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Ireland
Мнения: 7
По подразбиране - 4кг

Здравейте,Дюкеси!
Вие може да сте ме забравили,че се записах преди 21 дена,че започвам Дюкан,но аз вас не съм.Четях ви,когато имах възможност.
Влизам да се отчета.
Започнах с 5 дена ЧП и продължих 1/1.
Сега съм ---4кг. Тоест съм 88. до идеалното тегло ми остават едни никакви си 15кг /Не знам как станаха 68 на линийката.Целта ми е 72кг/
Но не гледам напред,а назад към свалените килограми и си давам сила да продължа напред.
Това е.
Приятен ден на всички!
  #4962  
Стар 25th May 2010, 12:30
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Ей ме на Много ми липсвахте, нямах нет а и не съм в София последните два дена.

Даниски- каква гордост бре момиче, вече 2 седмици съм 93-94, явно дълго време съм била толкова, но никога не съм се мерила редовно. Голяма мъка ви кавам. Но, поне съм на ПЗ, тъй че не ми тежи.

Нещо интересно се случи. На кила не падам, на см имам разлика от 1-2 макс, но си обух един панталон от 10!!!! клас. Това е от преди 8 години! Вярно, леееко ми стяга шкембето, но за мен е супер. Аз ли не се меря като хората не знам

Мимето, браво и аз за 2 месеца свалих толкова Давай все така!

Гелу4ка - помня те аз, радвам се, че сваляш. Успех!

А80 -1 е добре, както казва доволна, няма да са 10 я Сега като повлече краг и другите кила ще тръгнат

Дундьо - ти си извор на мъдрост и с удоволствие те чета. Искам да те попитам нещо, една колежка казва, че за отслабването е нужно тялото ти да е в постояннен стрес. Това, което прави тя е редуване на различни диети. Примерно прави 5 дена само протеини, после 5 дена плодове, 5 дена раздлено (не съм сигурна точни за дните и как ги върти). Какво е твоето мнение? Не е ли трърде стресиращо?
  #4963  
Стар 25th May 2010, 17:53
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

здравейте момичета!Поздравления на всички с минусчета и добре дошли на новите!
Доволна,радвам се да те видя и да чуя че си пазиш килограмите,ти сега и 5 да качиш няма да ти стоят зле,напротив!нещо много слабичка ми се виждаш
алисън,има такива моменти,не се предавай!и аз съм имала същите чуденки-необяснимо е-нито на кила нито на см сваляш а дрехите ти все по-широки...
а и ти бързо махна 10кг-организма ти сега се шашка...и пробва да не изчезне окончателно...свиква с килцата,прибира кожата.и така...
аз днес съм на печено пиленце-ЧП цял ден-надявам се.
  #4964  
Стар 27th May 2010, 08:13
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

добро утро!
Аз днес метнах цялото семеыство да закусва здравословно. Направих една купа с настъргани ябълки, морков, овесени ядки, малко бадеми и стафиди. Стана много вкусно домашно мюсли ( само моят мъж след втората купичка си хапна и една филия със шунка)
  #4965  
Стар 27th May 2010, 12:10
Аватара на Ichi
Ichi Ichi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте,

Аз да се включа, въпреки, че нямам с какво да се похваля, тъй като съм от пътуване на пътуване и наистина е невъзможно така да се спазва! Поне аз не мога...

Иначе, теорията с малките травми на мускулите, след които се изгражда нова тъкан звучи наистина логична. А аз това което написах, че не се изгражда нова тъкан а клетките само се увеличават на големина (обем), а не на брой, го знам от лекари и наистина не го казвам за да обезнадеждавам никого, а защото мисля, че е така. Същото важи за масната тъкан и отслабването, при което масните клетки само се свиват, но броя им не намалява. Но да не ставам досадна.

Иначе, въпреки че съм нова, да поздравя Мимето и Гелу4ка. Много ме обнадеждавате като казвате - гледам напред, не мисля какво е било преди, защото имам склонността само да се обвинявам, че съм стигнала дотук, вместо да направя нещо...

Когато започна сериозно ще докладвам!
  #4966  
Стар 27th May 2010, 18:09
a80 a80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез MSN до a80
По подразбиране

3дравеите моми4ета, сега съм на смесена фа3а и ми е по/добре.
продължавам напред
успешен ден на вси4ки
  #4967  
Стар 29th May 2010, 08:14
_MuMeTo_ _MuMeTo_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Здравей те и от мен не съм смъкнала скоро ... ама вече не се тормозя стоя си 55 от една две седмици ама си има причина предполагам доста вода задържам преди Ц. Иначе се чувствам отлично Смятам да си взема чай вита нещо си даже не знам как се казва- заради токсините. Все пак месото има доста най вероятно няма да е проблем за режима.
Успех на всички
  #4968  
Стар 29th May 2010, 21:17
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

как сте банда
какво ново при вас ?
аз ходих на Дюканска среща с момичетата от другия форум и си изкарахме страхотно.
ще ви покажа снимки тези дни
  #4969  
Стар 29th May 2010, 21:21
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

daniski знаеш ли нещо за тази диета
http://www.slimmingworld.com/
отзивите за нея са много добри и се замислям дали да не опитам .
чудя се м\у нея и 90 дневната. с Дюкан постигнах страхотни резултати , но вече много ми омръзна
  #4970  
Стар 29th May 2010, 22:20
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Лейди, внимавай като смениш режима на хранене, възможно е в началото да качиш до 2кг, но това е нормално
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:11.