IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4991  
Стар 6th June 2010, 22:47
Аватара на rumkata12
rumkata12 rumkata12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Севлиево
Мнения: 17
По подразбиране

Тиана,пожелавам ти успех в начинанието.Теб ти трябва много малко да свалиш,така,че,след ударната карай 1:1.Това е само моя съвет,но както прецениш.[/b]
  #4992  
Стар 7th June 2010, 11:28
tianna tianna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 12
По подразбиране

за мен не е малко...все пак 10 кг качих за една година...не е малко Иначе и аз мисля 1:1 после
  #4993  
Стар 8th June 2010, 13:31
Аватара на BILI BIBIT
BILI BIBIT BILI BIBIT не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: БУРГАС
Мнения: 35
По подразбиране

Здравейте!
Аз съм ветеранка тук, но не съм се появявала отдавна.Не открих познати имена, едва ли някой ме помни.
Аз успях да сваля 20кг. миналата година, но 3-та фаза ми изигра коварен номер. Не успях да се контролирам и си върнах 5 кг.
Сега започвам отначало 5 ударна и т.н. Но е много трудно. Вече няколко пъти опитвам, свалям 2кг. и после си ги връщам. Имам чувството, че не съм била аз тази, която успя да свали 20кг. първия път. Май много се уморих и мотивацията ми изчезна.
Връщам се при вас за морална подкрепа. Благодаря предварително!
__________________
На поправителен от 08.06.10
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/34297.gif
  #4994  
Стар 8th June 2010, 16:55
tianna tianna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте пак....нещо прегрешавам макар и с малки неща... дразня се на себе си..При вас как е?
  #4995  
Стар 9th June 2010, 11:17
Аватара на rumkata12
rumkata12 rumkata12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Севлиево
Мнения: 17
По подразбиране

Здравей,Били.Знаеш,че ще успееш,просто ти е нужна подкрепа и хъс.Имаш ги сто процента от мен.Ти 20 си свалила,ще те плашат някакви си 5-6кг.Просто спазвай режима и влизай по-често във форума.Успех.
  #4996  
Стар 10th June 2010, 10:29
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здрасти! Ще се пуска ли нова темичка "Режимът на Дюкан VІ"? Предния път приключихме на 200-та страничка
  #4997  
Стар 10th June 2010, 22:15
Аватара на rumkata12
rumkata12 rumkata12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Севлиево
Мнения: 17
По подразбиране

Дундьо,доста си свалил.От колко време си на Дюкан?Прегрешавал ли си от време на време?
  #4998  
Стар 11th June 2010, 10:12
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ухааааа! Кой не есъгрешавал.
Е, вярно, че в началото, преди да се поуморя, бях по-стриктна, но не съвсем. Сега обаче не съм на Дюкан, мисля че станаха 4 месеца. Обаче носталгията по него не ме напуска. Обикновено казвам, че съм дюканка в отпуск
  #4999  
Стар 11th June 2010, 11:09
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Най-накрая!!!! Завръщам се доволна и щастлива - завърших семестриално, само дипломна ме очаква есента! От притеснения, радост и други емоции съм 93!!!! Нещо не ми приема паролата, за да си променя линийката, ще се опитам пак по-късно!

Също приключих и с хормоните, другата седмица ще се видя с Др да видим как са нещата.

На всички желая много успехи, аз нямах минус от 20 дена, но ето че нещата се отпушиха! Сега като се затопли ще става по-зле, не върви на тази жега пусти пържоли!

Даниски пак се е загубила нещо Къде си Данииии!!!

Дундьо, не мислиш ли да почваш пак Дюкан? Какво се върти из четящата ти главица?
  #5000  
Стар 11th June 2010, 11:35
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здравей, Алисън!
Не, миличка, не мисля да се връщам засега. Няма да има смисъл. Вече знам, че има един момент, отвъд който трябва да спреш с протеините като основна храна. Мога дори да го обясня научно, но не е нужно на никого в момента. Само казвам,че разбрах защо в един момент почнах да връщам килограми, без да нарушавам диетата. Но на вас ви е рано да мислите за това. Пък и в края на краищата организмите са индивидуални и може да свалите всичките си излишни кила, преди поемането на протеини да се обърне срещу вас. Така че с лека завист ви желая успех!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:04.