IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5011  
Стар 12th June 2010, 22:53
iva_8503_ iva_8503_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 354
По подразбиране

eva2, по принцип не пиша често в темата, но твоите постове ме провокираха да го направя. Аз съм стара дюкянка. Това което ти си направила е отново някаква твоя явно прибързана стъпка и голяма глупост.
Lady много хубаво ти е казала. Чудя се как не е станало нещо нейдай си Боже я с бъбреци я с друго при тебе.

1. НАЙ-ВАЖНО: Купи си зелената книга на дюкян (как да отслабнем завинаги) и я прочети много внимателно

2. Не по малко важно! Започни веднага да пиеш ВОДА, не айрян, не сок, не кола лайт, а ВОДА, защото водата не е равна нито на чай, нито на степ, нито на айрян!!!!!!

3. Почи да ядеш по чето, колко и да не ти се яде, след като си могла да си налагаш да гладуваш, така може и да си наложеш да ядеш по-често. От рядкото ядене ти се забавя метаболизма и няма да слабееш повече!!!

4. Чети по-често във форуми, какво правят по напредналите дюкянки, защото си на много грешен път с тоя режим.

Това всичкото ти го казвам от съвсем приятелски съвет. Моля те спри с тия горе посочени глупости, ще се разболееш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1:1 означава 1 ден П; 1 ден ПЗ. Тая врътка и дюкян я препоръчва вече независимо колко кг. имаш да сваляш.

Успех с диетата, ако спазваш най основните неща, ще отслабнеш, виж из форумите има мацки по над 40кг. са смъкнали, но разумно а не с измислен режим като твоя. Твойто не е дюкян, мила

Айде дерзай и умната
  #5012  
Стар 12th June 2010, 23:25
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Oх, не можах да се сдържа просто ДюкЯн... Сериозно?!
  #5013  
Стар 13th June 2010, 09:52
Аватара на BILI BIBIT
BILI BIBIT BILI BIBIT не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: БУРГАС
Мнения: 35
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ!
След 5 дни ударна идвам да се похваля с -1,5кг. Наистина е много трудно втория път, но продължавам. Сега мисля да редувам 1/1 защото е уморително 5 дни само протеини.

Хубав ден ви желая!
__________________
На поправителен от 08.06.10
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/34297.gif
  #5014  
Стар 13th June 2010, 12:05
Аватара на Alison
Alison Alison не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: София
Мнения: 63
По подразбиране

Момичета трудно е да, но не можем да очакваме да свалим 20-30 кг за 2 месеца. Ева - недей така, виж и моята линийка 11 кг за няма и три месеца. И въпреки че съм 93, мога с ръка на сърцето да кажа, че разликата е очевидна. Тялото трябва да ни е приятел, а не да го тормозим и измъчване с диетата. Знам, че е много изкушаващо, но просто не е това начина. Дори да смъкнеш 30 кг за кратно време ти гарантирам, че още по-бързо ще си ги върнеш и то с още някое килце в плюс! В крайна сметка, нали отслабваме за здраве, тонус, и не на последно място - за красота и елегантност. Нека не забравяме това. Защото отслабвайки заради едните кг и мерки често ни кара да правим необмислени неща, с които си вредим.

Лейди ти е казала за водата. 1.5 като начало, после става по-лесно. Надявам се разбираш, че съм настрона приятелски и постът ми няма за цел да те дразни, просто диетата е такава - нека не я преправяме. (Познавам момиче свалило 40 кг за 9 месеца - ето ти стимул!)
  #5015  
Стар 13th June 2010, 17:50
eva2 eva2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 25
По подразбиране

Благодаря ви за съветите момичета.Не се дразня,дори напротив.Благодарна съм ви.Аз най-вече заради съветите ви се включих в темата.
Явно съм збъркала ,но то е защото моите килограми не са от много ядане.Натрупах 35 килограма за месец и половина....причината? Естественно щитовидната.Оперираха ми я но от момента в който трупнах килата съм на хормони.Всеки божи ден със събуждането си гълтам хормоните.Сами се досещате ,че борбата е почти обречена.Ако сте запознати знаете за какво иде реч.До сега каквато и диета да пробвам резултата е нулев.кантара освен да мърда на горе друго не прави....дори и да гладувам като куче.И поради тази причина може би реших ,че така трябва да посъпя.Много искам да ме разберете правилно.
Да,сега ще ви послушам и ще почна 1:1 пък ще видим до къде ще я докарам.
Още веднъж благодаря !
  #5016  
Стар 13th June 2010, 23:02
Аватара на rumkata12
rumkata12 rumkata12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Севлиево
Мнения: 17
По подразбиране

Ева2,НЕ НА УДАРЕН режим по-вече от 5 дни.Това ,което си направила със себе си,показва,че не си чела книгата.Прочети я или поне чети във форумите,там е обяснено всичко.Аз карам 1:1 и съм доволна.Пробвай и ще видиш,че е по-лесно и има ефект.Успех и ще чакаме резултати.Може да сложиш и линийката си.
  #5017  
Стар 13th June 2010, 23:18
eva2 eva2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofiq
Мнения: 25
По подразбиране

Да ,не съм чела книгата.Четох това което намерих в интернет.
А с линииката мъчих се ама не можах да се оправя...
  #5018  
Стар 13th June 2010, 23:32
Аватара на rumkata12
rumkata12 rumkata12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Севлиево
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eva2
Да ,не съм чела книгата.Четох това което намерих в интернет.
А с линииката мъчих се ама не можах да се оправя...
Цъкни на мойта и влез на линийки за отслабване,попълни и генерирай.Ще ти даде ББ код,копирай го и го постави в полето ПОДПИС в профила ти.Дано ме разбра
  #5019  
Стар 14th June 2010, 08:00
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eva2
Мале lady74 как ми се скара
1: 1 какво ?...един ден П и 1 ден ПЗ така ли ? Имам да свалям 30 килограма...кога ще стане това ако съм 1:1
Да 1 п - 1 пз . така ще си сигурна поне че ще стане , а иначе скоро ще се разболееш, ще си объркаш съвсем обмяната на веществата и ще се откажеш . така че ако искаш резултат действай и ако си стриктна за 6 месеца ще се справиш с тези 30 кг. важното е да не си измисляш нов режим ,а да караш на вече изпитания и дори когато имаш задържане , да не се отказваш а да продължиш . успех
  #5020  
Стар 14th June 2010, 08:04
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tianna
lady74 започнах от днес на ново и нямам прегрешения,спокойно ии все пак си ми е трудно... кажете при вас как е?
хубавите работи стават бавно и трудно , но ако ги искаш много стават
и както казва една приятелка - животът е твърде кратък за да бъда дебела- така че сама си прецени какво точно искаш
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:09.